Krnjeusa Online  
Toggle Content
Toggle Content Sponzori:
TV Srpski Toronto 1

Toggle Content Main Menu
 Home Community Members options Forumi Traži Web
 Our Sponsors

Toggle Content Coppermine Stats
coppermine
 Albums: 15
 Pictures: 50
  · Views: 16443
  · Votes: 329
  · Comments: 3

Toggle Content Poruke...
Last 10 Forum Messages

Kaladont
Last post by munja in Krnjeusa cafe on Feb 19, 2017 at 12:41:35

Generacija 63/64
Last post by Mrdja in Generacija 60-ih on Sep 18, 2016 at 05:55:52

Sveti Jovan
Last post by dzaja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Jan 20, 2016 at 10:13:43

UTISCI SA PETROVDANA I GODISNJIH ODMORA
Last post by munja in Moj godisnji odmor on Jul 19, 2014 at 14:27:24

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!
Last post by Mrdja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Apr 20, 2014 at 14:12:11

HRISTOS SE RODI!!
Last post by TarDo.stupar in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Mar 07, 2014 at 21:58:51

Aktuelno
Last post by TarDo.stupar in Trenutna desavanja u Krnjeusi on Jan 26, 2014 at 21:31:33

Smijesnija strana zivota
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:16:10

Odnos vlasti prema povratnicima
Last post by TarDo.stupar in Povratnici i povratnicki problemi on Dec 28, 2013 at 00:14:40

Kako ste proveli danasnji dan?
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:12:15

Community Forums › Slobodne teme › Krnjeusa cafe › Sastavi vladu :)
Sastavi vladu :)
Nase slobodno vrijeme
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Mrdja
Site Admin
Site Admin

Pridružio: Feb 09, 2008

PočaljiPoslao: Fri Jul 04, 2008 10:33 pm    Naslov: Sastavi vladu :) Odgovoriti sa citatom

Evo koga zanima politika u Srbiji moze da se igra ovom igricom www.igre-igrice.rs/raz...oju-vladu/ Rolling Eyes Twisted Evil Very Happy
Ajd da vidim koliko para ste potrosili na podmicivanje Very Happy
pozz
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
PEDJA_L
Super aktivni clan Krnjeuse

Pridružio: Feb 10, 2008

PočaljiPoslao: Sat Jul 05, 2008 1:52 am    Naslov: Re: Sastavi vladu :) Odgovoriti sa citatom

Nije losa igrica ali mislim da se oni igraju sa mnogo vecim ciframa Question Rolling Eyes .
a u stvari dali je vlada uopste oformljena i ko je u sazivu ?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poseti sajt autora MSN Messenger
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Sat Jul 05, 2008 7:44 am    Naslov: Re: Sastavi vladu :) Odgovoriti sa citatom

Vjeruj mi da ne znam jesu li napravili vladu,niti pratim niti me politika zanima nesto posebno.Posebno ne ova u Srbiji gdje su sad recimo "prirodni saveznici" demokrate i socijalisti ,a ovi prvi pohapsili druge i strpali u Hag.
Sve su to ljudi bez imalo morala i jedino sto ih zanima je novac ,nista drugo..
U normalnim drzavama,covjek kad se dokaze u poslu ide u politiku,a ovdje je obrnuto...covjek ide u politiku da bi napravio posao jer definitivno je politika jedina privredna grana koja radi savrseno u Srbiji i donosi pare..sve ostalo je unisteno Confused
Nazad na vrh
PEDJA_L

Pridružio: Feb 10, 2008

PočaljiPoslao: Sat Jul 05, 2008 8:34 am    Naslov: Re: Sastavi vladu :) Odgovoriti sa citatom

Haa haa ha Very Happy ,odavno nisam cuo bolju definiciju politickog ludila na srpskoj pol. sceni , svaka cast stvarno je tako, ali videces kako ce da ih iskristalisu ovi koji sa strane dolaze i kupuju resurse onda ce ovi sto prodaju ostati bez icega i vise nece biti u igri e tek tad dolazi "evropska unija iliti privatizacija a tada ce oni da diktiraju pravila a svi ostali ce da trpe i rade jer nemaju izbora a tada cemo mi moci da kazemo da smo deo sveta i globalizacije .
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poseti sajt autora MSN Messenger
Vera
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 15, 2008

PočaljiPoslao: Sat Jul 05, 2008 9:05 am    Naslov: Re: Sastavi vladu :) Odgovoriti sa citatom

Iskreno receno mene ne zanima.
Kad vidim kako sve ide naopako i ne slusam vise nista o politici,mirnija mi glava.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Sat Jul 05, 2008 9:23 am    Naslov: Re: Sastavi vladu :) Odgovoriti sa citatom

Na zalost tako je to u skoro svim tim drzavama u tranziciji,posebno u ovim kvazidrzavicama nastalim od bivse nam drzave koje po organizaciji vise lice na trecerazredne kolumbijske kartele no na drzave Neutral
Licno znam veliku vecinu lokalnih politicara, sa nekima sam i prijatelj jer su privatno jedno, a po opisu radnog mjesta su drugo...i svi se bave politikom iskljucivo zbog para.
Vjeruj mi na rijec da znam koliko vrijede i ja ih cesto zezam da su znali bilo sta pametno u zivotu da rade,radili bi, a nebi se bavili politikom..
Sve su to demagozi uglavnom kojima je licni interes prioritet ,a to sto pricaju je samo suplja prica koja ima za cilj da maskira sve te poslove kojima se bave...
Konkretno sam pre neki dan imao zestok sukob sa firmom ciji je vlasnik jedan od poznatijih tih mudrosera ,naravno da firma nije na njemu vec na nekom drugom...uzeo sam im posao na tenderu i zvali su me na razgovor i ucjenjivali...
Kad sam ih poslao u 3 pm...onda su promijenili pricu i nudili mi partnerstvo jer kontaju da ima ljudi kojima necije ime ili funkcija ne znaci apsolutno nista..
Sve te drustvene firme su pounistavali da bi ih otkupili za sto manje para i sad izigravaju gazde i kupuju dzipove i divljaju po gradu..
I ja jedva cekam da sve te drzavice udju u EU pa da ih bar neko koliko toliko kontrolise ,a ne ovako da rade sta im je volja ,da prave zakone po njihovoj mjeri, a ne po mjeri ljudi koji zive u toj zemlji..
Na zalost trebace jako puno vremena da se stanje koliko toliko dovede u red...sistem je toliko korumpiran da je jedino rjesenje sve to porusiti i napraviti iznova sve, a ne batrgati se u ovom mulju..
Vodim se nekom mojom logikom iz rada sa kompovima...ako mi neki racunar pravi probleme pa ako jednom ili dvaput pokusam da ga sredim a on i dalje pravi problem,najjednostavnije mi je da porusim sistem pa instaliram novi ,a ne da ga krpim svaki dan..
Valjda ce jednog dana i ovdje biti normalnija situacija...bar zbog tih novih klinaca koji dolaze i koji treba da se vaspitaju tako da im idol bude neko ko radi pametne zivotne stvari, a ne neke barabe koje bahato divljaju dzipovima po ulicama ...
Na zalost,nacekacemo se jos,svi mi.... Confused
Nazad na vrh
Natasha
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 20, 2008

PočaljiPoslao: Sun Jul 06, 2008 2:28 pm    Naslov: Re: Sastavi vladu :) Odgovoriti sa citatom

Drago,ukratko si sve lijepo rekao.Pozdrav
Nazad na vrh
Mira
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: May 10, 2008

PočaljiPoslao: Mon Jul 07, 2008 8:01 am    Naslov: Re: Sastavi vladu :) Odgovoriti sa citatom

potpuno se slazem sa Dragom jer i ovdje POTPUNO ISTO STANJE ako ne za nijansu i gore.vjerujte da sam cesto u dilemi u dilemi kako vaspitat dijete-sa pravilnim vaspitanjem nece se snaci u ovom ludilu,ali nadam se da svemu jednog dana dodje KRAJ i da ce kad tad poceti opeti da se vrednuju negi drugi kvaliteti.
pozz
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe Sva vremena su GMT
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Du kan ikke legge til filer i dette forumet
Du kan ikke laste ned filer fra dette forumet

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy