Krnjeusa Online  
Toggle Content
Toggle Content Sponzori:
Freedom-WLAN

Toggle Content Main Menu
 Home Community Members options Forumi Traži Web
 Our Sponsors

Toggle Content Coppermine Stats
coppermine
 Albums: 15
 Pictures: 50
  · Views: 16443
  · Votes: 329
  · Comments: 3

Toggle Content Poruke...
Last 10 Forum Messages

Kaladont
Last post by munja in Krnjeusa cafe on Feb 19, 2017 at 12:41:35

Generacija 63/64
Last post by Mrdja in Generacija 60-ih on Sep 18, 2016 at 05:55:52

Sveti Jovan
Last post by dzaja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Jan 20, 2016 at 10:13:43

UTISCI SA PETROVDANA I GODISNJIH ODMORA
Last post by munja in Moj godisnji odmor on Jul 19, 2014 at 14:27:24

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!
Last post by Mrdja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Apr 20, 2014 at 14:12:11

HRISTOS SE RODI!!
Last post by TarDo.stupar in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Mar 07, 2014 at 21:58:51

Aktuelno
Last post by TarDo.stupar in Trenutna desavanja u Krnjeusi on Jan 26, 2014 at 21:31:33

Smijesnija strana zivota
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:16:10

Odnos vlasti prema povratnicima
Last post by TarDo.stupar in Povratnici i povratnicki problemi on Dec 28, 2013 at 00:14:40

Kako ste proveli danasnji dan?
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:12:15

Community Forums › Slobodne teme › Krnjeusa cafe › 29 novembar,nekad i sad...
29 novembar,nekad i sad...
Nase slobodno vrijeme
Idi na stranu 1, 2, 3  Sledeci
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Mrdja
Site Admin
Site Admin

Pridružio: Feb 09, 2008

PočaljiPoslao: Fri Nov 14, 2008 11:21 pm    Naslov: 29 novembar,nekad i sad... Odgovoriti sa citatom

Danas odem do mesnice da kupim nesto za jelo i posto je vlasnik radnje zemljak nas sa Korduna ostavio mi je vrucih cvaraka i nazvao me je da dodjem po njih ..
Vratim se u servis da jedem i ti vruci cvarci i ova jesen su me vratili u neka prosla vremena provedena u Knjeusi,kad su se oko 29 novembra klale svinje i kad su se topili cvarci i przilo meso u onim velikim serpama i kad se to jelo obicno uz puru iliti kacamak...da ovi mladji znaju o cemu se radi..
To su neke slike iz djetinjstva koje su mi ostale duboko urezane u sjecanju
Kako vi pamtite ta vremena...?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
Ružica
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Jul 20, 2008

PočaljiPoslao: Fri Nov 14, 2008 11:41 pm    Naslov: Re: 29 novembar,nekad i sad... Odgovoriti sa citatom

pa da ti budem iskrena ,nisam sigurna da li je stvarno tada ,za sve te praznike i specijalne datume bilo sve lijepo jer danas kad ih se sjecam sve je nekako bajkovito i previse lijepo,ne samo 29 kad je danima selo mirisalo od przenja ,salamurenja.topljenja..... ili nova godina a 1 maj,,kad smo danima skupljali grane ,gume i sve lozivo ,samo da imamo cim vecu vatru
a tek kako smo bili slozni ,ma znas sta ipak je to bilo stvarno lijepo,sve je previse urezano da bi bila masta
eto pamtim ih jako dobro,,,,,,,,,ponovila se,,,,
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika
zare_obradovic
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

Pridružio: Jun 26, 2008

PočaljiPoslao: Sat Nov 15, 2008 6:51 am    Naslov: Re: 29 novembar,nekad i sad... Odgovoriti sa citatom

Bogami jes i bio dogadjaj 29 novembar dan REPUBLIKE, A JES SE RAJA VESELILA TOME A DECA POSEBNO.
Neide se u skolu, dolaze gosti iz daleka daju se priredbe i na razne nacine se druzilo i UVESELJAVALO imaalo je nekog cilja, svrhe ,radovalo se svemu i svacemu. U ova danasnja brljava vremena niko se nicem neraduje,niki praznik se nepostuje, niko nikog za nista nesljivi o boze mili,ko da nismo zivi,versace odela smrknuta lica niko necita sta pise RUZICA.
Stanite drugovi negazite DRUM svratite malo na KRNJEUSA FORUM.
poZDRAV
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Photo Gallery
Ružica
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Sat Nov 15, 2008 3:53 pm    Naslov: Re: 29 novembar,nekad i sad... Odgovoriti sa citatom

izgleda moj Zare da nas je malo na forumu koji se sjecaju tih vremena a vecina mozda sta zna iz prica,a ko im je kriv kad se kasno rodise hehehee

POZZZZ
Nazad na vrh
Mira
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: May 10, 2008

PočaljiPoslao: Sat Nov 15, 2008 4:11 pm    Naslov: Re: 29 novembar,nekad i sad... Odgovoriti sa citatom

NEKAD BILO SAD SE POMINJALO,e bjehu to lijepa vremena kojih nazalost vise nema.Svi smo nosili startas patike ,farmerice i majice cijom markom nismo bili optereceni.Znali smo se druzit bez ikakvih interesa,bez zavisti i pomagali jedni drugima.
Nazad na vrh
Ružica
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Sat Nov 15, 2008 4:26 pm    Naslov: Re: 29 novembar,nekad i sad... Odgovoriti sa citatom

ma rode moj kad dojdose "marke"sve krenu naopacke ,nama tad nisu trebale ,jer smo mi bili marke hahaha ne, ne salu na stranu ljudske vrijednosti su se puno vise cijenile i zajednistvo,druzili smo se bez interesa a danas je toga nazalost sve manje
Nazad na vrh
dzaja
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Nov 12, 2008

PočaljiPoslao: Sat Nov 15, 2008 7:35 pm    Naslov: Re: 29 novembar,nekad i sad... Odgovoriti sa citatom

Narocito se secam tih praznika koji su trajali i po nekoliko dana spajanjem sa vikendom . Imalo je to dobrih strana .I danas je to isto bar za nas koji jos uvek radimo u drzavnim firmama . Malo sale , bilo je bolje svakako ,secam se cuvenih igranki kako se to onda zvalo i zive svirke u domovima omladine .
Nazad na vrh
dzaja
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Sat Nov 29, 2008 8:34 am    Naslov: Re: 29 novembar,nekad i sad... Odgovoriti sa citatom

SRECAN VAM PRAZNIK Smile Smile Smile
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

Pridružio: Feb 09, 2008

PočaljiPoslao: Sat Nov 29, 2008 12:00 pm    Naslov: Re: 29 novembar,nekad i sad... Odgovoriti sa citatom

Hvala Very Happy
I mi cemo ga veceras proslaviti u Beogradskoj Areni posto Kusta i Nele organizuju proslavu u ime 29 novembra...koncert ...
Mislim da ce biti dobar provod....steta sto ne mogu da nadjem nigdje onu pionirsku maramu pa da je povezem oko vrata Very Happy Cool
Sad sam se slatko ismijao kad me je Bobo pitao dal cu veceras da obucem odijelo i kavatu Very Happy ,pa sam mu morao objasniti da ja to u zivotu na sebe nisam obukao niti cu obuci dok sam ziv,niti to uopste imam,posto dok je god dzinsa ne pada mi na pamet da oblacim sta drugo...
Ne mogu nikako da shvatim ljude kojima prija kravata..po meni to nose oni koji nisu sigurni u sopstvenu vrijednost pa to kamuflraju ''tasnom i masnom'' znam gomilu takvih mudrosera..sa duznim postovanjem prema onima koji to zaista vole...mada ih ja jako malo takvih poznajem...
Ali svakako 29 novembar me asocira na neka mnogo ljepsa vremena kad sam putovao mnogo sirom drzavom koju sam smatrao za moju...i kad se fudbal igrao mnogo opustenije bez bojazni da ako sutnes malo jace loptu ona ne zavrsi u susjednoj drzavi..
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
dzaja
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Sat Nov 29, 2008 2:48 pm    Naslov: Re: 29 novembar,nekad i sad... Odgovoriti sa citatom

Lijepo se provedi , bas ti zavidim Cool Cool
Nazad na vrh
dzaja
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Nov 10, 2009 6:41 pm    Naslov: Re: 29 novembar,nekad i sad... Odgovoriti sa citatom

Mislite li vi mećati kupus, sad će 29.
Nazad na vrh
munja
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Jan 24, 2009

PočaljiPoslao: Tue Nov 10, 2009 6:58 pm    Naslov: Re: 29 novembar,nekad i sad... Odgovoriti sa citatom

Što , da ne bude ko je metno metno ha ha ha
Nazad na vrh
Marinko
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Dec 10, 2008

PočaljiPoslao: Tue Nov 10, 2009 7:31 pm    Naslov: Re: 29 novembar,nekad i sad... Odgovoriti sa citatom

jel vi mećete glavicu.......ili ribate
Nazad na vrh
munja
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Jan 24, 2009

PočaljiPoslao: Tue Nov 10, 2009 7:35 pm    Naslov: Re: 29 novembar,nekad i sad... Odgovoriti sa citatom

Ha ah ah moje je da pripremim kačicu .....
Nazad na vrh
Marinko
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Dec 10, 2008

PočaljiPoslao: Tue Nov 10, 2009 8:08 pm    Naslov: Re: 29 novembar,nekad i sad... Odgovoriti sa citatom

hahahaaa.šta misliš ima li dzaja petokraku na kačici kad stavlja kupus 29.novembra,hahahaa
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe Sva vremena su GMT
Idi na stranu 1, 2, 3  Sledeci
Strana 1 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Du kan ikke legge til filer i dette forumet
Du kan ikke laste ned filer fra dette forumet

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy