Krnjeusa Online  
Toggle Content
Toggle Content Sponzori:

Toggle Content Main Menu
 Home Community Members options Forumi Traži Web
 Our Sponsors

Toggle Content Coppermine Stats
coppermine
 Albums: 15
 Pictures: 50
  · Views: 16443
  · Votes: 329
  · Comments: 3

Toggle Content Poruke...
Last 10 Forum Messages

Kaladont
Last post by munja in Krnjeusa cafe on Feb 19, 2017 at 12:41:35

Generacija 63/64
Last post by Mrdja in Generacija 60-ih on Sep 18, 2016 at 05:55:52

Sveti Jovan
Last post by dzaja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Jan 20, 2016 at 10:13:43

UTISCI SA PETROVDANA I GODISNJIH ODMORA
Last post by munja in Moj godisnji odmor on Jul 19, 2014 at 14:27:24

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!
Last post by Mrdja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Apr 20, 2014 at 14:12:11

HRISTOS SE RODI!!
Last post by TarDo.stupar in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Mar 07, 2014 at 21:58:51

Aktuelno
Last post by TarDo.stupar in Trenutna desavanja u Krnjeusi on Jan 26, 2014 at 21:31:33

Smijesnija strana zivota
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:16:10

Odnos vlasti prema povratnicima
Last post by TarDo.stupar in Povratnici i povratnicki problemi on Dec 28, 2013 at 00:14:40

Kako ste proveli danasnji dan?
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:12:15

Community Forums › Slobodne teme › Krnjeusa cafe › Novogodisnje slike
Novogodisnje slike
Nase slobodno vrijeme
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Mrdja
Site Admin
Site Admin

Pridružio: Feb 09, 2008

PočaljiPoslao: Wed Dec 31, 2008 8:29 pm    Naslov: Novogodisnje slike Odgovoriti sa citatom

Ajd da nekoliko sati prije nove godine postavim par slika a kako ce dalje ici vidjecemo..
Naime u stanu sam,neki blaza radna, slavljenicka varijanta doceka Nove Godine ..kao i obicno mnogo ljudi je ostalo kucama i na mreznom chatu je dosta zivo..
Vani je jako hladno i ljudi jos nisu izasli u grad na ulice..
Prije pola sata je ispod mog prozora neko bacio petardu koja je upalila kavez sa kartonskom ambalazom Maxi marketa i pozar je ubrzo zahvatio i samu zgradu..
Prvo sto sam uradio je da sam pozvao policiju i vatrogasce i pomjerio auto da se i on ne zapali i onda sam posmatrao vatrogasce kad su dosli koji su poceli nonsalantno da to gase,onako bas slavljenicki Very Happy kao da se radi o rostilju a ne o zgradi u plamenu...
Izgleda da i oni slave posto im je trebalo 20 minuta da dodju sa pola kilometra razdaljine..
Evo neka slika pocetka novogodisnje noci ...kod mene...a vidjecemo kako su i ostali proslavili ovu noc... Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
Ružica
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Jul 20, 2008

PočaljiPoslao: Wed Dec 31, 2008 8:36 pm    Naslov: Re: Novogodisnje slike Odgovoriti sa citatom

o Drago kod tebe je "VATRENO "hhahahahh ,joj evo malo da odmorim sad su mi cure (moja kćer i njene prijateljice)otišle van ,ja mislim malo kasnije al još nisam sigurna jer vani je zima za krepat
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Wed Dec 31, 2008 9:09 pm    Naslov: Re: Novogodisnje slike Odgovoriti sa citatom

Da bas je krenulo "vatreno i zestoko"
Sad sam vec na drugom kraju grada 5 km od stana ,u lokalu gdje su mi serveri i dok sam vozio ovamo naisao sam na malo zesci sudar...tip se zakucao u gradski bus i jedva sam prosao nekako..
Evo prije 5 minuta sam izmjenjao novogodisnje cestitke i sa Andjelkom..sad samo da provjerim par serverskih masina i idem malo u grad..javicu se opet odnekud Wink
Lijep provod ti zelim Smile
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Wed Dec 31, 2008 11:53 pm    Naslov: Re: Novogodisnje slike Odgovoriti sa citatom

Evo nastavka iz Novog Sada ....
U gradu su se organizovali masovni doceci Nove Godine na cetiri mjesta...na SPENS-u ,zatim na Trgu Mladenaca gdje su svirali tamburasi,onda na Sajmu u jednoj ogromnoj hali su bili uglavnom ovi nasi Krajisnici na "Duginom poselu" i u centru grada su bili rok koncerti...
Ja sam napravio krug pored SPENS-a ali me je mrzilo da ulazim unutra,napravio sam par slika i prosao sam pored trga mladenaca a ni tu se nisam zadrzavao vec sam otisao u centar grada..
Jedva sam nasao parking mjesto i ono sto me je prijatno iznenadilo je da su svi prilazi centru bili blokirani i da se svaki posjetioc detaljno pregledao da ne unosi alkohol ili flase ili jos gore...oruzje..
Ove godine su zaista besprekorno organizovali sve to..svaka cast Pavlicicu novom gradonacelniku na organizaciji..kojem inace mogu da zahvalim sto mi je izvijao odstetu pre 5 godina kad sam imao saobracajku sa motorom...mlad i sposoban advokat i nisam ni znao da je usao u politiku..valjda tako mora..ko ce ga znat Smile
Na trgu u centru kod Miletica je tad imao nastup Massimo Savic...i posto bas nesto i ne volim njegovu muziku,napravio sam par slika i uputio se na Sajam..ka "Duginom Poselu" Very Happy
Ista stvar sa pretresanjem me je i tamo docekala i u toj hali su uglavnom bili nasi zemljaci..i kao gosti a i kao izvodjaci..
Pola hale je bilo prazno,posto je zaista ogromna, ali je i tu bilo jako puno ljudi u igri i pjesmi..
Tu sam potrazio ove moje drugare koji su omogucili direktan prenos odatle na satelit, ali ih nisam nasao posto su imali peh pa im otkazao link u sred programa i trebalo im je 20 minuta da srede situaciju...
Sreca da su sredili to brzo, posto sutra treba sve to naplatiti..a kako ce proci sa Moracom,vlasnikom te televizije..bog zna.... Confused
Ni tu se nisam puno zadrzao posto je buka bila nesnosljiva i izasao sam vani,sjeo u auto i napravio jos par krugova po gradu...razmisljajuci da svratim u par lokala jos ali kad su mi pale guzve na pamet i pripite face..odustao sam... Very Happy
Sutra cu cestitati Novu Godinu onima kojima sam to mislio veceras..
Evo sad jos neka slika vecerasnja Smile
Nazad na vrh
Natasha
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 20, 2008

PočaljiPoslao: Thu Jan 01, 2009 11:57 am    Naslov: Re: Novogodisnje slike Odgovoriti sa citatom

Bilo je znaci pehova za novogodisnju noc.I ja sam imala tu srecu da na putu do kuce imamo kvar na autu.Pa je bilo veselo.Dobili smo pomoc od slep sluzbe,ali je problem bio da su taksisti bili zauzeti i na kraju smo morali da zovemo jednog poznanika koji taksira na crno.Sve u svemu "lijep" pocetak N.G. Rolling Eyes
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Thu Jan 01, 2009 12:21 pm    Naslov: Re: Novogodisnje slike Odgovoriti sa citatom

Nisi jedina Natasa...i meni nova godina sto se tice posla donijela i lose i dobro..
Dobro je sto sam za iste pare dobio 25% vise interneta od nadprovajdera ,a lose je sto su oni radili usput nesto kod njih i sto mi je napravilo nocas i jutros ogromne probleme na mrezi...od jutros radimo na sredjivanju ja i moj drugar jedan..i vec smo doveli stanje na ono kakvo je bilo sinoc i juce ali treba sad sve odraditi valjano i zavrsiti ..
Druga stvar koja me je obradovala sto je napokon i Srbija usla u red normalnih zemalja sto se tice interneta i od jutros ovaj nas nesretni Telekom koji nas je drzao godinama u internet mraku je ponudio 16 Mb neta za nekih 70 evra mislim...e sad samo ako to bude radilo tako..jer uredbe i papir su jedno ,a praksa i teren je drugo.
Ako bude radilo to onda mi savrseno odgovara posto cu sve to moci ponuditi naseljima ,selima koja nemaju te mogucnosti jer imam vec ogromnu infrastrukturu sa kojom pokrivam ta manja mjesta..
Drzava je inertna jako i oni neka urade gradove a mi sitniji cemo odraditi ostalo..dok oni sela odrade ,ja cu vec i u penziju otici Smile
Cak su nam ponudili i IP televiziju ..bas me zanima kako to radi kod njih posto smo Eki ,Kapetan i ja za Ekija napravili odavno to i Eki to prodaje u Kanadi vec ,a svi programi idu upravo odavde gdje sjedim Smile
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe Sva vremena su GMT
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Du kan ikke legge til filer i dette forumet
Du kan ikke laste ned filer fra dette forumet

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy