PRINOVE U ZAVICAJU
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci  :| |:
-> Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja..

#46: Re: PRINOVE U ZAVICAJU Autor: Ružica PočaljiPoslao: Thu Aug 14, 2008 10:02 pm
    ----
PRIDRUŽUJEM SE ČESTITKAMA ....... sve najbolje od srca

#47: Re: PRINOVE U ZAVICAJU Autor: VesnaLokacija: Frankfurt PočaljiPoslao: Fri Aug 15, 2008 1:55 pm
    ----
Takođe sve najbolje

#48: Re: PRINOVE U ZAVICAJU Autor: Vera PočaljiPoslao: Fri Aug 15, 2008 7:07 pm
    ----
Ma ja ne razumijem ko je sad dobio bebu?
Ali u svakom slucaju naj iskrenije cestitke i nek ih prati sreca i dobro zdravlje!!!

#49: Re: PRINOVE U ZAVICAJU Autor: zare_obradovic PočaljiPoslao: Fri Aug 15, 2008 7:56 pm
    ----
OHO HO DA SU ZIVI I ZDRAVI I DA BUDE RORICA JOS DOSTA.

#50: Re: PRINOVE U ZAVICAJU Autor: draguljce PočaljiPoslao: Sat Aug 16, 2008 8:30 am
    ----
Vera wrote:
Ma ja ne razumijem ko je sad dobio bebu?
Ali u svakom slucaju naj iskrenije cestitke i nek ih prati sreca i dobro zdravlje!!!
Prijo ovo su cestitke za Zeljkicine tetke Nade bebu a ona je isla samnom i tvojim bratom u skolu. A i cestitke za Radosevica bebu kolko vidim traju jos.... Very Happy
Dasu nam zive i zdrave sve bebe Razz

#51: Re: PRINOVE U ZAVICAJU Autor: Vera PočaljiPoslao: Sat Aug 16, 2008 8:44 am
    ----
Tako je MA SVE BEBE!

#52: Re: PRINOVE U ZAVICAJU Autor: zeljkica PočaljiPoslao: Sat Aug 16, 2008 9:49 pm
    ----
Ali, ja sam napisala da se rodila jos jedna beba,sin od Vlade Bulajica iz Brestovca, Dusko je postao otac.Tako je,Dragana,da su nam zive i zdrave bebe!!!!!
Veliki pozz Very Happy Razz Very Happy

#53: Re: PRINOVE U ZAVICAJU Autor: draguljce PočaljiPoslao: Mon Aug 18, 2008 8:07 pm
    ----
Jao Zeljkice hvala ti ja sam tu tvoju poruku promasila sad je tek procita bruka Embarassed . Pozdav i bezbrizno detinjstvo za malog Bulajica. Razz

#54: Re: PRINOVE U ZAVICAJU Autor: zeljkica PočaljiPoslao: Mon Aug 18, 2008 9:40 pm
    ----
Ma nema veze,bitno je i da njemu uputimo srdacne cestitke.Pozdrav tebi Dragana!

#55: Re: PRINOVE U ZAVICAJU Autor: bonitadb PočaljiPoslao: Tue Aug 19, 2008 7:02 pm
    ----
Čestitke porodici Radošević, Goranu i Mirjani na rođenju sina, naravno čestitke babi Gordani i dedi Dušanu-Šodoru na rođenju prvog unuka. Very Happy

Naka su nam djeca živa i zdrava i samo neka se rađaju!

#56: Re: PRINOVE U ZAVICAJU Autor: Natasha PočaljiPoslao: Wed Aug 20, 2008 11:33 am
    ----
Sve cestitke porodici Radosevic. Very Happy

#57: Re: PRINOVE U ZAVICAJU Autor: draguljce PočaljiPoslao: Fri Jan 23, 2009 8:47 pm
    ----
Samo da vas obavesti a ujedno i da cestiram ponosnim roditeljima Marini i Misi Mrdja pinovu- malog sincica-Kraisnika. Za one koji neznaju Marina je Dusana Culibrka starija cerka A Miso je sin Pere Mrdja. A i meni su obadve porodice dalji rod tako da sam sa Marinine strane dobila brata a sa Misine daljna sam tetka postala. Razz

#58: Re: PRINOVE U ZAVICAJU Autor: MrdjaLokacija: Novi Sad PočaljiPoslao: Fri Jan 23, 2009 9:02 pm
    ----
Cestitke i od mene Very Happy Eto ima Mrdja koji to rade na vrijeme ,posto je i moj brat relativno kasno dobio sina..sa 30 i kusur.. Smile
E sad onda posto su Dujin otac i moj djed rodjena braca ..sta sam ja sad tu ...stric,djed..jel ima neko da mi razjasni to..Dujo je meni stric,Pero brat od strica .. ?
Jbga ja sam zaista tupav za te porodicne odnose,kontam samo ono osnovno..mama,tata,baba i djed...
Jesam li ja onda djed ili sta vec ? Very Happy Very Happy Cool

#59: Re: PRINOVE U ZAVICAJU Autor: Vera PočaljiPoslao: Fri Jan 23, 2009 10:36 pm
    ----
Ma sta god da si nema veze,familija si.
Cestitam roditeljma,nek im je mali KRAJISNIK ziv i zdrav!
A cestitam i tebi Mrdja i priiji mojoj,red je da castite! Very Happy Very Happy

#60: Re: PRINOVE U ZAVICAJU Autor: MrdjaLokacija: Novi Sad PočaljiPoslao: Sat Jan 24, 2009 8:00 am
    ----
Pa kad se sretnemo cast je najmanji problem, ali su meni problem te rodbinske veze koje ja zaista ne kontam,dzaba mi Marinko nekidan objasnjavao i na kraju sam mu rekao OK...sad kontam ..a pojma nemam ni sad xa xa xa xa Very Happy Very Happy

-> Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja..

Sva vremena su GMT

Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci  :| |:
Strana 4 od 5