Krnjeusa Online  
Toggle Content
Toggle Content Sponzori:

Toggle Content Main Menu
 Home Community Members options Forumi Traži Web
 Our Sponsors

Toggle Content Coppermine Stats
coppermine
 Albums: 15
 Pictures: 50
  · Views: 16501
  · Votes: 329
  · Comments: 3

Toggle Content Poruke...
Last 10 Forum Messages

Kaladont
Last post by munja in Krnjeusa cafe on Feb 19, 2017 at 12:41:35

Generacija 63/64
Last post by Mrdja in Generacija 60-ih on Sep 18, 2016 at 05:55:52

Sveti Jovan
Last post by dzaja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Jan 20, 2016 at 10:13:43

UTISCI SA PETROVDANA I GODISNJIH ODMORA
Last post by munja in Moj godisnji odmor on Jul 19, 2014 at 14:27:24

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!
Last post by Mrdja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Apr 20, 2014 at 14:12:11

HRISTOS SE RODI!!
Last post by TarDo.stupar in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Mar 07, 2014 at 21:58:51

Aktuelno
Last post by TarDo.stupar in Trenutna desavanja u Krnjeusi on Jan 26, 2014 at 21:31:33

Smijesnija strana zivota
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:16:10

Odnos vlasti prema povratnicima
Last post by TarDo.stupar in Povratnici i povratnicki problemi on Dec 28, 2013 at 00:14:40

Kako ste proveli danasnji dan?
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:12:15

Community Forums › Krnjeuske komsije › Vrtoce,ljudi i dogadjaji › Javite se Vrtočani
Javite se Vrtočani
Aktuelnosti u Vrtocu
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumVrtoce,ljudi i dogadjaji
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Sep 05, 2008

PočaljiPoslao: Fri Feb 18, 2011 11:52 am    Naslov: Re: Javite se Vrto?ani Odgovoriti sa citatom

Jbg, ja nisam toliko detaljno ni pregledao, pa nisam uocio te stvari.
Ocigledno da je sajt radio neko iz Federacije, mada to ne opravdava odricanje od svog jezika.
Sto se tice sponzorisanj, svaki uspjeh ima svoju cijenu Wink . Nadam se da me razuijes na sta mislim.
Ovamo kod nas, ni jedna uspjesnija firma ne moze opstati bez podrske nekog iz politike. Klasicni reket... svako trazi svoj dio kolaca.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email
Mrdja
Site Admin
Site Admin

Pridružio: Feb 09, 2008

PočaljiPoslao: Fri Feb 18, 2011 6:38 pm    Naslov: Re: Javite se Vrto?ani Odgovoriti sa citatom

Ima stvari koje nemaju cijenu kao sto je licni ponos i nacionalno dostojanstvo...ljudi koji to prodaju za novac nisu vrijedni komentara...
Imao sam i ja svasta na ledjima ovdje i ako to uzme maha onda odem covjeku direktno na noge i otjeram ga u tri p m pa taman da mi sve propadne...nedam bolan da me iko zajebava..
Neke stvari zaista nemaju cijenu...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Fri Feb 18, 2011 10:26 pm    Naslov: Re: Javite se Vrto?ani Odgovoriti sa citatom

Slazem se da neke stvari nemaju cijenu, ali nekada se dodje do zida koji se ne moze preskociti. Ili da se prilagodis pravilima igre ili da dozivis totalni poslovni i finansijski slom.
Vjeruj mi, od kada sam poceo raditi ovaj posao koji sad radim, naisao sam na bezbroj slucajeva gdje su neke firme i ljudi zbog ponosa izgubili sve sto su imali. Jednostavno nisu htjeli ni pod ciji "kisobran", nisu placali kome treba, i na kraju su platili veliki ceh. Danas nemaju za hljeb, a kamoli da vracaju kredit.
Pogotovo je tesko nasim ljudima u Federaciji. Oni nemaju puno izbora. Ili se prilagoditi ili zivjeti u bijedi ili se spakovati i ponovo u izbjeglistvo.
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

Pridružio: Feb 09, 2008

PočaljiPoslao: Fri Feb 18, 2011 11:23 pm    Naslov: Re: Javite se Vrto?ani Odgovoriti sa citatom

Kontam ja to...ali rekoh da sve zavisi od ljudskog materijala od kojeg je covjek napravljen..
Covjek ako ulazi u nesto onda mora biti dovoljno inteligentan da zna sta ga tacno ceka u svemu tome .
I ja sam razmisljao jedno vrijeme da bi mi mozda bilo pametno u Krnjeusi gdje ima sirovine u izobilju pokrenuti izradau ovih kuca...bilo bi mi sve mnogo jeftinije nego ovdje a poslao bih odavde ljude koji znaju to da rade da tamo obuce novu ekipu...ali sam odustao..
Skontao sam pod kakvim pravilima igre bih igrao tamo i pored velike zelje sam digao ruke od toga jer poznajem sebe i znam da ne bih mogao svasta da trpim..
Tako i za ostale mislim isto...ako neko moze da se spusti toliko nisko da ga neko zajasi...izvoli...ali ja to ne mogu..
Imao sam ja ovdje isto zestokih problema sa politickom konkurencijom...magarac nema pojma sa ovim poslom, ali konta da tu ima para ,bavi se naravno politikom i u samom je vrhu vlasti..napravi isti posao kao i ja ali firma ide na prijatelja...onda taj trazi poslove, a ovaj aminuje da ih prihvataju..i bogate se naravno obojica..kupuju se stanovi i sta sve ne..
Onda sam im ja bukvaalno gurnuo prst u oko uzimajuci im poslove i slomilo se tako da su me zvali na razgovor i "ubjedjivanje" da se okanem velikih drustvenih sistema..i kad nista nije pomoglo pocele su ucjene...i naravno da sam pukao i u njihovoj kancelariji ih bukvalno otjerao u 3 pm i okrenuo se i otisao...
I poslije toga...mir..skontali su da bas i nisam od onih koji ce podviti rep i cutati i slusati nekoga..
Znaci i po cijenu da skroz propadnem necu dozvoliti da me bilo ko za*ebava..mene novac ne zanima previse...zanima me da radim pametne stvari u zivotu i od nule sam uspio da napravim dosta toga..pa i da propadnem skroz...meni za zivot puno ne treba...a imam specificna znanja iz mnogo toga tako da cu uvijek imati za 'leba i masti Smile
I sto je najbitnije niko mi nikad nece moci reci da sam usao u ovu ili onu politicku partiju da bih se obogatio..zvali me jesu mnogi ali sviju sam ohladio rijecima da ja nisam demagog..vec da sam covjek radnik..
Posebno dok sam davao ljudima dzaba net...svasta su mi nudili samo da to sto sam ja uradio neko drugi stavi potpis ispod toga..a da ja budem fizikalac naravno dobro placen ,a da neki mudroser to kao radi..
I sviju sam odbio..
Tako ja razmisljam...mozda i grijesim..ne znam..ali jednostavno ja protiv sebe i nekih svojih nacela ne mogu niti zelim...
Opet kazem..ko moze...bujrum Very Happy Very Happy ..da se i ja pocnem malo privikavati na termine koji ce uskoro i u toj nasoj Krnjeusi...biti domaci..ako se ovako samo nastavi...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Sat Feb 19, 2011 6:25 pm    Naslov: Re: Javite se Vrto?ani Odgovoriti sa citatom

Razumijemo se potpuno Wink
Nazad na vrh
TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Aug 02, 2011 6:05 pm    Naslov: Re: Javite se Vrto?ani Odgovoriti sa citatom

Danas je Ilindan. Vjerujem da sve nas taj dan asocira na zbor u Vrtocu.
Koliko se ja sjecam kao dijete, bio je jedan od najmasovnijih i najposjecenijih zborova u opstini, i sire.

Danas je u Vrtocu otkrivanje spomenika stradalim Vrtocanima u zadnjem ratu, kao i otkrivanje obnovljenog spomen obiljezja stradalim u II svjetskom ratu.
Posebno me obradovala vijest da je juce vracen, i postavljen na svoje staro mjesto, stari top, koji je nekako postao simbol Vrtoca.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumVrtoce,ljudi i dogadjaji Sva vremena su GMT
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Strana 3 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Du kan ikke legge til filer i dette forumet
Du kan ikke laste ned filer fra dette forumet

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy