Krnjeusa Online  
Toggle Content
Toggle Content Sponzori:

Toggle Content Main Menu
 Home Community Members options Forumi Traži Web
 Our Sponsors

Toggle Content Coppermine Stats
coppermine
 Albums: 15
 Pictures: 50
  · Views: 16503
  · Votes: 329
  · Comments: 3

Toggle Content Poruke...
Last 10 Forum Messages

Kaladont
Last post by munja in Krnjeusa cafe on Feb 19, 2017 at 12:41:35

Generacija 63/64
Last post by Mrdja in Generacija 60-ih on Sep 18, 2016 at 05:55:52

Sveti Jovan
Last post by dzaja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Jan 20, 2016 at 10:13:43

UTISCI SA PETROVDANA I GODISNJIH ODMORA
Last post by munja in Moj godisnji odmor on Jul 19, 2014 at 14:27:24

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!
Last post by Mrdja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Apr 20, 2014 at 14:12:11

HRISTOS SE RODI!!
Last post by TarDo.stupar in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Mar 07, 2014 at 21:58:51

Aktuelno
Last post by TarDo.stupar in Trenutna desavanja u Krnjeusi on Jan 26, 2014 at 21:31:33

Smijesnija strana zivota
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:16:10

Odnos vlasti prema povratnicima
Last post by TarDo.stupar in Povratnici i povratnicki problemi on Dec 28, 2013 at 00:14:40

Kako ste proveli danasnji dan?
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:12:15

Community Forums › Skola "Radivoj Rodic" › Ucitelji i nastavnici › Šta mislim o......
Šta mislim o......
Nasi omiljeni ucitelji i nastavnici
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumUcitelji i nastavnici
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
draguljce
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 09, 2008

PočaljiPoslao: Sun Jul 27, 2008 3:59 pm    Naslov: Re: Šta mislim o...... Odgovoriti sa citatom

Jeste Zeljkice svi koji su imali priliku da im Vera bude uciteljica ce podeliti ovo lepo i pozitivno misljenje sa nama. Prenesi joj pozdrave kad ti se ukaze prilika. Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika
Natasha
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 20, 2008

PočaljiPoslao: Sun Jul 27, 2008 6:16 pm    Naslov: Re: Šta mislim o...... Odgovoriti sa citatom

I mene je ucila uciteljica Vera .Necu davati neke ocjene jer mi je i mama ,a mama ne moze da ne valja.Pozdrav Very Happy
Nazad na vrh
draguljce
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Sun Jul 27, 2008 7:05 pm    Naslov: Re: Šta mislim o...... Odgovoriti sa citatom

Pa naravno Natasa, ja sam ubedjena da imas fantasticnu mamu. Puno pozdava tebi i tvojoj mami. Very Happy
Nazad na vrh
zeljkica
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Mar 15, 2008

PočaljiPoslao: Sun Jul 27, 2008 7:52 pm    Naslov: Re: Šta mislim o...... Odgovoriti sa citatom

Meni su u osnovnoj skoli najbolji bili uciteljica Vera(bila i ostala),a od nastavnika nastavnik Milan.Matematiku sam stvarno obozavala,bila mi je najbolji predmet kako u osnovnoj tako i u srednjoj.Jako mi je drago kada svake godine sretnem svoju najdrazu uciteljicu prilikom posjete Krnjeusi.
Pozdrav od Brankice Cede postara!!!!!!!!!!
Nazad na vrh
Natasha
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 20, 2008

PočaljiPoslao: Sun Aug 23, 2009 2:06 pm    Naslov: Re: Šta mislim o...... Odgovoriti sa citatom

draguljce wrote:
Pa naravno Natasa, ja sam ubedjena da imas fantasticnu mamu. Puno pozdava tebi i tvojoj mami. Very Happy
Hvala Draguljce i u mamino i u moje ime.Pozdrav tebi i tvojoj familiji Very Happy
Nazad na vrh
toma
Super aktivni clan Krnjeuse

Pridružio: Jun 14, 2009

PočaljiPoslao: Mon Aug 24, 2009 3:46 pm    Naslov: Re: Šta mislim o...... Odgovoriti sa citatom

Nebi da izdvajam nikoga jer svi nasi nastavnici i ucitelji su dobri ljudi .Neko ima neke svoje omiljene i to je sasvim normalno ,za mene sto se tice profesora najdrazi sad nazalost pokojni profesor srpskog ZDRAVKO SMILJANIC
Nazad na vrh
Boxenia
Aktivni clan Krnjeuse
Aktivni clan Krnjeuse

Pridružio: Apr 08, 2008

PočaljiPoslao: Mon Aug 24, 2009 4:43 pm    Naslov: Re: Šta mislim o...... Odgovoriti sa citatom

Pokojni profesor Smiljanic je bio veliki istoricar, knjizevnik, umjetnik ali i cudak...

toma

Pridružio: Jun 14, 2009

PočaljiPoslao: Mon Aug 24, 2009 6:51 pm    Naslov: Re: Šta mislim o...... Odgovoriti sa citatom

Da po malo cudan ali mnogo dobar profesor i veliki covek prvenstveno.
Nazad na vrh
Strbac
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 28, 2011

PočaljiPoslao: Tue Apr 19, 2011 7:37 pm    Naslov: Re: Šta mislim o...... Odgovoriti sa citatom

Za mene je bio i ostao najve?i ?ovjek i pedagog a kasnije direktor naše škole pokojni Petar Preradovi?. Nikad ga ne?u zaboraviti jer kod njega sam vidio šta je autoritet. Nau?io me je da budem pošten i vrijedan ?ovjek.
Vjerujem da ga se mnogi rado sje?aju.? Question Idea
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Fri Apr 22, 2011 6:09 am    Naslov: Re: Šta mislim o...... Odgovoriti sa citatom

Jeste..Pero je bio bas pravi pedagog..njega i Veru bih izdvojio posebno jer su nam bili prvi ucitelji..
Poslije kad su dosli nastavnici to je vec bila druga prica..taad smo vec bili odrasli "klipani" Twisted Evil Very Happy
Peru pamtim po jos necemu...jedno ljeto smo Miso Nikin i ja dosli popodne do skole da iz zidova vadimo iz gnijezda male vrapcice posto je skola bila neomalterisana i puna gnijezda..izvana naravno Very Happy
I u sred posla nas neko pita ...Ide li pos'o momci ? Very Happy
Okrenemo se kad ono Pero...da smo mogli mislim da bi smo u zemlju propali..barem sam se ja tako osjecao...i onda nas je on obadvojicu pocupao malo za zulufe i natjerao da vratimo vrapce u gnijezdo odrzavsi nam "predavanje" ... Very Happy Very Happy
Tad sam skontao da zaista nije lijepo dirati bespomocna bica..mada iskren da budem nije to ni bila moja ideja...Miso je u djetinjstvu bio "vodja" te nase ekipe posto je bio jako nemiran i svojeglav.. Very Happy
Sa njim sam zapalio moju prvu cigaru,on me je naucio da igram poker...poslije smo redovno kartali u kucama koje su se gradile oko skole..u ljesnike i cigare.. Very Happy
Markovic i ja smo bili u tom timu onako vise pasivni...Miso je bio vodja... Very Happy
I sad me jako raduje kad cujem da su obojica u Krnjeusi pravi oni nasi domacini...Markovica vidim kad god odem tamo ali je za nepovjerovati da Misu nisam godinama vidio..kad god sam otisao u Krnjeusu ,otisao sam i do njega ali ga nikad kuci nisam nasao...uvijek je bio negdje,a moji odlasci u Krnjeusu su bili uglaavnom na desetak sati...tako da se valjda nekad i sretnemo..volio bih ga vidjeti zaista..
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
Strbac
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 28, 2011

PočaljiPoslao: Fri Apr 22, 2011 9:26 am    Naslov: Re: Šta mislim o...... Odgovoriti sa citatom

Lijepo Drago. I ja se sjecam Miše kao vodje svih nestašluka: Naime zakasnimo na cas nas petorica. Usao ucitelj Pero, a mi ko poliveni vodom po redu Duško Vuckovic, Miso, ja, Duško M. i ne sjecam se peti ko je bio kasnimo.....
Vidio Pero da se mi penjemo po drvima koja su bila istovarena pored bunara u dvoristu skole pa dok je zvonilo usao na cas. naravno vratio nas da svako donese sebi šibu. Kako smo previrali po dvoristu svako je nešto i našao. Ja sam odgulio od vrbe solidnu motku, Dusko V. stepinu da vola tuces krvi bi propisao, a Miso nasao nesto suvo(dali je stabljika od neke trave ili osusena vrbova motka ne mogu da se sjetim). Ulazimo sa trofejima i naš ucitelj nas petoricu postrojava u vrstu. Stari lisac prelazi (ucitelj) na djelo: Gleda naše suvenire i mjerka ih sve polako kao da se nemoze odluciti. Odjednom uzima Misinu šibu i hvata se posla. Cetiri šibe svi su trebali dobiti tako nam je obeco. Zamahnu on, puce motka a Mišo se cereka misli gotovo. Ali Pero sad vec ljut pogledom odmjeri ostale šibe, uze od Duška V. štapinu, udari Miši šest komada, a Dušku dvije,nas trojicu posla na mjesto.
Pitali smo se zašto je to tako uradio. Sad znam odgovor a šta vi mislite? Question
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Fri Apr 22, 2011 5:15 pm    Naslov: Re: Šta mislim o...... Odgovoriti sa citatom

Pa trebao je u startu uzeti tu Duskovu sibu pa nalupati magarce fest Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Cool
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumUcitelji i nastavnici Sva vremena su GMT
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Du kan ikke legge til filer i dette forumet
Du kan ikke laste ned filer fra dette forumet

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy