Krnjeusa Online  
Toggle Content
Toggle Content Sponzori:

Toggle Content Main Menu
 Home Community Members options Forumi Traži Web
 Our Sponsors

Toggle Content Coppermine Stats
coppermine
 Albums: 15
 Pictures: 50
  · Views: 16503
  · Votes: 329
  · Comments: 3

Toggle Content Poruke...
Last 10 Forum Messages

Kaladont
Last post by munja in Krnjeusa cafe on Feb 19, 2017 at 12:41:35

Generacija 63/64
Last post by Mrdja in Generacija 60-ih on Sep 18, 2016 at 05:55:52

Sveti Jovan
Last post by dzaja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Jan 20, 2016 at 10:13:43

UTISCI SA PETROVDANA I GODISNJIH ODMORA
Last post by munja in Moj godisnji odmor on Jul 19, 2014 at 14:27:24

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!
Last post by Mrdja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Apr 20, 2014 at 14:12:11

HRISTOS SE RODI!!
Last post by TarDo.stupar in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Mar 07, 2014 at 21:58:51

Aktuelno
Last post by TarDo.stupar in Trenutna desavanja u Krnjeusi on Jan 26, 2014 at 21:31:33

Smijesnija strana zivota
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:16:10

Odnos vlasti prema povratnicima
Last post by TarDo.stupar in Povratnici i povratnicki problemi on Dec 28, 2013 at 00:14:40

Kako ste proveli danasnji dan?
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:12:15

Community Forums › Mjesta za izlaske u Krnjeusi › Moj omiljeni ugostiteljski objekat › МУШКА ПОСЛА
МУШКА ПОСЛА
Biblioteka je bila mala pa smo se snalazili.....
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumMoj omiljeni ugostiteljski objekat
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
draguljce
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 09, 2008

PočaljiPoslao: Mon Feb 11, 2008 9:56 am    Naslov: МУШКА ПОСЛА Odgovoriti sa citatom

Е ВИ МУШКИ АЛ`СТЕ СЕ ЗАГРЕЈАЛИ ЗА ОВУ ТЕМУ. АЛ` ЈА САМ ОВДЕ САМО ДА ПИТАМ НОНУ СТО СЕ ПРЕДСТАВЉА КАО ГОСТ ,КАД ЈЕ ДОМАЋИН.... ПОЗДРАВ Rolling Eyes
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika
Nono
Gost

PočaljiPoslao: Mon Feb 11, 2008 10:42 am    Naslov: Re: МУШКА ПОСЛА Odgovoriti sa citatom

Nije bitno kako se prestavljam nego kako se osjecam, a mnogi dobro znaju moja putovanja i moja reklamiranja rodnog kraja. A hvala za ovu konstataciju osjecam se pocasceno.
Nazad na vrh
munja
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Jan 24, 2009

PočaljiPoslao: Thu Jul 23, 2009 7:43 pm    Naslov: Re: МУШКА ПОСЛА Odgovoriti sa citatom

Ova tema je baš iscrpljena , ha ha ha , ma muška posla su muška posla , ha ha ha ...
Nazad na vrh
dusko63
Aktivni clan Krnjeuse
Aktivni clan Krnjeuse

Pridružio: Jun 09, 2009

PočaljiPoslao: Thu Jul 23, 2009 8:10 pm    Naslov: Re: МУШКА ПОСЛА Odgovoriti sa citatom

Nedavno bijah u grudi rodnoj, posmatrah naraštaj mladi kako reaguju na podražaje razne, pokušah kroz dijalog dosegnuti vizionarstvo njihovo...itd. nažalost, stvorena slika je ZABRINJAVAJUĆA.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Photo Gallery
dzaja
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Nov 12, 2008

PočaljiPoslao: Thu Jul 23, 2009 9:36 pm    Naslov: Re: МУШКА ПОСЛА Odgovoriti sa citatom

Da, svuda je to manje vise slicno, deca su slika svojih roditelja
Nazad na vrh
Natasha
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 20, 2008

PočaljiPoslao: Wed Jul 29, 2009 8:44 am    Naslov: Re: МУШКА ПОСЛА Odgovoriti sa citatom

S obzirom u kakvom vremenu djeca odrastaju nije ni cudo sto je tako.I djeci bi bilo bolje da roditelji imaju normalnije uslove za zivot.
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Wed Jul 29, 2009 9:09 am    Naslov: Re: МУШКА ПОСЛА Odgovoriti sa citatom

Najgore po djecu moze po meni biti par stvari...iznijecu ih iako nemam sopstvenu porodicu jos ali posmatram oko sebe ljude i zakljucujem...

Najgore je da roditelji neizivljene licne ambicije izivljavaju preko sopstvene djece....treba dijete pustiti da covjek vidi kakve afinitete ima pa mu onda pomoci i pravilno ga usmjeriti..
Sledece sto sam primjetio posto imam dosta prijatelja koji su uspjeli da naprave poslove sopstvenim radom i zalaganjem i imaju djecu koju nisu stigli od posla da ispravno usmjere kroz zivot vec su im ispunjavali sve zelje u djetinjstvu,sve im davali i nehotice a da to nisu zeljeli od djece su napravili nesposobne debile za dalji zivot...mozda gruba rijec ali mi je nekako najbolje docarava psihofizicko stanje takve djece...
Davali im sve zivo i djeca koristeci imidz familije koja je pravila pametne stvari su pocela bahato da se ponasaju,imajuci novac htjeli su da imaju i moc i svega je tu bilo...
Poznajem kretencine koji sa 20 i kusur godina voze dzipove koje im je tata kupio,od sile su odlazili na stranputicu..droga a bilo je tu i ubistava..

Uvijek govorim tim mojim drugarima kad primjetim da im dijete ide losim putem da povedu racuna i da djete uposle da radi sa njima ,a ne da razmislja kako ce da potrosi necije zaradjene pare
Ja sam sad srecan sto me roditelji nisu mogli finansirati dok sam studirao, vec sam se izdrzavao od rada preko student servisa i kopanja kanala i istovaranja kamiona...
Jest da mi je tad bilo jako tesko ,ali bar sam naucio da zivim od sopstvenog rada..cak i sad da puknem sa svim ovim poslovima sto radim,opet mi nebi bilo tesko da istovaram dzakove ako bih morao...
A da bih ostao cvrsto na zemlji s vremena na vrijeme odem u gradski bus i vozim se sa jedne na drugu stranu grada bez karte i strepim kad ce naici kontrola i to mi je uvijek u podsvijesti da se opet mogu vratiti vremena kad nisam imao ni za kartu za bus...
Mnogi ljudi kad zarade prvi ozbiljniji novac u zivotu ili urade nesto pametno pocnu da izigravaju cak i ono sto nisu...i ispadaju samo smjesni...otuda i ovoliko dzipova po gradu i slicnih statusnih simbola....
Trudim se da se uopste ne mijenjam..cak ni govor ne mijenjam iako 26 godina zivim vec u Novom Sadu ni jednu jedinu rijec jos nisam promijenio..pricam kao da sam juce dosao iz Krnjeuse..
A kad imadnem svoju djecu vaspitacu ih identicno kako su mene vaspitali i kako sam se sam vaspitao..

PS Natasa pa gdje si ti covjece za Petrovdan..trazio sam te u Krnjeusi al dzaba...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
Natasha
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 20, 2008

PočaljiPoslao: Sat Aug 01, 2009 1:12 pm    Naslov: Re: МУШКА ПОСЛА Odgovoriti sa citatom

Cao Drago,za Petrovdan sam isla na groblje u Rakovicu i Risovac posto nisam stigla prije.U Srbiju nismo dolazili.Valjda cemo se vidjeti u jednoj od narednih godina.Ne smijem nista planirati posto mi je ovaj odmor bas bio nepredvidiv.Klinci su bili bolesni pa sam vecinu vremena na odmoru provela dijeleci tablete i sirupe.Pozdrav tebi i tvojoj familiji Very Happy
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Sat Aug 01, 2009 8:31 pm    Naslov: Re: МУШКА ПОСЛА Odgovoriti sa citatom

Zao mi bas sto se nismo vidjeli,bio sam ti sa citavom familijom sem sa tobom...al valjda se vidimo nekad ,pravim i ja neke planove odavno u vezi Krnjeuse pa ako dadne bog jednog dana cu mnogo cesce boraviti tamo...samo da mi je napraviti ekipu koja bi mogla da radi umjesto mene ovo sto radim...zeljan sam se posteno naspavati ,zeljan sam sjesti u auto i oticu u Njemacku ili bilo gdje...a o Krnjeusi i da ne pricam
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumMoj omiljeni ugostiteljski objekat Sva vremena su GMT
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Du kan ikke legge til filer i dette forumet
Du kan ikke laste ned filer fra dette forumet

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy