Krnjeusa Online  
Toggle Content
Toggle Content Sponzori:

Toggle Content Main Menu
 Home Community Members options Forumi Traži Web
 Our Sponsors

Toggle Content Coppermine Stats
coppermine
 Albums: 15
 Pictures: 50
  · Views: 16501
  · Votes: 329
  · Comments: 3

Toggle Content Poruke...
Last 10 Forum Messages

Kaladont
Last post by munja in Krnjeusa cafe on Feb 19, 2017 at 12:41:35

Generacija 63/64
Last post by Mrdja in Generacija 60-ih on Sep 18, 2016 at 05:55:52

Sveti Jovan
Last post by dzaja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Jan 20, 2016 at 10:13:43

UTISCI SA PETROVDANA I GODISNJIH ODMORA
Last post by munja in Moj godisnji odmor on Jul 19, 2014 at 14:27:24

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!
Last post by Mrdja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Apr 20, 2014 at 14:12:11

HRISTOS SE RODI!!
Last post by TarDo.stupar in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Mar 07, 2014 at 21:58:51

Aktuelno
Last post by TarDo.stupar in Trenutna desavanja u Krnjeusi on Jan 26, 2014 at 21:31:33

Smijesnija strana zivota
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:16:10

Odnos vlasti prema povratnicima
Last post by TarDo.stupar in Povratnici i povratnicki problemi on Dec 28, 2013 at 00:14:40

Kako ste proveli danasnji dan?
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:12:15

Community Forums › Mjesta za izlaske u Krnjeusi › Ostala mjesta › ПРЕЛО
ПРЕЛО
Sakupljanje u centru,kod prijatelja i slicno...
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumOstala mjesta
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
draguljce
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 09, 2008

PočaljiPoslao: Sun Feb 10, 2008 11:11 am    Naslov: ПРЕЛО Odgovoriti sa citatom

ЗА МЕНЕ НАЈЛЕПША ОКУПЉАЊА СУ БИЛА ПРЕЛА А МЕСТО НИЈЕ БИЛО ВАЖНО САМО ДОБРО ДРУШТВО. А ЗАНИМЉИВО ЈЕ БИЛО И МАЛО ПОСЛЕ ЧАСОВА СВРАТИТИ ДО ЦЕНТРА ВИДЕТИ СТА СЕ ДЕШАВА ,ПОСЕДЕТИ НА КЛУПАМА СА ДРУШТВОМ А ОНДА ТРК КУЋИ ДА ТЕ НЕСУЈУ ЂЕСИ ДО САД. ЕХ БИЛО НЕКАД .... Crying or Very sad сад се баш сетих кад спомену клупе , времена кад си ти Драго доносијо пред нову годину разне украсе и конфете и баш на клупама ми деца се скупљали ,дивили се а понесто би и купили.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika
Mrdja
Site Admin
Site Admin

Pridružio: Feb 09, 2008

PočaljiPoslao: Sun Feb 10, 2008 12:11 pm    Naslov: Re: ПРЕЛО Odgovoriti sa citatom

Pa na prela sam ja slabo isao ,vise sam volio kafanu Smile Mada znam da je to bilo tradicionalno mjesto za "muvanje" Very Happy
Centar isto...sakupe se na klupama ,sjede,pricaju...kad padne mrak onda pocne setnje po carsiji ..kao...aj'mo malo da prosetamo...a ,ne mali broj tih setnji se zavrsavao u ....Grmovima Very Happy :D
Da...sjecam se i ja tih cestitki sto sam prodavao i novogodisnjih ukrasa...pa onih igranki sto sam bio pokrenuo tamo :)...tad sam jos shvatio da nikad ni kod koga,a isto ni za koga necu raditi, vec da cu raditi ono sto ja budem htio i zelio..srecom da je tako i ostalo..i na moju srecu a i na srecu mnogih ljudi u Novom Sadu gdje sam ljudima dao besplatan internet 3,5 godine ,ne samo tu..vec dobar dio Vojvodine sam pokrio sa signalom, a poceo sam i Beograd da radim...pa stao zbog rjesavanja papirologije sa drzavom i dobijanja dozvole za rad..pa cu i to da nastavim na ljeto..sad mi je primarna posebna poslovna mreza samo za firme i odatle cu da finansiram ono sto sam naumio..

pozz Smile
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
pet.sara
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

Pridružio: Feb 23, 2008

PočaljiPoslao: Sun Mar 23, 2008 12:21 pm    Naslov: Re: ПРЕЛО Odgovoriti sa citatom

Ne mogu da ne dodam ovdje baš ništa!
Htjela sam reci da kad smo se vratili jedini vid druženja je bilo kroz prelo jer tada nije bilo stuje,a kad je struja došla,grupa omladinaca je u banci bez prozora i vrata organizovala disko,popularno smo ga nazvali-disko promaja-to su bile nezaboravne fešte!Pa smo onda zbog nedostatka prostora došli na ideju da to disko bude kod česme u prostorijama gdje su smještene pumpe za vodu-i tu je bio lud provod-dolazili ljudi sa strane(Drinić,Smoljna,Vrtoče...)
Nazad na vrh
Nono
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

Pridružio: Feb 18, 2008

PočaljiPoslao: Mon Mar 24, 2008 9:42 am    Naslov: Re: ПРЕЛО Odgovoriti sa citatom

E ovo je sada tema za mene i uciteljku. Ja sam tamo bio tehnicka sluzba (struja, i ostalo) a uciteljkin je bio stub. Ko tamo nije bio nezna sta je bog. Milena zaboravila si spomenuti cure iz slovenije kojih nije bilo malo. Mada su ipak naj bolje bile nase Krnjeuske. Najbolje je bilo kad hoces malo zapleta udaris kotur od struje i momentalno se sve gasi sem muzike. (Bane to je tehnika vjeruj meni)
Nazad na vrh
pet.sara
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Apr 15, 2008 1:04 pm    Naslov: Re: ПРЕЛО Odgovoriti sa citatom

Svakako Nono,cure iz Slovenije,cure iz Krnjeuše i šire...
Nezaboravni hitovi:Mali mrav,Slon....
Ukratko rečeno ludo i nezaboravno! Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh
Boxenia
Aktivni clan Krnjeuse
Aktivni clan Krnjeuse

Pridružio: Apr 08, 2008

PočaljiPoslao: Tue Apr 15, 2008 2:34 pm    Naslov: Re: ПРЕЛО Odgovoriti sa citatom

Dva nepopravljiva entuzijasta...zavidim vam na sjecanjima!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email MSN Messenger
pet.sara
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Apr 15, 2008 9:50 pm    Naslov: Re: ПРЕЛО Odgovoriti sa citatom

Neke stvari ne možemo izbrisati iz sjećanja pogotovo ako oslikavaju jedan period života bolje rečeno prekretnicu.
A ja sam se po povratku u Krnjeušu 99-te god osjećala kao Robinzon Kruso koji je tražio svog Petka da bi imao komunikaciju,a svaki njegov pronalazak novog je za njega bio uspjeh,a mi smo ti jednostavno htjeli da ne zapadnemo u monotoniju tadašnjeg života pa smo smišljali i namišljali nove tj,stare načine zabavljanja narodne mase ali na nama svojstven način.Važna je bila dobra avantura,provod.... Wink
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumOstala mjesta Sva vremena su GMT
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Du kan ikke legge til filer i dette forumet
Du kan ikke laste ned filer fra dette forumet

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy