Krnjeusa Online  
Toggle Content
Toggle Content Sponzori:

Toggle Content Main Menu
 Home Community Members options Forumi Traži Web
 Our Sponsors

Toggle Content Coppermine Stats
coppermine
 Albums: 15
 Pictures: 50
  · Views: 16443
  · Votes: 329
  · Comments: 3

Toggle Content Poruke...
Last 10 Forum Messages

Kaladont
Last post by munja in Krnjeusa cafe on Feb 19, 2017 at 12:41:35

Generacija 63/64
Last post by Mrdja in Generacija 60-ih on Sep 18, 2016 at 05:55:52

Sveti Jovan
Last post by dzaja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Jan 20, 2016 at 10:13:43

UTISCI SA PETROVDANA I GODISNJIH ODMORA
Last post by munja in Moj godisnji odmor on Jul 19, 2014 at 14:27:24

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!
Last post by Mrdja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Apr 20, 2014 at 14:12:11

HRISTOS SE RODI!!
Last post by TarDo.stupar in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Mar 07, 2014 at 21:58:51

Aktuelno
Last post by TarDo.stupar in Trenutna desavanja u Krnjeusi on Jan 26, 2014 at 21:31:33

Smijesnija strana zivota
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:16:10

Odnos vlasti prema povratnicima
Last post by TarDo.stupar in Povratnici i povratnicki problemi on Dec 28, 2013 at 00:14:40

Kako ste proveli danasnji dan?
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:12:15

Community Forums › Slobodne teme › Krnjeusa cafe › Bravo za Kusturicu!!
Bravo za Kusturicu!!
Nase slobodno vrijeme
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Mrdja
Site Admin
Site Admin

Pridružio: Feb 09, 2008

PočaljiPoslao: Thu Nov 05, 2009 9:20 pm    Naslov: Bravo za Kusturicu!! Odgovoriti sa citatom

Proslavljeni srpski reziser je kao dobar domacin ugostio ekipu HTV-a koja je dosla na Mokru Goru da ga intervjuise i nakon bezmalo pola sata provociranja od novinara Stankovica..inace Srbina ,preciznije receno "rimojanjicara" koji radi na toj televiziji odreagovao je takodje u stilu dobrog srpskog domacina...otjerao ih u 3 pm i uzeo snimljeni materijal Very Happy
www.blic.rs/drustvo.php?id=119212
Mogu da zamislim Kustu kad mu je pukao film ,posto se zaista radi o jednom jako smirenom i stalozenom covjeku..ako su njega isprovocirali da ih izbaci napolje onda su zaista bili i vise no bezobrazni..
Posebno taj jadnik od novinara koji da bi gradio karijeru u Zagrebu sad mora da bude veci katolik i od samog pape..
Na zalost nije jedini takav...
Jos jednom bravo za Emira-Nemanju Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
munja
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Jan 24, 2009

PočaljiPoslao: Thu Nov 05, 2009 9:23 pm    Naslov: Re: Bravo za Kusturicu!! Odgovoriti sa citatom

E vidjeo sam danas Stankovića kako je to komentarisao , dobro je i prošao ha ha ha , mene je čudilo kako je uspjeo Dodika nasamariti da dođe u Zagreb i nako mu smjestiti ...
Nije Kusto siso veslo ha ha ha ... svaka mu čast ...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Thu Nov 05, 2009 9:42 pm    Naslov: Re: Bravo za Kusturicu!! Odgovoriti sa citatom

Ma naravno...zato mi je i drago sto ga je istjerao .. Very Happy
Imao sam prilike da razgovaram sa Kustom i jako je smiren i stalozan covjek...cak sta vise duboko sam ubjedjen da je on i tuzan covjek...te me bas zanima koliko je ovaj morao biti bezobrazan da bi profa odreagovao ovako Very Happy
Svaka mu cast.. Cool
Nazad na vrh
TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Sep 05, 2008

PočaljiPoslao: Tue Nov 10, 2009 7:02 pm    Naslov: Re: Bravo za Kusturicu!! Odgovoriti sa citatom

E, da su nazi zvanicni predstavnici vlasti cesce reagovali na slican nacin, danas bi nam druge ruze cvjetale.
Podrzavam Kustin potez. Kad vec nisu znali da cijene domacinski gest, nek vide drugo lice gostoprimstva.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Sat Jan 09, 2010 11:12 pm    Naslov: Re: Bravo za Kusturicu!! Odgovoriti sa citatom

Evo napokon se Profa odlucio na ekranizaciju remek djela nase knjizevnosti..Cuprije na Drini Smile
Mislim da ce to zaista biti remek djelo...
Znam da postoje problemi oko izgradnje Kamengrada kod Visegrada posto neki "pametni" ne dozvoljavaju gradnju grada na blize od 100 metara od mosta ,ali vidjecemo kako ce se to zavrsiti..
Zaista jedva cekam na to posto bi zaista bilo steta da je bilo ko drugi uzeo da radi to sem Kuste...on savrseno dobro razumije Bosnu...Andrica...istoriju..

www.mondo.rs/motion/pl...hp?vid=468
Nazad na vrh
TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Sun Jan 10, 2010 7:45 pm    Naslov: Re: Bravo za Kusturicu!! Odgovoriti sa citatom

Slazem se u potpunosti.
Nazad na vrh
TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Sat Jan 16, 2010 7:13 pm    Naslov: Re: Bravo za Kusturicu!! Odgovoriti sa citatom

www.glassrpske.com/vij...rbiji.html
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Sun Jan 17, 2010 10:32 am    Naslov: Re: Bravo za Kusturicu!! Odgovoriti sa citatom

www.mecavnik.info/wsw/....php?p=196

Evo ko nije bio pa da razgleda malo Smile
Nazad na vrh
TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Mon Oct 17, 2011 12:57 pm    Naslov: Re: Bravo za Kusturicu!! Odgovoriti sa citatom

Evo malo vise detalja o kratkom filmu koji ujedno rezira, i u kojem glumi pravoslavnog monaha, Emir Kusturica.

www.youtube.com/watch?...ture=share
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Wed Oct 19, 2011 7:55 pm    Naslov: Re: Bravo za Kusturicu!! Odgovoriti sa citatom

Kusta je car Very Happy ..jedva cekam da zavrsim ove moje brvanare pa da ga pozovem u goste da vidi nesto slicno onome sto on vec ima...ali tu postoji ogromna razlika, jer je drzava njemu dala i omogucila da demontira te kuce po bosni i srbiji i da ih ponovo slozi na Mecavniku..a ja svaku cjepanicu sam moram da kupim i da platim radnike da je ugrade....mukotrpan posao..
Ali on je to ipak sve zasluzio i zaradio,on i Djokovic su jedini brendovi koji nesto vrijede u ovoj zemlji.. Smile
Nazad na vrh
TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Sat Dec 08, 2012 4:54 pm    Naslov: Re: Bravo za Kusturicu!! Odgovoriti sa citatom

Jos jednom bravo za Kusturicu, koji je jos jendom pokazao humanost, zaposlivsi demobilisanog borca, jednog od ucesnika istinitog dogadaja po kojem je snimljem kultni fil "Lepa sela lepo gore".

www.nezavisne.com/novo...70476.html
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Sat Dec 08, 2012 6:50 pm    Naslov: Re: Bravo za Kusturicu!! Odgovoriti sa citatom

Lijep gest zaista Very Happy
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe Sva vremena su GMT
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Du kan ikke legge til filer i dette forumet
Du kan ikke laste ned filer fra dette forumet

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy