Krnjeusa Online  
Toggle Content
Toggle Content Sponzori:
Freedom-WLAN

Toggle Content Main Menu
 Home Community Members options Forumi Traži Web
 Our Sponsors

Toggle Content Coppermine Stats
coppermine
 Albums: 15
 Pictures: 50
  · Views: 16443
  · Votes: 329
  · Comments: 3

Toggle Content Poruke...
Last 10 Forum Messages

Kaladont
Last post by munja in Krnjeusa cafe on Feb 19, 2017 at 12:41:35

Generacija 63/64
Last post by Mrdja in Generacija 60-ih on Sep 18, 2016 at 05:55:52

Sveti Jovan
Last post by dzaja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Jan 20, 2016 at 10:13:43

UTISCI SA PETROVDANA I GODISNJIH ODMORA
Last post by munja in Moj godisnji odmor on Jul 19, 2014 at 14:27:24

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!
Last post by Mrdja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Apr 20, 2014 at 14:12:11

HRISTOS SE RODI!!
Last post by TarDo.stupar in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Mar 07, 2014 at 21:58:51

Aktuelno
Last post by TarDo.stupar in Trenutna desavanja u Krnjeusi on Jan 26, 2014 at 21:31:33

Smijesnija strana zivota
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:16:10

Odnos vlasti prema povratnicima
Last post by TarDo.stupar in Povratnici i povratnicki problemi on Dec 28, 2013 at 00:14:40

Kako ste proveli danasnji dan?
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:12:15

Community Forums › Licno › Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. › pozdrav za jogurt
pozdrav za jogurt
Mjesto za licna obracanja i pozdrave..
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumPozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja..
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
zare_obradovic
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

Pridružio: Jun 26, 2008

PočaljiPoslao: Thu Oct 09, 2008 8:31 am    Naslov: Re: pozdrav za jogurt Odgovoriti sa citatom

alo STANKO PREVARANKO NEMA TE ODAVNO STA SE TO ZBIVA

da si ziv i zdrav konto sam da si nekog opet prevario pa te on odalamio
ali eto vidim ponovo se javljas dobro je. Nego jesi primetio nestalo nam
one Verine namigusice, nesmem ni da pitam il se ona preuozbiljila ili joj se PC pokvario pa smutio neku drugu markicu.
poZDRAV
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Photo Gallery
Stanko
Aktivni clan Krnjeuse
Aktivni clan Krnjeuse

Pridružio: Jun 24, 2008

PočaljiPoslao: Thu Oct 09, 2008 1:00 pm    Naslov: Re: pozdrav za jogurt Odgovoriti sa citatom

-he he,zare tu sam,ziv i zdrav-hvala Bogu.U velikoj sam frci s vremenom zadnje tri nedelje.Ne znam sta nam je sa Verom.Jesi li ti ozdravio?Pozdrav tebi i svim clanovima!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika
Mrdja
Site Admin
Site Admin

Pridružio: Feb 09, 2008

PočaljiPoslao: Thu Oct 09, 2008 1:08 pm    Naslov: Re: pozdrav za jogurt Odgovoriti sa citatom

Koliko mi se cini mislim da je Vera u Bijeljini sudeci na chatu po IP adresi kad se pojavi...
Dok nema Vere,nema ni Stanka .. Twisted Evil Razz

pozz Wink
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
Stanko
Aktivni clan Krnjeuse
Aktivni clan Krnjeuse

PočaljiPoslao: Thu Oct 09, 2008 6:57 pm    Naslov: Re: pozdrav za jogurt Odgovoriti sa citatom

He he ,sad me ti Mrda nasmija.Ja sam i dalje u CH.
Nazad na vrh
Vera
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 15, 2008

PočaljiPoslao: Thu Oct 09, 2008 7:51 pm    Naslov: Re: pozdrav za jogurt Odgovoriti sa citatom

Ja sam u Semberiji jos,pa malo lutam,manje sam tu prisutna.
Ali mi svakako ne dostajete i puno vas pozdravljam sve redom.
Mrdja mozda se sutra sretnemo u NS.
Nazad na vrh
Vera
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Thu Oct 09, 2008 8:22 pm    Naslov: Re: pozdrav za jogurt Odgovoriti sa citatom

zare_obradovic wrote:
alo STANKO PREVARANKO NEMA TE ODAVNO STA SE TO ZBIVA

da si ziv i zdrav konto sam da si nekog opet prevario pa te on odalamio
ali eto vidim ponovo se javljas dobro je. Nego jesi primetio nestalo nam
one Verine namigusice, nesmem ni da pitam il se ona preuozbiljila ili joj se PC pokvario pa smutio neku drugu markicu.
poZDRAV

Zare, resila sam da se uozbiljim Very Happy jelda bilo je vreme.
Nazad na vrh
Vera
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Thu Oct 09, 2008 8:34 pm    Naslov: Re: pozdrav za jogurt Odgovoriti sa citatom

Stanko wrote:

Sta ces bolan Stankic u CH,aj malo vamo.
Da samo znas kako je lijepo,LJETOOO Very Happy
Nazad na vrh
zare_obradovic
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

PočaljiPoslao: Thu Oct 09, 2008 9:17 pm    Naslov: Re: pozdrav za jogurt Odgovoriti sa citatom

PAMETNO PAMETNO DA SE UOZBILJIS da ste zivi i zdravi ali je meni ona migusica bila simpaticna,ovako BN DALI SU TO NEKA BRACA ili bože nedaj me ili bilo nekad ili hahahaha.

poZDRAV
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Thu Oct 09, 2008 11:41 pm    Naslov: Re: pozdrav za jogurt Odgovoriti sa citatom

Stanko wrote:

Nisam znao da si i ti u Svajcarskoj...sta ces pobogu tamo...tamo se lijepa djevojka zove...strankinja Crying or Very sad
Ajd' ovamo ima i ovdje 'leba.. Very Happy Cool

OK, Vera...imas broj pa kad zavrsis ,cimni me samo ...nadam se da cu i ja zavrsiti te montaze sutra posto vec imam zakazane termine u 16 h, pa da se vidimo i da odemo na kavu negdje Very Happy
Nazad na vrh
Stanko
Aktivni clan Krnjeuse
Aktivni clan Krnjeuse

PočaljiPoslao: Fri Oct 10, 2008 9:39 am    Naslov: Re: pozdrav za jogurt Odgovoriti sa citatom

Mrda i ti si mafija!A po IP adresi0 vidis ko se odkud javlja,ah da ti vidis samo ,kad su zene u pitanju,hehe.
-pozdrav
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Fri Oct 10, 2008 9:46 am    Naslov: Re: pozdrav za jogurt Odgovoriti sa citatom

Very Happy Ma ne zanimaju mene IP adrese sem u slucaju kad neko sa odredjene IP adrese pravi probleme svima nama...
Puna mi je glava IP adresa,znam napamet mojih bar par stotina u mrezi tako da mi uopste ne fale.. Very Happy
Otkud da si pogodio da me vise zanimaju IP adrese pripadnica ljepseg pola...ti to po sebi jel?? Very Happy Razz

pozz Very Happy
Nazad na vrh
Stanko
Aktivni clan Krnjeuse
Aktivni clan Krnjeuse

PočaljiPoslao: Fri Oct 10, 2008 11:57 am    Naslov: Re: pozdrav za jogurt Odgovoriti sa citatom

Da sam na tvom mjestu,ne da bi me zanimale IP adrese pripadnica ljepseg pola,nego bi blokiro sve pripadnike muskog pola!
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Fri Oct 10, 2008 8:03 pm    Naslov: Re: pozdrav za jogurt Odgovoriti sa citatom

Iskren da budem IP adrese me ni najmanaje ne zanimaju,sem sto moram Neutral ....ali pripadnice ljepseg pola i te kako me zanimaju Very Happy Twisted Evil Wink
Sad po difoltu posao koji radim bi nalag'o da nosim cvikere sa dioptrijom ...jer visim na kompovima...da sam srecno ozenjen i da nosim onaj intelektualni stomacic Rolling Eyes ,da idem u pozoriste sa zenom,da djecu vodim u vrtic...da idem kod taste na rucak nedjeljom,da zbrisem predvece u kladionicu i da se nerviram sto se nisam obogatio na "iz keca u X " ili da lazem konobarice kako sam nekad bio nezamljenjljiv u fudbalu Very Happy Very Happy i naravno da spavam sa zenom subotom uvece dok djeca spavaju Very Happy Twisted Evil ako je naravno glava ne boli Twisted Evil

Ma daj Very Happy

I sto da blokiram muskarcima IP...uvijek i u svemu postoji...stvar izbora... Wink
Nazad na vrh
Vera
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Fri Oct 10, 2008 8:27 pm    Naslov: Re: pozdrav za jogurt Odgovoriti sa citatom

Ma pusti ga Mrdja,zavidi ti Very Happy Very Happy
Ti covek slobodan,ne ozenjen Wink mozes da menjas kako ti volja,a on je druga prica hahaha..... Wink
sala naravno...

Pozdrav obadvojici Wink Very Happy
Nazad na vrh
zare_obradovic
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

PočaljiPoslao: Fri Oct 10, 2008 8:58 pm    Naslov: Re: pozdrav za jogurt Odgovoriti sa citatom

Bravo Vera vratila se slicica ili si ti to popravila il se pc pokvario,bogami je forum sad nekako veseliji.

A od tog Mrdjinog nabrajanja nema nista ,ja od tog imam samo povisen stomacic dali je intelektualan i to je pitanje. A Stanko netuguj ako si se i ozenio nije do tebe ,i ja sam ozenjen ali ne svojom krivicom.

poZDRAV
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumPozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. Sva vremena su GMT
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 4 od 6

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Du kan ikke legge til filer i dette forumet
Du kan ikke laste ned filer fra dette forumet

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy