Krnjeusa Online  
Toggle Content
Toggle Content Sponzori:
Freedom-WLAN

Toggle Content Main Menu
 Home Community Members options Forumi Traži Web
 Our Sponsors

Toggle Content Coppermine Stats
coppermine
 Albums: 15
 Pictures: 50
  · Views: 16443
  · Votes: 329
  · Comments: 3

Toggle Content Poruke...
Last 10 Forum Messages

Kaladont
Last post by munja in Krnjeusa cafe on Feb 19, 2017 at 12:41:35

Generacija 63/64
Last post by Mrdja in Generacija 60-ih on Sep 18, 2016 at 05:55:52

Sveti Jovan
Last post by dzaja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Jan 20, 2016 at 10:13:43

UTISCI SA PETROVDANA I GODISNJIH ODMORA
Last post by munja in Moj godisnji odmor on Jul 19, 2014 at 14:27:24

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!
Last post by Mrdja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Apr 20, 2014 at 14:12:11

HRISTOS SE RODI!!
Last post by TarDo.stupar in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Mar 07, 2014 at 21:58:51

Aktuelno
Last post by TarDo.stupar in Trenutna desavanja u Krnjeusi on Jan 26, 2014 at 21:31:33

Smijesnija strana zivota
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:16:10

Odnos vlasti prema povratnicima
Last post by TarDo.stupar in Povratnici i povratnicki problemi on Dec 28, 2013 at 00:14:40

Kako ste proveli danasnji dan?
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:12:15

Community Forums › Slobodne teme › Krnjeusa cafe › Sta mislite o osobi iznad... ??
Sta mislite o osobi iznad... ??
Nase slobodno vrijeme
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
draguljce
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 09, 2008

PočaljiPoslao: Mon Jun 30, 2008 7:33 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

E posto sam ja iznad a glupo je da samu sebe hvalim a necu ni da kazem nista ruzno Wink . Ja cu iskoristi da pohvalim mog strikana kenedija i da vam kazem da je on veliki covek i junak. Kad je blikiran Bihac a nas srednjoskolaca je jos bilo u Bihacu i nisu nam dozvolili da izlazimo iz grada. Moj strikan je dosao sa svojim golfom i pokupijo nas i naravno izvezo bez posledica . Neznam dali se secas ovog al ja to nikad nisam zaboravila. HVALA TI
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Mon Jun 30, 2008 7:44 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

Pa ovako,posto se ja tebe nesto bas ni ne sjecam iz Krnjeuse jer si dosta mladja od mene ,o tom periodu ne bih mogao da pricam ..
Iz ovog ovdje sto pises na forumu mislim da si sasvim ok osoba kojoj je jako stalo do ocuvanja kontakata sa ostalim nasim sunarodnicima kojih zaista ima svuda po bijelom svijetu..
Iz ovoga do sad mogu zakljuciti naravno da si i brizna majka koja svojoj djeci pravi sama pekmeze i slatko...sto je danas rijetkost jer je mnogo jednostavnije otici u radnju i kupiti sta ti treba...
Vidim isto da ti je jako stalo do naseg mjesta i da se ono propagira u najboljem mogucem svjetlu...
A za Kenedija to nisam znao...jedino sto mogu da prokomentarisem za to je..svaka cast..trebalo je za to imati petlju tad....
Respekt!!

pozz
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
Jelena
Super aktivni clan Krnjeuse

Pridružio: Feb 16, 2008

PočaljiPoslao: Tue Jul 01, 2008 4:08 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

Malo cu da odstupim od teme ali sam motivisana.elem. da nije bilo doticnog Kenedija ja bih propustila zadnji autobus za Bg te davne 95 godine.
Pozdrav Kenediju-nije on dzaba bio predsjednik!
Nazad na vrh
Natasha
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 20, 2008

PočaljiPoslao: Tue Jul 01, 2008 4:23 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

E, upecah i ja tebe.Moja druzenja sa Jelenom su bila lijepa i uvijek ih se rado sjetim.Da ne bih ponavljala Milenine rijeci,samo bih rekla da se slazem sa njom.Jedino sto ne znam kakva je Jelena kao mama.Ako je dobra mama kao sto je bila dobar drug onda je prava.Pozdrav tebi i tvojoj familiji
Nazad na vrh
Mira
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: May 10, 2008

PočaljiPoslao: Fri Jul 04, 2008 6:10 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

moram da kazem da Draganu PG,Natasu ,Jelenu,Vesnu,Veru itd pamtim od prije 16GODINA kao djevojcice o kojima se moze pricat samo u superlativu i mnogo mi je drago sto citajuci ove stranice mogu zakljucit da su ostale takve i postale izuzetne osobe[prave majke ,supruge ]
veliki pozzz
Nazad na vrh
bojanad
Novi clan Krnjeuse

Pridružio: Sep 26, 2008

PočaljiPoslao: Fri Sep 26, 2008 1:51 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

ne znam je tako da nemam sta da kazem,ali sve najbolje joj zelim.
Nazad na vrh
Vesna
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 10, 2008

PočaljiPoslao: Fri Sep 26, 2008 2:38 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

Simpatična i slatka djevojka, toliko mogu da kažem jer i ja tebe nepoznajem, ali svakako ostani takva i biće ok Very Happy Very Happy Wink
Pozdrav
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Photo Gallery
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Fri Sep 26, 2008 7:44 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

Tetkino je isto simpaticna i slatka djevojka ,koje se sjecam kao male djevojcice sa rumenim obrazima ..stidljiva je bila nekad ..a sad Rolling Eyes Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
draguljce
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Fri Sep 26, 2008 7:55 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

Е Мрђа Мрђа па шта могу да мислим о теби кад си ми омогућијо ове странице а плус си ми и род. Wink Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh
Vesna
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Fri Sep 26, 2008 8:02 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

Od ranije je se sjećam kao mirne i povučene curice Very Happy , a sada vidim da je vriejdna domaćica i da voli druženje Very Happy
Pozdrav
Nazad na vrh
DraganaPG
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Mar 06, 2008

PočaljiPoslao: Fri Sep 26, 2008 8:32 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

O Vesni sve najbolje Wink .
Ostala je ista tako da se i sada ispricamo isto kao i prije 15 godina,a to jako cijenim. Razz
Nazad na vrh
Vesna
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Fri Sep 26, 2008 9:13 pm    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

Velika drugarčina Very Happy , i sama je rekla , mnogo cijenim što je ostala ista i što se i danas ispričamo kao nekad Very Happy
Ove godine smo se mimoišle u Krnjeuši Sad ali se nadam da sledeće nećemo, jer se nismo vidjele , bogami, 16-17 god.
Pozdrav
Nazad na vrh
Ružica
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Jul 20, 2008

PočaljiPoslao: Sat Sep 27, 2008 7:06 am    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

šta mislim o Vesni,pa neznam,O tetkinom da pisem u superlativima mozda nebi bilo fer zbog rodbinskih veza ali ste to VI NAPISALI A JA SE SAMO SLAZEM SA VAMA
PUSA
Nazad na vrh
PEDJA_L

PočaljiPoslao: Sat Sep 27, 2008 7:57 am    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

Hm Ruzo tezak mi je zadatak pao da te opisem iako te mozda nikad nisam ni vido, posto se vesni obracas sa" tetkino " moracu biti oprezan sta pisem a mozda si i meni tetka Wink
O ruzama bih pisao danima i nocima jer su nesto naj lepse na svijetu sto pored dijamanta moze da otvori zensko srce ,tvoje ime "RUZICA" mi otvara pogled u predivnu proljetnju zelenu bastu u kojoj ljubav cvijeta a ruze joj daju dodatnu car svojim prelepim bojam i mirisom koji doziva romanticne duse sa balkona sto gledaju u daljinu trazeci oslonac svome usplamtalom srcu .
Isto tako sa sigurnoscu mogu da kazem da si pored vesne i jos par forumasa dobar saigrac u kaladontu samo malo da te utreniramo u brzom pisanju Smile "PUSA"
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poseti sajt autora MSN Messenger
Mrdja.
Moderator
Moderator

Pridružio: Sep 16, 2008

PočaljiPoslao: Sat Sep 27, 2008 8:10 am    Naslov: Re: Sta mislite o osobi iznad... ?? Odgovoriti sa citatom

Pedju ne znam licno,te mozda ne bih trebao ovo ni da pisem ,ali moram posto mi se svidja koliko sam upucen njegova ljubav prema adrenalinu..
Usput vidim da je bogami i romantican dosta a to je rijetkost kod nas Krnjeuscana.Mislim da je zanimlji momak kojeg vrijedi upoznati Very Happy
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe Sva vremena su GMT
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Strana 6 od 7

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Du kan ikke legge til filer i dette forumet
Du kan ikke laste ned filer fra dette forumet

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy