Krnjeusa Online  
Toggle Content
Toggle Content Sponzori:
TV Srpski Toronto 1

Toggle Content Main Menu
 Home Community Members options Forumi Traži Web
 Our Sponsors

Toggle Content Coppermine Stats
coppermine
 Albums: 15
 Pictures: 50
  · Views: 16443
  · Votes: 329
  · Comments: 3

Toggle Content Poruke...
Last 10 Forum Messages

Kaladont
Last post by munja in Krnjeusa cafe on Feb 19, 2017 at 12:41:35

Generacija 63/64
Last post by Mrdja in Generacija 60-ih on Sep 18, 2016 at 05:55:52

Sveti Jovan
Last post by dzaja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Jan 20, 2016 at 10:13:43

UTISCI SA PETROVDANA I GODISNJIH ODMORA
Last post by munja in Moj godisnji odmor on Jul 19, 2014 at 14:27:24

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!
Last post by Mrdja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Apr 20, 2014 at 14:12:11

HRISTOS SE RODI!!
Last post by TarDo.stupar in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Mar 07, 2014 at 21:58:51

Aktuelno
Last post by TarDo.stupar in Trenutna desavanja u Krnjeusi on Jan 26, 2014 at 21:31:33

Smijesnija strana zivota
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:16:10

Odnos vlasti prema povratnicima
Last post by TarDo.stupar in Povratnici i povratnicki problemi on Dec 28, 2013 at 00:14:40

Kako ste proveli danasnji dan?
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:12:15

Community Forums › Slobodne teme › Krnjeusa cafe › Ukidanje viza od 19. decembra
Ukidanje viza od 19. decembra
Nase slobodno vrijeme
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sledeci
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
dzaja
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Nov 12, 2008

PočaljiPoslao: Thu Dec 03, 2009 3:03 pm    Naslov: Re: Ukidanje viza od 19. decembra Odgovoriti sa citatom

TarDo.stupar wrote:
Kada je prije dvije-tri godinen pocela prica o ukidanju viza, imao sam namjeru da podnesem zahtjev za dvojno drzavljanstvo, sto zbog patriotskih sto zbog prakticnih razloga. Medjutim, uvijek sam imao precih novcanih izdataka, tako da nikako drzavljanstvo nije moglo da dodje na red. Sada kada bi mogao da izdvojim te novce, odustao sam od te ideje, jer nemam u planu da putujem u inostranstvo, a smatram da je 400e velika cijena za "patriotizam". Dzaba im, hvala im.
Kad se samo sjetim da su Hrvati u BiH dobijali besplatno hrvatsko drzavljanstvo i pasose ?!?

Ekonomski opravdano, biće valjda bolje...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika
TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Sep 05, 2008

PočaljiPoslao: Thu Dec 24, 2009 7:26 pm    Naslov: Re: Ukidanje viza od 19. decembra Odgovoriti sa citatom

Prije neki dan sam cuo kmentar clana pedsjednistva BiH Harisa Silajdzica, koji je izjavio da vize postoje jos samo za "Bosnjake i siromasne Srbe". Iako zvuci kao crni humor, slozio bi se sa ovim zakljuckom.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email
Mrdja
Site Admin
Site Admin

Pridružio: Feb 09, 2008

PočaljiPoslao: Thu Dec 24, 2009 8:47 pm    Naslov: Re: Ukidanje viza od 19. decembra Odgovoriti sa citatom

Vize za Bosnu postoje iz samo jednog razloga...ma koliko god da je zapad na strani bosanskih muslimana iliti kako se oni nazivaju Bosnjaka..svi oni jos uvijek pamte 11 septembar i fundamentaliste Osame Bin Ladena...i avione i nebodere po Americi..
Svi su oni svjesni da u toj nesretnoj Bosni jos uvijek ima gomila tih islamskih dobrovoljaca iz rata koji su ostali tu i koji su logistika eventualno nekim novim koji bi nesmetano dalje odatle mogli u Evropu..
Ja bih cak dodao da su ti Silajdzicevi kako ih je nazvao siromasni Srbi bukvalno taoci Federacije...
Sve su to cinjenice...i da nije toga i Bosna bi mogla bez viza u EU..
Tu postoje dvostruki standardi razvijenog svijeta...kao mi smo uz vas posto nam treba nafta iz islamskih zemalja ali nam ne trebate ni u kom slucaju zbog toga sto ste potencijalna opasnost za nas...
Tako zapad razmislja ...briga njih za muslimane...zanima njih samo novac..
U Americi ces tesko naci auto koje ima zapreminu motora manju od 4 litra ...a to guta benzin ko mutavo...a ni jedno to auto ne ide na vodu vec na benzin...a nafte nema u Dejtonu ali je ima u Emiratima...prosto ko pasulj Smile Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
Boxenia
Aktivni clan Krnjeuse
Aktivni clan Krnjeuse

Pridružio: Apr 08, 2008

PočaljiPoslao: Fri Dec 25, 2009 5:32 pm    Naslov: Re: Ukidanje viza od 19. decembra Odgovoriti sa citatom

Mrdja wrote:
Vize za Bosnu postoje iz samo jednog razloga...ma koliko god da je zapad na strani bosanskih muslimana iliti kako se oni nazivaju Bosnjaka..svi oni jos uvijek pamte 11 septembar i fundamentaliste Osame Bin Ladena...i avione i nebodere po Americi..
Svi su oni svjesni da u toj nesretnoj Bosni jos uvijek ima gomila tih islamskih dobrovoljaca iz rata koji su ostali tu i koji su logistika eventualno nekim novim koji bi nesmetano dalje odatle mogli u Evropu..
Ja bih cak dodao da su ti Silajdzicevi kako ih je nazvao siromasni Srbi bukvalno taoci Federacije...
Sve su to cinjenice...i da nije toga i Bosna bi mogla bez viza u EU..
Tu postoje dvostruki standardi razvijenog svijeta...kao mi smo uz vas posto nam treba nafta iz islamskih zemalja ali nam ne trebate ni u kom slucaju zbog toga sto ste potencijalna opasnost za nas...
Tako zapad razmislja ...briga njih za muslimane...zanima njih samo novac..
U Americi ces tesko naci auto koje ima zapreminu motora manju od 4 litra ...a to guta benzin ko mutavo...a ni jedno to auto ne ide na vodu vec na benzin...a nafte nema u Dejtonu ali je ima u Emiratima...prosto ko pasulj Smile Very Happy

Potpisujem

TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Dec 29, 2009 6:14 pm    Naslov: Re: Ukidanje viza od 19. decembra Odgovoriti sa citatom

I ja se slazem sa ovim u potpunosti, ali mi ipak neke stvari nisu jasne. Npr. zasto se uvijek Srbima u BiH zagorcava zivot od strane Amerike i njenih poltrona Evil or Very Mad
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Tue Dec 29, 2009 7:36 pm    Naslov: Re: Ukidanje viza od 19. decembra Odgovoriti sa citatom

Zato jer im se moze...zato sto su najjaci,zato sto su najbogatiji,zato sto su bahati,zato sto imaju sve svjetske medije u rukama i oni kreiraju javno mnijenje ...zato sto forsiraju termin demokratija da bi pod tim plastom opljackali sve sto im se pljacka,zato sto prave oruzje pa zatim izazivaju krize da bi to oruzje ili prodali ili upotrijebili,zato sto nemaju protivtezu na planeti...

Rekoh jednom...da je odnos snaga u svijetu drugaciji..da su kojim slucajem Rusi najjaci i najbogatiji kao sto je slucaj sa amerima...sad bismo zivjeli u svojim kucama,nebi od nas kao naroda pravili zlocince,nebi nas zatvorili u Beogradski pasaluk i raselili da mjenjamo pingvinima antifriz u Kanadi ili da friziramo ovce na Zelandu i nebi bilo Haga i sudjenja jednom narodu vec bi mozda bio sud u Petrogradu i sudilo bi se nekom drugom...i jos mnogo odgovora na to pitanje ima...na zalost
Kako ja posmatram odnos snaga u svijetu, bojim se da za par vijekova nece ni biti pravoslavlja na tim, a i ovim prostorima ovdje...em smo prijemcivi za sve ono sto ne valja ,em ce nas novcem i kapitalom unistiti i napraviti u najmanju ruku Unijate od nas..kao sto je slucaj sa dijelom Ukrajine ..
Ono sto osmanlije nisu uspjeli za 500 godina nabijanjem na kolac,ovi ce parama uraditi...a sto je najzalosnije sami cemo im u tome pomoci...
Ako se ne dozovemo pameti...mada cisto sumnjam... Confused
Nazad na vrh
Zoran
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Dec 15, 2008

PočaljiPoslao: Tue Dec 29, 2009 9:31 pm    Naslov: Re: Ukidanje viza od 19. decembra Odgovoriti sa citatom

Sve to uz pomoc nasih lopova......
Nazad na vrh
TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Mon Nov 08, 2010 6:26 pm    Naslov: Re: Ukidanje viza od 19. decembra Odgovoriti sa citatom

Danas donesena odluka o ukidanju viza za BiH i Albaniju.
Od 15 decembra i mi mozemo putovati "u Evropu" Rolling Eyes
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Mon Nov 08, 2010 9:14 pm    Naslov: Re: Ukidanje viza od 19. decembra Odgovoriti sa citatom

..e pa fino...ako nista drugo ,nema ponizavajucih redova ispred ambasada Very Happy

Mada ja nesto zapad i ne volim...kad god sam boravio tamo malo duze vremena, osjecao sam se da "zatupim" tamo Very Happy
Nazad na vrh
dzaja
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Nov 09, 2010 9:34 am    Naslov: Re: Ukidanje viza od 19. decembra Odgovoriti sa citatom

BiH bez viza Very Happy
Nazad na vrh
TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Nov 09, 2010 9:53 pm    Naslov: Re: Ukidanje viza od 19. decembra Odgovoriti sa citatom

Mrdja wrote:
..e pa fino...ako nista drugo ,nema ponizavajucih redova ispred ambasada Very Happy

Mada ja nesto zapad i ne volim...kad god sam boravio tamo malo duze vremena, osjecao sam se da "zatupim" tamo Very Happy
Potpisujem obe recenice Wink
Nazad na vrh
pet.sara
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

Pridružio: Feb 23, 2008

PočaljiPoslao: Wed Nov 10, 2010 12:27 pm    Naslov: Re: Ukidanje viza od 19. decembra Odgovoriti sa citatom

sada narode napunite dzepove i put EUROPE.....
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Wed Nov 10, 2010 5:50 pm    Naslov: Re: Ukidanje viza od 19. decembra Odgovoriti sa citatom

Sa cim da ih napunimo...jedino ruke u dzepove da turimo.. Very Happy
Nema u toj Evropi nista niti posebno niti sta pametno...sve je to devalvirano i pomjereno...
Ako tezimo ka Evropi gdje se recimo bolest ili blaze receno bioloski poremecaj kao sto je homoseksualizam tretira kao posebnost sa punim pravom javnog isticanja toga ,sto se mene licno tice...neka fala...
Zapadnoevropski umovi su dobrim dijelom iscaseni...iz razloga sto nekoliko multinacionalnih kompanija diktira pravila ponasanja u citavom svijetu..i istina nije ono sto je istina,vec je istina ono sto ti oni na medijima serviraju kao istinu...
Daj mi CNN godinu dana...vjeruj mi da bih postao barem portir u Bijeloj Kuci,ako ne bastovan ili cak i neki senator tamo... Twisted Evil
Pa da i ja nabavim sebi neku Moniku Levinski xa xa xa xa Very Happy
Ovom zagorjelom,cokoladnom predsjedniku USA vec dali Nobelovu nagradu...samo ne znam za sta....moguce zato sto jos uvijek nije zapoceo neki novi rat koji svaki predsjednik USA koji iole drzi do sebe mora da napravi... Very Happy

Sve su to bolan hohstapleri... Very Happy Rolling Eyes Twisted Evil

pade mi na pamet moj pokojni otac i jos par tih nasih Krnjeuscana koji su volili da "bistre" politiku xa xa xa xa..pa i ja poceo...medjutim ja sam bolji u poslu no u tom...a ipak sam najbolji u kafani sa konobaricama...pa da ne lupetam vise,,,odoh iz ovih stopa da blejim u kakav dekolte sa one strane sanka Wink Very Happy
Nazad na vrh
Natasha
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 20, 2008

PočaljiPoslao: Mon Nov 22, 2010 6:59 pm    Naslov: Re: Ukidanje viza od 19. decembra Odgovoriti sa citatom

Mrdja wrote:

Sad sam se slatko nasmijala jer sam prije neki dan pricala sa jednom poznanicom i upotrijebila skoro identicnu rijec "zatupila"kad je u pitanju moj boravak u Norveskoj. Very Happy
Nazad na vrh
dzaja
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Sun Dec 19, 2010 6:12 pm    Naslov: Re: Ukidanje viza od 19. decembra Odgovoriti sa citatom

Godisnjica ukidanja viza,
sta vredi kad su novcanici prazni
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe Sva vremena su GMT
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sledeci
Strana 2 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Du kan ikke legge til filer i dette forumet
Du kan ikke laste ned filer fra dette forumet

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy