Krnjeusa Online  
Toggle Content
Toggle Content Sponzori:
TV Srpski Toronto 1

Toggle Content Main Menu
 Home Community Members options Forumi Traži Web
 Our Sponsors

Toggle Content Coppermine Stats
coppermine
 Albums: 15
 Pictures: 50
  · Views: 16443
  · Votes: 329
  · Comments: 3

Toggle Content Poruke...
Last 10 Forum Messages

Kaladont
Last post by munja in Krnjeusa cafe on Feb 19, 2017 at 12:41:35

Generacija 63/64
Last post by Mrdja in Generacija 60-ih on Sep 18, 2016 at 05:55:52

Sveti Jovan
Last post by dzaja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Jan 20, 2016 at 10:13:43

UTISCI SA PETROVDANA I GODISNJIH ODMORA
Last post by munja in Moj godisnji odmor on Jul 19, 2014 at 14:27:24

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!
Last post by Mrdja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Apr 20, 2014 at 14:12:11

HRISTOS SE RODI!!
Last post by TarDo.stupar in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Mar 07, 2014 at 21:58:51

Aktuelno
Last post by TarDo.stupar in Trenutna desavanja u Krnjeusi on Jan 26, 2014 at 21:31:33

Smijesnija strana zivota
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:16:10

Odnos vlasti prema povratnicima
Last post by TarDo.stupar in Povratnici i povratnicki problemi on Dec 28, 2013 at 00:14:40

Kako ste proveli danasnji dan?
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:12:15

Community Forums › Slobodne teme › Krnjeusa cafe › Sta mislite o osobi iznad... ??
Sta mislite o osobi iznad... ??
Nase slobodno vrijeme
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Mrdja
Site Admin
Site Admin

Pridružio: Feb 09, 2008

PočaljiPoslao: Tue Apr 08, 2008 1:08 am    Naslov: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

Evo jedne zanimljive teme koja se na jednom drugom mom forumu pokazala kao jako uspjesna...
Sta mislite o osobi iznad??
Posto sam ja prvi, ja nemam o kome sta da mislim Very Happy Cool

pozz
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
kenedi
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 11, 2008

PočaljiPoslao: Tue Apr 08, 2008 6:31 am    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

Ja koliko poznam naseg druga Mrdju, mislim da je jedna pozitivna osoba koja je i ovim gestom o pokretanju sajta jos jednom to dokazao.
Kao i mi svi i on ima svojih mana......
ZENI SE BOLAN Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika
Vera
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 15, 2008

PočaljiPoslao: Tue Apr 08, 2008 9:46 am    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

Ma ne poznam ga osim ovo sa foruma i chata.
Ma dobar je Very Happy Very Happy ko kaze da nije Wink
Ima vrline i mane kao i svi mi Very Happy Very Happy i dobre ideje...
Samo mu jedno fali? Gospodja Mrdja!
Ma stani vec jednom na ludi kamen... Very Happy Very Happy Very Happy

pozdrav

HA HA HA pa ovo se moze samo meni desiti (dodato)

Poslednji put izmenio Vera dana Wed Apr 09, 2008 9:48 am, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh
Jelena
Super aktivni clan Krnjeuse
Super aktivni clan Krnjeuse

Pridružio: Feb 16, 2008

PočaljiPoslao: Tue Apr 08, 2008 10:26 am    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

Ja sam shvatila da treba da kažem nešto o osobi koja je zadnja komentarisala a kako izgleda nije tako ja ću sve ove gore.
Mrdja-Slažem se sa mišljenjem brata moga.
Kenedi- Brat moj a to znači da je extra.
Vera- Meni djeluje isto Ok mada je znam samo sa foruma, ili je znam ali ne mogu da povežem a ako je tako onda Vera izvini.
Nazad na vrh
Nono
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

Pridružio: Feb 18, 2008

PočaljiPoslao: Tue Apr 08, 2008 10:42 am    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

Jelo ja se samo javljam u vezi tebe jer ako moram komentarisati sve iznad onda za nekoliko dana moramo pisati oa stotinu ljudi. A siguran sam da Drago nije narcisoidan da hoce da se pise samo o njemu. A o tebi znas sta mislim, sve naj bolje jer smo ipak mnogo godina zivjeli u isom gradu i dovoljno dobro sam te upozno i mogu dati ovu konstataciju cista obraza. Pozdrav
Nazad na vrh
Vera
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Apr 08, 2008 10:50 am    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

E ja onda nisam razumela,pa Bosanka Rolling Eyes Very Happy Very Happy Very Happy

Pa ima nas par koji smo aktivniji,ciji karakter upoznajem postepeno ovako kroz caskanje i svi mi djeluju onako prijatni,komunikativni,sasvim skromni i ok.
Izuzev mojih skolskih Vesne i Milene koje poznam iz skolske klupe Wink uh Rolling Eyes Very Happy Very Happy Very Happy ...hehe
A ja se volim puno zezati i nas svoj i tudji racun nemoj te mi zamjerti.
A Jelena je koliko se uopste sjecam Vojnovic,ali nisam sigurna.
Ma ja sam dosta ljudi zaboravila,upravo sad na forumu pokusavam da ih se sjetim.

HA HA HA opet promasila,,,ma desi se meni svasta,nije ovo tako ni strasno(dodato) Exclamation

Poslednji put izmenio Vera dana Wed Apr 09, 2008 9:55 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Tue Apr 08, 2008 1:09 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

Twisted Evil Very Happy
Pisete o osobi koja je zadnja napisala nesto ...
Poenta je sto god vise vi prokomentarisete nekoga imacete vise sanse da saznate sta neko drugi misli o vama...
Znace ne sad sviju komentarisati ili prvog na listi vec samo osobu koja je imala zadnji post napisan..
U mom slucaju znaci da cu ja sad Veru prokomentarisati.. Very Happy
Sta mislim o njoj??? ...pa recimo da sam cuo mislim za nju od neke moje sestre ali je recimo licno ne znam.
Prvi nas susret na forumu je bio malo tezak jer se ona bila nesto naljutila tu na neke ljude i onda se sve slomilo na meni ...ni krivom ni duznom i nisam znao kako da odreagujem sem u ovom slucaju profesionalno...
Srecom pa je i ona uvidjela da nam je ova virtualna Krnjeusa jedina i trenutno najbliza i sad je sve OK..
Naidje na chat ,popricamo po malo i mislim da je sasvim OK osoba,da voli da komunicira sa ljudima i da se druzi...to je ono sto sam zapazio do sad...
Vidim da je poprimila i neke zapadne manire na chatu tipa da nam svima pozeli ugodan dan i slicno sto je jako lijepo...

A sad to sto misli da mi fali zena zakonita...brak ..pa sta ga znam..mislim da mi je ovako mnogo bolje jos uvijek...
Mladost je ipak najljepse zivotno doba...a ako neko uspije tu mladost da produzi onda jos bolje..
Bice vremena i za zenidbu ,ovako mi je mnogo mnogo zanimljivije,naravno sve dok sam i ja zanimljiv okruzenju..kad procijenim da sam nezanimljiv...e tad dolazi...brak=mrak Very Happy Twisted Evil
Nemate pojma koliko je dobro zivjeti ovako...vjeciti momak bez ikakvih obaveza ,sem poslovnih...
Ja imam 44 godine, ali sad zivim mnogo intenzivnije no kad sam imao 25 Cool
Eto sad prilike da me napljujete najstrasnije zbog ovakvog stava ...mada ni Kenedi nije nesto bolji od mene..ozenio se sa 37 a ozenio zenu skoro duplo mladju od njega Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
pet.sara
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

Pridružio: Feb 23, 2008

PočaljiPoslao: Tue Apr 08, 2008 5:33 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

Drago se malo srdi kad ga ljudi odmah ne razumiju kako to on hoće!
Komunikativan je i uporan!
Nazad na vrh
Vera
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Apr 08, 2008 5:43 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

A mislis zbog zenidbe.
Ma ima pravo,zivot je jedan i prozivi ga kako ti se svidja,sigurno.
Nazad na vrh
draguljce
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Apr 08, 2008 6:55 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

Ama Bosanci jedni skrenuste sa teme.... aha a mena zapade cast da iskazem misljenje o mojoj slatkoj priji (ma da smo bar prije,a mozda cemo nekad i biti) . Slabo te se secam iz predratna Krnjeuse a u ovoj nasoj Krnjeusi si prijo moja zmaj. Razz
Nazad na vrh
Vera
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Apr 08, 2008 7:03 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

E moja prijo nikad nije kasno.
I ja se tebe slabije sjecam,onako djevojcice manje pa ja brata zezala sad sa ovom sad sa onom.
Nazad na vrh
draguljce
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Apr 08, 2008 7:26 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

Opet ti prijo zabasa sa teme . A čijeg brata mog ili tvog Question Ja i tvoj brat smo se tukli Embarassed
Nazad na vrh
draguljce
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Apr 08, 2008 7:28 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

Zaboravi reci da je osoba iznad , moja prija ma reko vec žena zmaj.
Nazad na vrh
Natasha
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 20, 2008

PočaljiPoslao: Tue Apr 08, 2008 7:33 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

Ja ne znam ko je Draguljica.Od svega ovog sto citam na forumu bih rekla da je OK.POzdrav
Nazad na vrh
Aleksandra
Aktivni clan Krnjeuse
Aktivni clan Krnjeuse

Pridružio: Apr 01, 2008

PočaljiPoslao: Tue Apr 08, 2008 7:42 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

A sta da kazem za moju sestru sve ok i puno mi ne dostaje.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe Sva vremena su GMT
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Strana 1 od 7

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Du kan ikke legge til filer i dette forumet
Du kan ikke laste ned filer fra dette forumet

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy