Krnjeusa Online  
Toggle Content
Toggle Content Sponzori:
Freedom-WLAN

Toggle Content Main Menu
 Home Community Members options Forumi Traži Web
 Our Sponsors

Toggle Content Coppermine Stats
coppermine
 Albums: 15
 Pictures: 50
  · Views: 16443
  · Votes: 329
  · Comments: 3

Toggle Content Poruke...
Last 10 Forum Messages

Kaladont
Last post by munja in Krnjeusa cafe on Feb 19, 2017 at 12:41:35

Generacija 63/64
Last post by Mrdja in Generacija 60-ih on Sep 18, 2016 at 05:55:52

Sveti Jovan
Last post by dzaja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Jan 20, 2016 at 10:13:43

UTISCI SA PETROVDANA I GODISNJIH ODMORA
Last post by munja in Moj godisnji odmor on Jul 19, 2014 at 14:27:24

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!
Last post by Mrdja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Apr 20, 2014 at 14:12:11

HRISTOS SE RODI!!
Last post by TarDo.stupar in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Mar 07, 2014 at 21:58:51

Aktuelno
Last post by TarDo.stupar in Trenutna desavanja u Krnjeusi on Jan 26, 2014 at 21:31:33

Smijesnija strana zivota
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:16:10

Odnos vlasti prema povratnicima
Last post by TarDo.stupar in Povratnici i povratnicki problemi on Dec 28, 2013 at 00:14:40

Kako ste proveli danasnji dan?
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:12:15

Community Forums › Slobodne teme › Krnjeusa cafe › Gdje smo isli na izlete
Gdje smo isli na izlete
Nase slobodno vrijeme
Idi na stranu 1, 2, 3  Sledeci
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Natasha
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 20, 2008

PočaljiPoslao: Tue Mar 04, 2008 7:15 pm    Naslov: Gdje smo isli na izlete Odgovoriti sa citatom

Razz
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika
Natasha
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Mar 04, 2008 7:17 pm    Naslov: Re: Gdje smo isli na izlete Odgovoriti sa citatom

Jelena ove sam se teme sjetila zahvaljujuci tebi.Vjerovatno znas na koji izlet mislim.Nono bi se isto trebao sjetiti.Bjelic isto.
Nazad na vrh
Jelena
Super aktivni clan Krnjeuse

Pridružio: Feb 16, 2008

PočaljiPoslao: Tue Mar 04, 2008 8:27 pm    Naslov: Re: Gdje smo isli na izlete Odgovoriti sa citatom

Ajoj!!
Ja:" Ma djesu vise te Crne vode"
Vlade:" Kada ti pocrni sve pred ocima onda smo stigli.
Neko.." Cuje se voda!"
Dado:" To mora da je Krusnica"
To je bila avantura ali u pravom smislu. Cak smo i kompas koristili tj Miki.
Ja se toga bas zivo sjecam a izgleda da i ostali ucesnici.
Bas lijepo sto si me podsjetila i oraspolozila.
Nazad na vrh
Nono
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

Pridružio: Feb 18, 2008

PočaljiPoslao: Wed Mar 05, 2008 7:47 am    Naslov: Re: Gdje smo isli na izlete Odgovoriti sa citatom

Jelena pod jedan Nisu Vode nego "Crni Potoci". Drugo "neko" je plako u povratku i viko nikad necu viditi svoju mamu (Tanja). A cinimi se da si ti upala u neku rupu i malo povrijedila zglob. E sad ako neznate za price iz prikrajka sto smo vodili Dado i ja sad cu da otkrijem. Kada je Jelena "zanemogla" mi smo sjedili podalje i Dado kaze "sad je moramao loparisati, nit je moremo ostaviti nit je moremo nositi" ali na srecu sve je proslo kako treba. Cak smo se vratili preko Risovca sto nije ni bliu Potocima. Ali sta ces kad smo imali pravog specijalca u ekipi za vodjenje.
Nazad na vrh
Jelena

PočaljiPoslao: Wed Mar 05, 2008 3:19 pm    Naslov: Re: Gdje smo isli na izlete Odgovoriti sa citatom

Ma pametan si ti. Jesu vode ali nije Dado nego Memic a mozda su obojica a da ja nisam znala. A svega toga nebi bilo da ste poslusali ono dvoje pametnih sto su rekli da idemo cestom kad smo vec izasli na nju ali" Kako da se sa izleta vratimo cestom. Svi ce nam se smijati!!!" Stala sam u neko blato do koljena na tom "divnom izletistu", okliznula se na visevjekovnoj gomili lisca ali nisam kukala ...a ne..ili mozda jesam? Jel vas ono vodja okupio, decake, i odvojio od nas "cmizdaravica" kad smo vidjeli one zivotinjske tragove da ne bi panicile. Rece li ono on da su mozda medjedji?
Nazad na vrh
Nono
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

PočaljiPoslao: Wed Mar 05, 2008 3:37 pm    Naslov: Re: Gdje smo isli na izlete Odgovoriti sa citatom

U najmanju ruku Medjedji sa tendencijom i vise. Kukala nisi to znam ali po koja suza je kanula. Mada ipak si u pravu Memic je bio inicijator loparisanja, ja sam bio suzdrzan kao najmladji clan ali sam pustio koju suzu samo za razliku od tebe od smijanja. Slobodno reci Miki Dujin a ne on.
Nazad na vrh
Jelena

PočaljiPoslao: Wed Mar 05, 2008 4:33 pm    Naslov: Re: Gdje smo isli na izlete Odgovoriti sa citatom

Ja plakala...? To mora da su bile suze radosnice!
Nazad na vrh
Nono
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

PočaljiPoslao: Wed Mar 05, 2008 4:41 pm    Naslov: Re: Gdje smo isli na izlete Odgovoriti sa citatom

To sigurno. Bila si i "zapanjena". ( Mislim sjedila si na panju)
Nazad na vrh
Natasha
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Thu Mar 06, 2008 8:56 pm    Naslov: Re: Gdje smo isli na izlete Odgovoriti sa citatom

Ma nije Memic nego Darko.Sjecam se kao da je bilo juce kad je Darko rekao:Ajde Jelena ustaj nemoj misliti da cemo te nositi.Bilo je zaista gusto.Tog dana smo presli poprilicnu kilometrazu.Ima li gdje vodica puta(Mikija)?
Nazad na vrh
Jelena

PočaljiPoslao: Fri Mar 07, 2008 7:37 am    Naslov: Re: Gdje smo isli na izlete Odgovoriti sa citatom

nemam pojma gdje je on " zalutao", gdje ga je " kompas odveo"? Mozda Mister Erceg zna?
Nazad na vrh
Natasha
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Fri Mar 07, 2008 10:14 am    Naslov: Re: Gdje smo isli na izlete Odgovoriti sa citatom

Ako koristi isti kompas kao na izletu izgubice se.
Nazad na vrh
Jelena

PočaljiPoslao: Fri Mar 07, 2008 3:18 pm    Naslov: Re: Gdje smo isli na izlete Odgovoriti sa citatom

Meni se desi da se izgubim i sa i bez njega. Danas sam posla da izbacim smece i ostavim ga ispred vrata kao kasnije cu. Poslije izadjem ono nema smeca a ja u potragu.. gdje sam ga ostavila. Vratim se na pocetnu poziciju i sjetim se da sam iznjela ispred vrata. Kad izadjem ispred vrata a ono prazna korpa..baba izbacila smece. Toliko..
Nazad na vrh
Nono
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

PočaljiPoslao: Sat Mar 08, 2008 1:25 pm    Naslov: Re: Gdje smo isli na izlete Odgovoriti sa citatom

To mi lici na mene Jelo. Samo da te utjesim. A Miki je kako kad dostupan zadnji glas mu je doso iz rume. Nacu ja njega sigurno i nadam se da ce on imati dobrih prica iz svog zivota
Nazad na vrh
Natasha
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Sat Mar 08, 2008 3:39 pm    Naslov: Re: Gdje smo isli na izlete Odgovoriti sa citatom

To je kod mene normalno.Narocito kad treba da spremim rucak pa podjem u spajz po nesto.
Nazad na vrh
Jelena

PočaljiPoslao: Sat Mar 08, 2008 4:59 pm    Naslov: Re: Gdje smo isli na izlete Odgovoriti sa citatom

Utjesno je znati da nisi sam. Hvala na razumjevanju.
P.S. Uvjek se vracajte na pocetnu poziciju.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe Sva vremena su GMT
Idi na stranu 1, 2, 3  Sledeci
Strana 1 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Du kan ikke legge til filer i dette forumet
Du kan ikke laste ned filer fra dette forumet

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy