Krnjeusa Online  
Toggle Content
Toggle Content Sponzori:

Toggle Content Main Menu
 Home Community Members options Forumi Traži Web
 Our Sponsors

Toggle Content Coppermine Stats
coppermine
 Albums: 15
 Pictures: 50
  · Views: 16443
  · Votes: 329
  · Comments: 3

Toggle Content Poruke...
Last 10 Forum Messages

Kaladont
Last post by munja in Krnjeusa cafe on Feb 19, 2017 at 12:41:35

Generacija 63/64
Last post by Mrdja in Generacija 60-ih on Sep 18, 2016 at 05:55:52

Sveti Jovan
Last post by dzaja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Jan 20, 2016 at 10:13:43

UTISCI SA PETROVDANA I GODISNJIH ODMORA
Last post by munja in Moj godisnji odmor on Jul 19, 2014 at 14:27:24

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!
Last post by Mrdja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Apr 20, 2014 at 14:12:11

HRISTOS SE RODI!!
Last post by TarDo.stupar in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Mar 07, 2014 at 21:58:51

Aktuelno
Last post by TarDo.stupar in Trenutna desavanja u Krnjeusi on Jan 26, 2014 at 21:31:33

Smijesnija strana zivota
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:16:10

Odnos vlasti prema povratnicima
Last post by TarDo.stupar in Povratnici i povratnicki problemi on Dec 28, 2013 at 00:14:40

Kako ste proveli danasnji dan?
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:12:15

Community Forums › Slobodne teme › Krnjeusa cafe › Druzenje..
Druzenje..
Nase slobodno vrijeme
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Nono
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

Pridružio: Feb 18, 2008

PočaljiPoslao: Tue Mar 18, 2008 2:27 pm    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

Tebi vjerujem 100 posto. Ha ha ha. A i Dane valjda nesto zna. Ako nista imo je dvije velike bene na glavi.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika
zare_obradovic
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

Pridružio: Jun 26, 2008

PočaljiPoslao: Sat Aug 02, 2008 12:10 am    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

NIJE DANE IMO BENE DANE JE KOLIKO JA ZNAM VOLIO KONJE I VOLOVE

PA SE TI OPREDELI HAHA
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Photo Gallery
Nono
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Aug 05, 2008 9:44 am    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

Jedno je voliti a drugo je imati. Bena naravno. Ja sam se vec odavno odlucio ili su drugi odlocili.
Nazad na vrh
draguljce
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 09, 2008

PočaljiPoslao: Tue Aug 05, 2008 11:51 am    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

Sta je Nono sa tobom nesto si nas zapostavijo Crying or Very sad A ne samo ti nema nam i ostalih Sad
Nazad na vrh
Nono
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Aug 05, 2008 12:52 pm    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

Nisam nisam, nista se ti ne boj. Ja kad se naselemetim onda postanem dosadan. Malo ima lijepih trenutaka jer je ljeto pa mi racunar nije bas prioritet. Mislim da smo jednom raspravljali na tu temu a i dalje sam pobornik materijalnog osjecaja a ne virtuelnog. Nemam namjeru da vrijedjam nikoga.
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Tue Aug 05, 2008 7:43 pm    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

Dobro je i virtualno i materijalno Very Happy ...mada se slazem sa tobom da je bolje materijalno.. Smile
Za Draganu cu biti slobodan da pokusam pronaci odgovor..
Naime ljeto je i ljudi su po godisnjim odmorima ,a i ako su kuci po ovoj vrucini svi uglavnom bjeze od kompa sem onih koji moraju ..
Vidim po sebi koliko mi prijaju kompjuteri po ovakvom vremenu..
Druga stvar je ono na sta sam upozoravao sviju ovdje nedavno kad je nas bivsi clan foruma poceo sa pravljenjem sopstvenog virtualnog separea i desilo se ono sto sam i govorio....doslo je na zalost do podjela...
Jednostavno je nekoliko ljudi koji su bili ili stalno ili povremeno ovdje sa nama naslo bolje mjesto za druzenje i druze se u svom separeu...
To je bila neminovnost jer smo realno mala sredina kao mjesto i svi smo povezani ili rodbinskim vezama,drugarskim,skolskim ...i ja ovo bukvalno posmatram kao siru porodicu...
Medjutim nekima je zadovoljenje licne sujete bitnije od opsteg interesa i sad imamo situaciju takvu kakva jeste...a to je da je par njih u tom separeu..ostali ili ovdje ili posmatraju i citaju i nemaju volju da se ukljucuju, a neki su mi otvoreno i posteno rekli da iz nekih njima bitnih razloga moraju tako ili onako da se ponasaju..
Ja sve kapiram ,kapiram i to da sretnem ljude sa strane koji znaju za sve ovo i koji nam se smiju i sprdaju se sa potpunim pravom...
U jednom momentu sam i sam pozelio da dignem ruke od svega ovoga jer dzaba je i da svi gradimo bilo sta..jedan moze da porusi sto hiljadu napravi...
Razlog sto sam nastavio sa ovim su ipak svi oni mailovi i telefonski pozivi svih tih nasih ljudi koji su zelili da ostanemo kompaktna cjelina, a ne da se djelimo..i zbog njih ce se sve ovo nastaviti kako je i zapoceto..
Valjda ce se ljudi dozvati pameti i vidjeti da separatizam nikom nista dobro nije donio...
Ova stranica je i dalje otvorena za sve dobronamjerne ljude,ne mislim da su ostali nedobronamjerni, ali mislim da nam podjele nisu trebale i da nam nece dobro donijeti...
Svi sve vide i svako neka radi kako misli da treba da radi...
Ja i dalje stojim iza sve i jedne moje rijeci kazane ranije, a i sad napisane...ostali neka procijene jesam li u pravu ili krivu...

pozz Smile
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
draguljce
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Wed Aug 06, 2008 7:09 pm    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

E nisam stvarno znala da je ovakva situacija. Ja sam bezazleno htela da ih malo cacnem da zivnu i po ovoj vrucini kad ono nelezi vraze.... Rolling Eyes
Jako mi je zao sto je sve tako ali iskreno kod nas konkretno Krnjeuscana to drukcije i nemoze Neutral . U svoj muci kad su se poceli vracati u zavicaj odma su nastale i podjele . Npr. ko ide kod Milke u radnju taj neide kod Zdravke i obrnuto . Bilo je toga i pre ali sad stalno neka ljubomora i mrznja... Sad . Puno pozdrava svim zemljacima i forumasima a dace Bog da opstanemo i da se druzimo i zajedno radujemo lepim novostima iz rodnog kraja kao sto su prinove Very Happy
Nazad na vrh
zeljkica
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Mar 15, 2008

PočaljiPoslao: Wed Aug 06, 2008 9:26 pm    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

Kad je Dragana Manojlovic,inace moja rodjaka u martu dosla kod mene da mi pokaze kako da se pridruzim vama forumasima,ja sam pristala, ali sa ne bas nekakvim ovacijama i odusevljenjem.U pocetku mi ovaj forum uopste nije bio interesantan,ali sam vremenom shvatila da se to promjenilo jer kad se vratim unatrag 2 mjeseca pa sve do dansnjeg dana nije proslo dana(izuzev dok mi je komp bio u kvaru) a da ne svratim na forum i vidim sta se zbiva.Sada obozavam uvece prije spavanja ovdje svratiti i pogledati ima li novih slika ili bilo kakvih drugih novosti.Jednostavno mi je to postao gust.Ne pada mi na pamet Rolling Eyes da se sada, kada sam otkrila cari ovog foruma odjavim i ne budem vise njegov clan.
Drago mi je sto nam je,zahvaljujuci ovom forumu,omogucena svakodnevna konverzacija po bilo kom osnovu.a prije svega od mene jedno veliko HVALA Dragi koji nam je omogucio druzenje ovakvog tipa!!!!!
Veliki pozz za sve clanove Very Happy Very Happy
Nazad na vrh
kenedi
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 11, 2008

PočaljiPoslao: Thu Aug 07, 2008 9:03 am    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

E Mrdja dobro si to reko za sepere..... ja sam te podrzavo i sad te podrzavam i isto mislim kao ti, sepere je samo za nji, i
bas mi je drago sto nikad necu biti clan u tom sepereu....

pozdrav za Mrdju osnivaca virtualne Krnjeuse ...... NEDJO..
Nazad na vrh
Mira
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: May 10, 2008

PočaljiPoslao: Thu Aug 07, 2008 3:35 pm    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

ajde naljutite se jednom pa da se svi UJEDINIMO'
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Fri Aug 08, 2008 1:07 am    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

kenedi wrote:
E Mrdja dobro si to reko za sepere..... ja sam te podrzavo i sad te podrzavam i isto mislim kao ti, sepere je samo za nji, i
bas mi je drago sto nikad necu biti clan u tom sepereu....

pozdrav za Mrdju osnivaca virtualne Krnjeuse ...... NEDJO..

Znam ja to Nedjo jako dobro i za tebe i za sve one ostale ljude koji su mi slali mailove ili zvali telefonom..
Ne mogu nikad zaboraviti Zavisu Milana koji me je sa mobilnog zvao iz Banjaluke u Novi Sad i pola sata smo razgovarali o svemu tome ili Zdravu Vuckovica koji me je zvao u par navrata i svi su mi isto govorili da niposto ne dozvolim da se prave podjele i novi sajtovi...
To se lako da provjeriti...
Ili ovi nasi Krnjeuscani koji su mi isto telefonom ili na nasem Krnjeusa chatu ovih dana govorili da se ne ljutim jer moraju iz razloga koje su mi naveli, a koji su ili porodicni ili komsijski ili skolski ..sad da ih ne pominjem jer ne zelim da stvaram dodatne podjele medju nama ..da zbog toga moraju da zavire u taj separe..
Kontam ja sve to...nisu ljudi krivi...
Kriva je nepromisljenost i ta potreba da se zadovolji vlastiti ego po svaku cijenu pa i po cijenu da se rasturi nesto sto je jako lijepo pocelo..
Ne postoje gradovi mnogo veci koji imaju dva ista sajta, a ne Krnjeusa gdje se mozemo napamet nabrojati svi mi koji smo na netu da mora to da ima i da se dijelimo..
Pokusavao sam razgovarati ali nije vrijedilo i kad sam vidio covjeka koji je poskidao sve slike koje je postavio o nasem mjestu ,a ostavio samo svoje sopstvene koje treba da velicaju lik i djelo doticnog ,nisam mogao da gledam da se sve rusi dalje i blokirao sam mu nalog ...
Sad prvo da neke stvari razjasnim oko sajtova i svega ovoga da se stvari dovoljno razumiju...posto se profesionalno bavim sa internetom i telekomunikacijama,izradom mreza,sajtova i ostalim sto mozete vidjeti ako kliknete na "Usluge" na www.freedom-wlan.com ili na www.freedom.org.yu ...
Dve adrese jednog istog sajta sam stavio iz razloga da vam pokazem koliko je "skupo" ili tesko postaviti stranicu..pa imam dva registrovana imena za jedan te isti sajt
Znaci izbacicu sve nerazumljive termine i pokusati sto jednostavnije da objasnim..
Ime sajta se moze zakupiti godisnje za 12 kanadskih dolara ili nesto vise od 7 evra za godinu dana i tu dolazi i postavljanje sajta i briga o njemu i sve ostalo sto ide kod toga koji ti to proda..evo jedan primjer www.tooniehosting.ca/plans.php
Navodim primjer Kanade jer trenutno sa njima saradjujem..
Sajt ili gotov modul se pokupi na internetu ima ih koliko ti volja besplatno i za par minuta se podignu na server ,a koliko je komplikovano da se administriraju pokazacu vam primjer ..ko ne vjeruje dacu mu telefon da provjeri ili neka dodje kod mene i ja ga licno vozim da se uvjeri ,naravno o mom trosku..
Ovaj sajt www.srpskitoronto.com/...d=342.html administrira baka koja ima nesto vise od 60 (sezdeset) godina i komp je upoznala prije godinu dana mozda...i ako pogledate potpis ispod teksta vidjecete potpis Katalin i baka zivi sad u Temerinu i tasta je ili punica mog prijatelja Ekija..
Ona administrira taj sajt i vodi brigu o njemu...
Znaci ,bilo koga ko misli da nema pojma o kompjuterima ja cu za 15 minuta da obucim da postavi i da administrira sajt..
Toliko o tome...
Znaci sad treba da se pojavi jos neko kome je neuhranjena sujeta i neko egocentrican i da postavi treci ili cetvrti krnjeuski sajt (a kakvi smo ni to me nebi iznenadilo ,na zalost) i bilo ko sa strane to vidi mozete zamisliti sta ce da misli o nama....cuo sam na zalost vec komentare nekidan u Celarevu o svemu ovome...ljudi se smiju..
Znaci da se nebismo dalje brukali iznijecu konkretne predloge..i ovo je moj poslednji pokusaj da se stvari dovedu u red i da se usijane glave dozovu pameti ,a tu konkretno mislim na tvorca tog separea i par njih koji mu dodatno hrane sujetu...
Ovom sto je sve to i zakuvao odblokiracu nick i neka ucestvuje i dalje u radu sa nama ostalima ,ako zeli da pomogne napravicu mu admin nalog pa neka radi za opste dobro svih nas...ili bilo ko ko zeli da radi na tom,dobrodosao je ,ako zeli naravno,ako ne, ionako cu uvijek otkinuti vremena od sna da uradim sto treba i uskoro ce biti postavljena i nova interaktivna galerija slika koju ce svako od nas moci da radi...
Forum i dalje tretiram kao Krnjeusu...ko sa kim ima sta da razgovara neka razgovara,ko nema nece ni razgovarati i kraj price...
Ionako ko se nije trpio u Krnjeusi ,kad ga sretne okrene glavu od njega i prodje..ali ipak je Krnjeusa opstala i opstajala je , pa ma kakva god da je...nasa je...
Ako ja licno treba da se povucem iz svega ovoga ,nadjite nekoga ko je kompetetniji i ja cu se povuci da ne smetam...mogu jedino da pomognem sa tehnicke strane..i postovacu vasu volju u svakom slucaju jer mi je zaista stalo da se ne cijepamo i da nam se niko sa strane ne smije...nasoj neslozi...
Mislim da sam bio maksimalno jasan i precizan i sa ovim zelim da skinem svaku odgovornost sa sebe jer sve ovo nisam ni pokretao da bih napravio bilo sta lose vec da bih svima nama napravio da bude sto bolje ..jer dragi moji Krnjeuscani,bar vi koji ste na netu...ovo nam je najbliza i jedina Krnjeusa u kojoj mozemo da se druzimo..ako zelimo naravno i ovdje nema mjesta ni za ciju sujetu ili bilo kakve razmirice....
Znaci stariji sam ovdje od velike vecine vas ,imam skoro 45 godina i zaista dobre namjere da svima nama bude sto bolje i da bar ovako opstanemo ako vec nismo mogli opstati u nasem mjestu...
Sve ostalo je na vama Smile

Drago

Nazad na vrh
zare_obradovic
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

Pridružio: Jun 26, 2008

PočaljiPoslao: Fri Aug 08, 2008 6:02 am    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

EJ DRAGANE DRAGO

Neznam da li se secas mene Zare , ali seti se kad si u vojsci u Bogutovackoj banji reko glavnom oficiru da si mi brat koje si sve privilegije imao.Napisa ti toga dosta o tom separeu i o nekom separatizmu nekoj podeli i razdoru i to.
Ja a cini mi se i jos dosta ovakvih PAMETNOLOGA nista nekontam.
O cemu se radi konkretno, ko cini greske ,da ne cini ikako ko rusi virtualnu Krnjeusu , . Kose to u Celarevu smije kome, meni se smiju svaki dan,ako ako smijanje je zdravlje na obe strane. Nesto mi izgledas razocarano u nas koi pisemo po ovim listovima,verovatno nepisemo i nepostavljamo odredjene stvari na predvidjena mesta ali neverujem da je to namerno nego ko kako KLIKNE. Ja sam npr skoro postavljo neku sliku u Risovacku galeriju a ono otislo nekom talijanu pami se zahvaljuje na mejlu .
Sto kazu srbi POGRESI KONJ KAMOLI NECE MAGARAC.
Ne se ljutis druze Drago nego nastavi i dalje ,vecina nas jos pase sitnu travu s okrajka sirokih elektronskih polja.

PUNO pozdrava svima koi se smiju i onim sto se nesmiju.

Pokusaj uclaniti Micuku Zavisu, i od njega bi verujem culi dosta pametnih i poucnih elemenata.

SRETNO SRETNO
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Photo Gallery
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Fri Aug 08, 2008 8:18 am    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

Zare pozdrav
Naravno da se sjecam i tebe i svega toga u Bogutovackoj Banji u vojsci.. Smile
Bolje da ne znas sta se desava ili se desavalo, ali ukratko ...ako znas kakav smo narod mi Krnjeuscani onda ti je sve jasno...
Otalo je sve nebitno...
Da sam razocaran,jesam....u ljudsku glupost, u dvolicnost ,mnogo toga pokusavam da razumijem ,ali ne mogu na zalost, iako se prisiljavam da sve objasnim sebi..

Za Zavisu ne brini,odavno je on ovdje sa nama i cita on sve ovo ,jedino sto je malo lijen za pisanje..
A da je covjek na svom mjestu i da imas sta od njega nauciti,slazem se sa tobom..rekoh vec,nedavno smo dugo pricali o svemu i svacemu..
Eto toliko Zare,bolje ipak da se ne opterecujes i ti sa stvarima koje su nam se izdesavale ili se desavaju..

pozz
Nazad na vrh
draguljce
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Fri Aug 08, 2008 9:29 am    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

Stvrno se vise netreba zamarati, nepostoji djabe izreka NEDAJ BOZE DA SE SRBI SLOZE... Neutral
Nazad na vrh
Ružica
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Jul 20, 2008

PočaljiPoslao: Fri Aug 08, 2008 9:47 am    Naslov: Re: Druzenje.. Odgovoriti sa citatom

DRAGO,nisam u toku te nekakve zbrke koja je nastala,jer trenutno sam malo više okupirana pa nestignem od kuće da više sudjelujem, mada svako jutro kad dođem na posao pogledam šta ima ali na žalost nesmijem baš previše učestvovati,mada evo sad sam zakuhala pa moram reagirati.
Naime želim reći u svoje a nadam se i ime većine da smo ti zahvalni za ovako nešto što si napravio a i ako smo u manjini mislim da smo dovoljno kvalitetni i da sve ovo vrijedi i ima puno smisla.u koliko se nekom ne sviđa sve ovo, to je njegov problem i takve ljude ne treba osuđivati treba ih žaliti jer im njihova zavist .ljubomora ili tko zna šta drugo nedozvoljava da budu sretni i ponosni na ovako nešto što si nam ti omogućio jer jednu Krnjeušu koju mnogi ni na karti nemogu naći ima svoju stranicu chat ,radio...

EJ HALO za sve je ovo trebalo puno toga posložiti i uskladiti od znanja ,opreme, vremena ,prostora ,VOLJE....pa ako netko misli da može bolje sretno mu...a ako blati i smije se svemu ovome nije znak većeg znanja nego nesigurnosti
VELIKI POZDRAV TEBI DRAGO I SVIM DOBRONAMJERNIM ČLANOVIMA I POSJETIOCIMA OVE STRANICE
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe Sva vremena su GMT
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 3 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Du kan ikke legge til filer i dette forumet
Du kan ikke laste ned filer fra dette forumet

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy