Krnjeusa Online  
Toggle Content
Toggle Content Sponzori:
TV Srpski Toronto 1

Toggle Content Main Menu
 Home Community Members options Forumi Traži Web
 Our Sponsors

Toggle Content Coppermine Stats
coppermine
 Albums: 15
 Pictures: 50
  · Views: 16443
  · Votes: 329
  · Comments: 3

Toggle Content Poruke...
Last 10 Forum Messages

Kaladont
Last post by munja in Krnjeusa cafe on Feb 19, 2017 at 12:41:35

Generacija 63/64
Last post by Mrdja in Generacija 60-ih on Sep 18, 2016 at 05:55:52

Sveti Jovan
Last post by dzaja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Jan 20, 2016 at 10:13:43

UTISCI SA PETROVDANA I GODISNJIH ODMORA
Last post by munja in Moj godisnji odmor on Jul 19, 2014 at 14:27:24

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!
Last post by Mrdja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Apr 20, 2014 at 14:12:11

HRISTOS SE RODI!!
Last post by TarDo.stupar in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Mar 07, 2014 at 21:58:51

Aktuelno
Last post by TarDo.stupar in Trenutna desavanja u Krnjeusi on Jan 26, 2014 at 21:31:33

Smijesnija strana zivota
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:16:10

Odnos vlasti prema povratnicima
Last post by TarDo.stupar in Povratnici i povratnicki problemi on Dec 28, 2013 at 00:14:40

Kako ste proveli danasnji dan?
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:12:15

Community Forums › Slobodne teme › Krnjeusa cafe › Nova pravila u saobracaju u Srbiji i Vase misljenje o tome!
Nova pravila u saobracaju u Srbiji i Vase misljenje o tome!
Nase slobodno vrijeme
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
munja
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Jan 24, 2009

PočaljiPoslao: Wed Dec 23, 2009 3:12 pm    Naslov: Re: Nova pravila u saobracaju u Srbiji i Vase misljenje o to Odgovoriti sa citatom

Ej nema Marinka da nije Drago šta napisao ha ha ha ha
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika
Mrdja
Site Admin
Site Admin

Pridružio: Feb 09, 2008

PočaljiPoslao: Wed Dec 23, 2009 6:36 pm    Naslov: Re: Nova pravila u saobracaju u Srbiji i Vase misljenje o to Odgovoriti sa citatom

munja wrote:
Ej nema Marinka da nije Drago šta napisao ha ha ha ha
Sta cu mu napisati Very Happy Question
Sem u ovoj temi sto sam napisao ono sto mislim...
Ustvari ja uvijek napisem sto mislim pa se to nekome svidjalo ili ne svidjalo i savrseno me zaboli Q ko sta misli... Very Happy
Ako odvalim nesto sigurno je da ce neko reci..vidi one budale kako lupeta...isto tako ako kazem nesto pametno neko ce mozda i pomisliti da imam nesto u ovoj tikvi Very Happy
Ali definitivno imam svoj cvrst stav o gomili stvari u zivotu,imam dosta predjenih kilometara ,mnogo ljudi svih fela sam upoznao i druzio se sa njima,imam cak i ponesto od obrazovanja i sto je meni najbitnije,svoj sam na svom i razmisljam svojom glavom..
Svacije misljenje i zivotni stav cijenim i postujem ,ali isto tako drzim i do svog misljanja.
Ako se ne slazemo oko nekih stvari to nije rzalog za ljutnju i nema tu ljutnje...daj mi argumente da nisam u pravu.
Forumi ovog tipa upravo za to i sluze i sigurno je da nebi ni valjalo da svi na zivot posmatramo isto ili da svi isto razmisljamo...
A za Marinka ne znam..mozda usisava zeni kucu pa da mu dadne izlazak za vikend u grad ...barem sat vremena kafane ili se mozda zaljubio u neku komsinicu pa je kod nje...
Sta mislis da su svi ovdje macho...ono kao ja sam ozenjen i ne gledam nista sa strane... xa xa xa xa Twisted Evil Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Sep 05, 2008

PočaljiPoslao: Thu Dec 24, 2009 7:18 pm    Naslov: Re: Nova pravila u saobracaju u Srbiji i Vase misljenje o tome! Odgovoriti sa citatom

Marinko wrote:
koliko se razumijem u saob.znakove sigurno je bio znak"maksimalno dozvoljena brzina"....mogao je voziti i 3 km ispod te brzine i ne bi platio kaznu
Da, teoretski je moglo i tako, ali mogli su i tolerisati pekoracenje. Nije smak svijetaako neko ide 3km preko ogranicenja. U Federaciji BiH tolerisu 10 kilometara preko ogranicenja, i ako te i snime radarom na prekoracenju 10km, i ne zaustavjaju vozilo.
Na kraju krajeva ostavlja ruzan utisak i gorak ukus, kada te u "matici Srbiji" oderu debelo po dzepu, za nesto sto i ne moraju.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email
Marinko
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Dec 10, 2008

PočaljiPoslao: Thu Dec 24, 2009 7:57 pm    Naslov: Re: Nova pravila u saobracaju u Srbiji i Vase misljenje o tome! Odgovoriti sa citatom

iskreno ne vjerujem u tu priču zato sam to i napisao...kad bi vidio neki dokaz da je vozio 3 km preko ograničenja ne bih više ni slova napisao u ovoj temi,ali sumnjam u tu njegovu priču,mislim na vozača
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Thu Dec 24, 2009 8:59 pm    Naslov: Re: Nova pravila u saobracaju u Srbiji i Vase misljenje o to Odgovoriti sa citatom

Mozda nije vozio 3 kilometra vise vec desetak a za to ga je kaznio siguran sam...
Vrati se i opet procitaj sve sto napisah iznad...
U neefikasnim,postkomunistickim zemljama u tranziciji koje nisu reformisane ,u kojima je privreda totalno unistena ,koje su sacuvale pa i prosirile drzavni aparat koji je nefunkcionalan,inertan i skoro pa beskoristan za gradjane ...taj isti aparat mora da jede nesto...a posto nema privrede da hrani sve to onda isti taj birokratski aparat smislja nacine kako od gradjana da otme bukvalno novac da bi prezivio...
Tu je poenta citave ove teme...
A posebna prica je sto zakoni pisani za neku odredjenu kulturu ,tradiciju ,za neki odredjen nivo svijesti se niposto ne mogu primjenjivati za drugo podrucje ,druge kulture i drugaciji nivo svijesti..
U Njemackoj je potpis na dokumentu ono sto je najvaznija stvar...dok ovamo da potpises ugovor neki a da ga ne ovjeris u sudu je idiotizam...i smijurija...
I to sto vise pecata od razlicitih institucija,tim bolje...da mozes tog drugog da vijas ako ustreba...a uglavnom ustreba Twisted Evil Very Happy
Slikovito receno...svabi su mnogo blize Mocart kugle od tufahije i baklave ...dok je nama baklava i sampita mnogo bliza od tih kugli...
Nazad na vrh
Marinko
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Fri Dec 25, 2009 7:18 am    Naslov: Re: Nova pravila u saobracaju u Srbiji i Vase misljenje o tome! Odgovoriti sa citatom

Dragane moj,kad dođeš ti...sviraće trube...Cecaaaaa..hahahahaa..moram te malo...... pa slažem se s ovim što zboriš,mada treba nas "malo dovesti u red".....a kako nego oštrijim kaznama za PREKRŠIOCE...naglašavam jer oni drugi neće platiti kaznu Dragane moj i ne treba da brinu i niko im neće oteti pare
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Fri Dec 25, 2009 8:42 am    Naslov: Re: Nova pravila u saobracaju u Srbiji i Vase misljenje o to Odgovoriti sa citatom

Slazem se ja da nas treba dovesti u red posto na putu postoji gomila idiota za volanom...
Ne znam tacno kakvo je stanje tu, ali ovdje postoji ta grupa ljudi koja je na brzinu pokrala drustvenu imovinu,privatizovala je i takvi uglavnom voze dzipove ovdje...to je ovdje statusni simbol i svaki pacenik da bi dao sebi do vaznosti kupuje dzip...ako nema kesa onda kredit,lizing i slicno..
E to je najbahatiji soj vozaca...i vjeruj mi da je moje licno misljenje da bih ja takve slao kod psihologa i bez prekrsaja, a ne onoga koga milicija nahvata nekoliko puta bez vezanog pojasa ili ako je paarkirao na trotoaru..
Ja sam nekidan po onom snijegu kad sam vozio na Dunav nasipom moraao da sidjem sa puta i zaglavio sam se posto mi je u susret isao dzip po sred puta onako bahato,ne obaziruci se da mu u susret dolazi drugi auto..pa sam zvao drugara da dodje autom da me izvlaci...
Zlo je sto ti saobracajci ni ne smiju da zaustave te sa dzipovima ili im se klanjaju ako ih zaustave ,ali zato na*ebe obican covjek ovdje sa ladom,stojadinom,fiatom...oni plate sve one nenaplacene kazne od ovih..
Podjem od sebe...i mene rijetko kad u samom gradu policija zaustavi...posto ih vecinu poznajem ,ako me zaustavi ,pozdravamo se i vozi dalje...ali dok maknes van grada vec druga prica...
Nazad na vrh
Boxenia
Aktivni clan Krnjeuse
Aktivni clan Krnjeuse

Pridružio: Apr 08, 2008

PočaljiPoslao: Fri Dec 25, 2009 5:29 pm    Naslov: Re: Nova pravila u saobracaju u Srbiji i Vase misljenje o tome! Odgovoriti sa citatom

Marinko wrote:
iskreno ne vjerujem u tu priču zato sam to i napisao...kad bi vidio neki dokaz da je vozio 3 km preko ograničenja ne bih više ni slova napisao u ovoj temi,ali sumnjam u tu njegovu priču,mislim na vozača

Dobijes hrpu papira i jasno se vidi koliko si vozio preko ogranicenja.
Posebno "terorisu" vozace i vozila koji nisu iz Srbije i zaista smatram da je vise nego genocidno bilo kazniti covjeka koji vozi kamion od 44 tone zbog prekoracenja od 3km/h.
Ti ujace ne moras vjerovati ali ne daj Boze da dozivis Sad

Marinko
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Fri Dec 25, 2009 9:26 pm    Naslov: Re: Nova pravila u saobracaju u Srbiji i Vase misljenje o tome! Odgovoriti sa citatom

e to je onda za brigu.....da nije Beno vozio Very Happy
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Sat Dec 26, 2009 5:39 pm    Naslov: Re: Nova pravila u saobracaju u Srbiji i Vase misljenje o to Odgovoriti sa citatom

www.pressonline.rs/sr/...jude!.html

Ovakvi prave haos po ulicama ovamo...za ovakve zakon ne vrijedi niti vazi..rade sta im volja...
Kamo srece da policija ovakve juri i kaznjava ,a ne sto kaznjavaju sirotinju koja pojas zaboravi da veze ili vozi desetak kilometara iznad ogranicenja..
Prosle godine sam imao srecu kad sam umalo izbjegao ovakav sudar...u 1 iza ponoci me umalo ubio jedan ovakav..sva sreca pa sam na raskrsnici u mraku vidio svjetla koja dolaze sa strane i zakocio..mada sam imao prvenstvo prolaza..inace da sam napravio par metara jos..ne bih sad ovo pisao..protutnjao je bar 120 na sat ispred mene...
Nazad na vrh
Natasha
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 20, 2008

PočaljiPoslao: Sat Dec 26, 2009 6:41 pm    Naslov: Re: Nova pravila u saobracaju u Srbiji i Vase misljenje o tome! Odgovoriti sa citatom

Dobro je da zakon postoji,ali je pitanje za koga ce da vazi taj zakon.Ako vazi za sve onda je u redu.Ja bih voljela da mogu vjerovati da ce vaziti za one koji su navikli da "divljaju "na putevima.Pozdrav svima i oprez u voznji,ima svakakvih vozaca. Very Happy
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Sat Dec 26, 2009 9:54 pm    Naslov: Re: Nova pravila u saobracaju u Srbiji i Vase misljenje o to Odgovoriti sa citatom

Usput oprez i na putu...barem u Srbiji,putevi puni rupa..
Zorane na ulasku u Begec iz NS imas prije one pumpe veliku rupu na sred puta,danas sam bio u Begecu i izbjegao sam je ,al veceras sam morao hitno u Celarevo i na zalost je nisam promasio...zamislio sam se bio..
Srecom nista nisam ostetio na autu...auto i dalje ide ravno jedino cu ujutru vidjeti felnu ,zao mi felgi ,gume sam ionako navikao da mjenjam upravo na tim rupama..
Nazad na vrh
Marinko
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Sun Dec 27, 2009 6:20 pm    Naslov: Re: Nova pravila u saobracaju u Srbiji i Vase misljenje o tome! Odgovoriti sa citatom

jel se ti i Zoća takmičite ko će pogoditi u rupu Very Happy
Nazad na vrh
Zoran
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Dec 15, 2008

PočaljiPoslao: Sun Dec 27, 2009 6:36 pm    Naslov: Re: Nova pravila u saobracaju u Srbiji i Vase misljenje o tome! Odgovoriti sa citatom

Ha ha ha znam ja tacno koliko je metara od benzinske pumpe ta rupa Drago ne sekiraj se ti samo neznam u sta si ti gledao kad onoliku rupu ne vidje nema ondje silosa za antene
Nazad na vrh
Marinko
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Sun Dec 27, 2009 6:59 pm    Naslov: Re: Nova pravila u saobracaju u Srbiji i Vase misljenje o tome! Odgovoriti sa citatom

to je tačno preko puta onog kafica,pusti Dragu on saob.znak "rupa na putu" tumači na svoj način Wink
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe Sva vremena su GMT
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 5 od 6

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Du kan ikke legge til filer i dette forumet
Du kan ikke laste ned filer fra dette forumet

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy