Krnjeusa Online  
Toggle Content
Toggle Content Sponzori:
TV Srpski Toronto 1

Toggle Content Main Menu
 Home Community Members options Forumi Traži Web
 Our Sponsors

Toggle Content Coppermine Stats
coppermine
 Albums: 15
 Pictures: 50
  · Views: 16443
  · Votes: 329
  · Comments: 3

Toggle Content Poruke...
Last 10 Forum Messages

Kaladont
Last post by munja in Krnjeusa cafe on Feb 19, 2017 at 12:41:35

Generacija 63/64
Last post by Mrdja in Generacija 60-ih on Sep 18, 2016 at 05:55:52

Sveti Jovan
Last post by dzaja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Jan 20, 2016 at 10:13:43

UTISCI SA PETROVDANA I GODISNJIH ODMORA
Last post by munja in Moj godisnji odmor on Jul 19, 2014 at 14:27:24

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!
Last post by Mrdja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Apr 20, 2014 at 14:12:11

HRISTOS SE RODI!!
Last post by TarDo.stupar in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Mar 07, 2014 at 21:58:51

Aktuelno
Last post by TarDo.stupar in Trenutna desavanja u Krnjeusi on Jan 26, 2014 at 21:31:33

Smijesnija strana zivota
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:16:10

Odnos vlasti prema povratnicima
Last post by TarDo.stupar in Povratnici i povratnicki problemi on Dec 28, 2013 at 00:14:40

Kako ste proveli danasnji dan?
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:12:15

Community Forums › Slobodne teme › Krnjeusa cafe › Druzenje..
Druzenje..
Nase slobodno vrijeme
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Mrdja
Site Admin
Site Admin

Pridružio: Feb 09, 2008

PočaljiPoslao: Fri Aug 08, 2008 10:14 am    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

Pozdrav i tebi Ruzice ..
Nije neki veci problem sve ovo raditi ,posebno ako radis to svaki dan i profesionalno se bavis sa tim i zivis od toga..
Ovdje je nastao problem posto je bilo likova koji umjesto da se kreativno prikljuce svemu ovome i ucestvuju sa svima nama u ovome,oni su pozeljeli da naprave istu kopiju ovoga..ne znam iz kog razloga..da bi ih djevojcice voljele vise ili sta ga znam i napravili su suprotno..okupili su par istomisljenika oko sebe, a ostali misle to sto misle..nije na meni da prenosim sve to, ali postoje mailovi koji sam dobio ili logovi privatnih razgovora na chatu...
Ipak pokusavam opet sad vec zaista poslednji put da se to rijesi zbog nas samih ,da se ne dijelimo..jer nam ne treba nikakav separe kopija ovoga sto radimo..treba da smo svi zajedno i da svi zajedno radimo...i da se druzimo..
Mislim da je svima jasno da je ovo zaista moj poslednji pokusaj da se nekoliko njih dozove pameti..ako zele vrata su im otvorena jer nema mjesta ni za sta licno ovdje ,a ako ne zele..sami su odabrali.

pozz
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
slavko
Aktivni clan Krnjeuse
Aktivni clan Krnjeuse

Pridružio: Feb 11, 2008

PočaljiPoslao: Fri Aug 08, 2008 11:53 am    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

Drago,
podrska za tebe!
Pozdrav!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika
PEDJA_L
Super aktivni clan Krnjeuse
Super aktivni clan Krnjeuse

Pridružio: Feb 10, 2008

PočaljiPoslao: Sun Aug 10, 2008 12:58 pm    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

Meni je sve ovo smijesno kad vidim, neznam kad ,ko i zbog cega je pocelo i ne interesujeme.

Ja svaku vece pogledam sta ima na oba sajtu ,slicnosti su neminovne ja znam za jos jedan sajt i za 4ti koji u svom programu ima i krnjeusu a vi ovdje zbog toga pricate jezikom politicara .

Za 2 i po godine nisam primijetio ovako nesto od strane australaca i engleza gdje postoje 3 foruma 4Yahoo group i 3 sajta na istoj teritoriji paragliding i handgliding letenja ,vec naprotiv svi se ispomazemo i prosledjujemo informacije jedni drugima a svi su krenuli iz jednog kluba i jednog sajta .
Zahvaljujuci toj komunikaciji i toleranciju jedne prilike sam ustedio jedan zivot jer mi je tip sa drugog foruma prosledio poruku o pojavi turbulencije u zoni mog letenja tako da sam se prizemljio u izbjegao mogucu katastrofu .

Ja nemam nikakvi veza i vezica sa bilo kim forumom ili sepereom i necu da me ko mijesa i svrstava gdje ,jer sam odrastao ,nezavisan i slobodan raditi sto mi prija a vi uskoro necete ni morati da bilo koga blokirate na sajtovima jer ljudi gledajuci vasa prepucavanja nece ni dolaziti

Velicina ljudi je u oprastanju a ne u svadji i nadmudrivanju
A o tri stvari ne treba govoriti a to je tudja vijera - dok ne sagledas svoju ,tudji grijeh - dok ne sagledas svoje i o sutrasnjem danu - dok ne svane .
Question
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poseti sajt autora MSN Messenger
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Sun Aug 10, 2008 2:49 pm    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

Pedja u vecini stvari se apsolutno slazem sa tobom ,posebno oko slobode izbora ,a i toga da je ljudima muka od svega toga...polazim prvo od sebe...
Nadam se da ces prihvatiti kao realnost da sam godinama na internetu,po kojekakvim tehnickim forumima da mi je to posao i zanat i da sam napravio sopstvenim rukama mislim cak i najvecu bezzicnu zajednicu u Srbiji i pokrio signalom pola Vojvodine skoro...i da imam iskustva u radu sa community zajednicama ,a i ovo je nesto tog tipa...
Sva ta iskustva i znanje sam prenio i na ovo ovdje i ovo nisam pravio da bismo se raspravljali ili da se stvaraju animoziteti vec da bismo se lijepo druzili...a ne da bismo se dijelili po bilo kom osnovu..
Ako si pratio sta sam pisao ovdje mogao si primjetiti da sam uvijek potencirao da je nebitno gdje ko zivi,dal je profesor ili stolar,dali ima para ili nema para jer sam zelio da napravim onu istu Krnjeusu naravno virtualnu i ovdje...
Sa druge strane sam u pocetku svima javno rekao da mi je namjera da ovo zazivi onako kako sam zamislio pa da to prepustim onda mladjima od mene i da se izvucem iz ovoga i da budem samo gost na stranici kao i ostali ,a da tehnicki pomazem koliko budem mogao..
Ako pazljivo pogledas vecina onoga sto radim ili pisem je kasno nocu..i jutros je svanulo bilo uveliko kad sam otisao da spavam a ustao sam u pola 10 ,a tako mi je skoro svaki dan...
Na ovom forumu i sam vidis koliko nas je ucestvovalo u radu od njegovog pocetka...jako malo nas je...
I sad i ovo malo sto nas je jel i to treba da se cijepa ....ili je bilo pametnije da smo svi zajedno na jednom mjestu...
Jel treba da se pravi kopija necega sto vec postoji..i koji su razlozi za to ?
Tijesno nam je ovdje...
Nije Pedja tijesno vec postoje razlozi koje sam naveo i muka mi je da to ponavljam...
S druge strane sam imao moralnu obavezu prema svim tim ljudima koji su mi se javili mail-ovima ili koji su me zvali telefonima da ne dozvolim da se cijepamo...ili svi ti ljudi koji su mi na nasem chatu rekli isto to a i objasnili razloge nekog njihovog cutanja o svemu tome...
Znaci citava prica je bila da ostanemo jedinstveni ,a ne da se dijelimo...
Da je Krnjeusa Beograd ili Sidnej pa da se prave razliciti sajtovi pa da covjek ukapira ali ne Krnjeusa za koju nisu culi ni oni koji su rodjeni stotinak kilometara odatle..idi u Banja Luku i pitaj ljude jel znaju gdje se to nalazi pa ces cuti procente pozitivnih odgovora..
Sad treba da se pocnemo dijeliti po selima pa da sutra ja napravim www.lastve.com ili jos odredjenije www.kula-grmovi.com a ti da napravis www.salati.com ..
Govorim o stvarima koje su ordinirane gluposti znaci .
Ja nisam pravio stranicu o Krajini jer takav tip foruma ne moze proci kako treba...nisam pravio ni stranicu o Lastvama jer je besmislena vec iz iskustva znam sta tacno treba da gadjam i to je uspjelo..isto kao sto tvrdim da ce se sa podjelama izgubiti ona kompaktnost mjesta,gubi se na kvalitetu i na kvantitetu..
Gubimo znaci svi mi...posto ovo nije nesto gdje se zaradjuje novac pa da covjek pokusa da to razumije...da je neki materijalni interes u pitanju...
Ovdje je samo egocentricnost u pitanju na zalost i sujeta...
Posto se taj covjek nije ni obazirao na sve sto smo mu pricali,postavio sam i glasanje na forum o tome i jasno je sve kao dan...znaci nisam ja to sam rekao da ne valja tako vec velika vecina..a oglusiti se na to..razmisli malo sta znaci to...
Podvlacim opet...imam iskustva u ovome i znam sta pricam i znam cemu podjele vode...ali sa druge strane postujem svacije misljenje i svaciji stav i svako neka radi sta misli da treba da radi
Mada dozvolite isto tako da i ja imam pravo na svoj stav i svoje misljenje...bez obzira na to da li sam u pravu ili nisam u pravu..to nek procijeni svako od vas...

Eto toliko o tome... Smile

Sad da ti kazem nesto drugo...nisam znao da se bavis paraglajdingom...i bas mi je drago zbog toga posto sam i ja bio krenuo sa tim ali sam imao peh na obuci prije par godina i kad sam trebao da poletim,imao sam udar vjetra u krilo jos na zemlji i posto sam konope drzao cvrsto u rukama pokidane su mi tetive na desnom ramenu i sad i mali nesmotren pokret rukom i rame mi iskoci iz lezista..
Ali ako budes dolazio ovamo naidji pa cemo otici negdje ...mada mozes da letis i odavde sa parkinga bukvalno posto jedan paraglajder ima ruksak motor..Rotax 100 ccm ,ali sa velikim brojem obrtaja ima preko 20 KS...
Imam i zmajeve za letenje,pjesacke i sa motorom...imam i ekipu za letenje..samo treba vremena..ali sad znas da i ovamo imas na cemu da letis kad dodjes ,pa se javi Very Happy

pozz
Nazad na vrh
Boxenia
Aktivni clan Krnjeuse
Aktivni clan Krnjeuse

Pridružio: Apr 08, 2008

PočaljiPoslao: Mon Aug 11, 2008 5:26 pm    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

PEDJA_L wrote:

Velicina ljudi je u oprastanju a ne u svadji i nadmudrivanju
A o tri stvari ne treba govoriti a to je tudja vijera - dok ne sagledas svoju ,tudji grijeh - dok ne sagledas svoje i o sutrasnjem danu - dok ne svane .
Question

Pedja-SVAKA CAST!

kenedi
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Wed Apr 22, 2009 12:05 pm    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

JEDNA PIJANKA SA NEKADASNJIM SAMPIONOM
MARJANOM BENESOM
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Wed Apr 22, 2009 12:29 pm    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

Nije ni Benes bogami ostario Very Happy
Nego jel on i sad u Banja Luci zivi ?
Bogami ako pije kao sto je tukao,mogu zamisliti onda Very Happy
Nazad na vrh
kenedi
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Wed Apr 22, 2009 12:48 pm    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

Je u Banja Luci je dobro se drzi ali je izgubio glas. a sto se tice pica to je na nivou ..... sljiva i piva skupa..
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Wed Apr 22, 2009 10:35 pm    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

Mogu ti reci da me i cudi kako to da pije sljivu...ipak je on svojevremeno bio sampion i kao djeca smo ga gledali dok nam je donosio medalje..
E kad se samo sjetim..Parlov,Benes,Kacari...
Oni su bar znali da se biju...a danasnji klinci od 15 godina pa nadalje stvari rjesavaju pistoljima ili kako oni to kazu "utokama" ....
Doslo vrijeme da se i djece moras cuvati... Confused
Nazad na vrh
zare_obradovic
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

Pridružio: Jun 26, 2008

PočaljiPoslao: Sat Apr 25, 2009 8:41 pm    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

HELOU CENEDI, da taj beneš nije iz SMOLJANE Gore je bilo

Benaša,.

poZDRAV.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Photo Gallery
Zoran
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Dec 15, 2008

PočaljiPoslao: Sat Apr 25, 2009 9:29 pm    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

Jest bogami gore su mogli popiti i potuci se , ali i nad nasima nije bilo premca
Nazad na vrh
Natasha
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 20, 2008

PočaljiPoslao: Sun May 03, 2009 9:43 am    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

Ovih dana je bilo dosta druzenja(sto bas nije uobicajeno ).Uglavnom proslave rodjendana uz rostilj,svirku i pjesmu. Very Happy Very Happy
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe Sva vremena su GMT
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Du kan ikke legge til filer i dette forumet
Du kan ikke laste ned filer fra dette forumet

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy