Krnjeusa Online  
Toggle Content
Toggle Content Sponzori:
TV Srpski Toronto 1

Toggle Content Main Menu
 Home Community Members options Forumi Traži Web
 Our Sponsors

Toggle Content Coppermine Stats
coppermine
 Albums: 15
 Pictures: 50
  · Views: 16443
  · Votes: 329
  · Comments: 3

Toggle Content Poruke...
Last 10 Forum Messages

Kaladont
Last post by munja in Krnjeusa cafe on Feb 19, 2017 at 12:41:35

Generacija 63/64
Last post by Mrdja in Generacija 60-ih on Sep 18, 2016 at 05:55:52

Sveti Jovan
Last post by dzaja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Jan 20, 2016 at 10:13:43

UTISCI SA PETROVDANA I GODISNJIH ODMORA
Last post by munja in Moj godisnji odmor on Jul 19, 2014 at 14:27:24

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!
Last post by Mrdja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Apr 20, 2014 at 14:12:11

HRISTOS SE RODI!!
Last post by TarDo.stupar in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Mar 07, 2014 at 21:58:51

Aktuelno
Last post by TarDo.stupar in Trenutna desavanja u Krnjeusi on Jan 26, 2014 at 21:31:33

Smijesnija strana zivota
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:16:10

Odnos vlasti prema povratnicima
Last post by TarDo.stupar in Povratnici i povratnicki problemi on Dec 28, 2013 at 00:14:40

Kako ste proveli danasnji dan?
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:12:15

Community Forums › Slobodne teme › Krnjeusa cafe › Srpski tim Formule 1
Srpski tim Formule 1
Nase slobodno vrijeme
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Sep 05, 2008

PočaljiPoslao: Sat Jan 02, 2010 12:24 pm    Naslov: Srpski tim Formule 1 Odgovoriti sa citatom

U zadnje vrijeme u medijima sve se vise govori da ce i Srbi uskoro dobiti svoj tim u Formuli 1.
Srpski biznismen iz dijaspore, Zoran Stofanovic, zainteresovan je da popuni upraznjenj mjesto Tojote F1, koje ce pruzeti srpski tim.
Mislim da bi to bio odlican potez, i da bi time i Srbija mnogo dobila. Jos kada bi nadlezne vlasti u tome prepoznale drzavni interes, i pomogle ovaj ambiciozni projekat, bilo bi super.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email
Mrdja
Site Admin
Site Admin

Pridružio: Feb 09, 2008

PočaljiPoslao: Sat Jan 02, 2010 3:29 pm    Naslov: Re: Srpski tim Formule 1 Odgovoriti sa citatom

Nisam cuo za to ,posto slabo sport pratim ali je ideja i vise nego dobra...
Jedino sto nema sanse da to drzava pogura...iz jednog prostog razloga sto to moze samo privatnik da organizuje valjano i da finansira..
Ja ako ulozim novac u nesto ,ja cu traziti i rezultate naravno i neki zdrav ekonomski rezon da mi se to isplati..
Bilo koji ministar ce gledati da prvenstveno izvuce za sebe neku materijalnu korist za svog mandata ,ispirace nam mozak preko medija da bi dobio i sledeci mandat i od svega toga nema nista...
Podvlacim uvijek jednu stvar...na ovim prostorima u politiku idu demagozi kojima je to odskocna daska za eventualno neki kasniji posao umjesto da je kao u normalnim zemljama...
Berluskoni se dokazao u biznisu..napravio imperiju i normalno je da ce ljudi da mu vjeruju i da mu daju da vodi zemlju...otuda on sebi moze i da dozvoli kojekakve ludorije..da u starosti orgija sa manekenkama...da predsjednika USA nazove "cokoladni" i sve ostalo... Very Happy
Politicarima sa ovih prostora ne treba nista zivo vjerovati..nebitno o politickoj opciji...
Meni licno se jedino svidja bivsi Slobin ministar, a i sadasnji...Mrkonjic...taj covjek jedini zaradi svoju platu jer radi i njegov rad se vidi...ostali su ..ubi boze...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Sep 05, 2008

PočaljiPoslao: Sun Jan 03, 2010 12:34 am    Naslov: Re: Srpski tim Formule 1 Odgovoriti sa citatom

Cuo sam ja za ovu ideju prije vise od mjesec dana, a u zadnje vrijeme sve se vise prica o tome. Koliko sam cuo, trenutno se pregovara o cijeni, a vec se suska o posadi. Kao potencijalni vozac spominje se Japanac Kamuji Kobajasi (valjda sam ispravno, ili bar priblizno, napisao ime), ali favorit je i Milos Pavlovic.

Ovo za politicare si putpuno u pravu, mada bi bio ispravan potez da podrze ovu ideju.
Mislim da bi poslije tima, trebalo poceti i sa izgadnjom staze za trke, a to bi donijelo znacajan priliv novcanih sredstava u Srbiju.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email
zare_obradovic
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

Pridružio: Jun 26, 2008

PočaljiPoslao: Sun Jan 03, 2010 8:29 am    Naslov: Re: Srpski tim Formule 1 Odgovoriti sa citatom

polako omladino ,sa formulom.

u SRBIJI TREBA NAJPRE POCETI SA ZAPREGOM
pa onda dalje redom do formule.
NIJE DOBRO prekoreda bas.

pozDRAV
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Photo Gallery
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Sun Jan 03, 2010 10:03 am    Naslov: Re: Srpski tim Formule 1 Odgovoriti sa citatom

Bogami Zare imas donekle i pravo Smile mada ideja kao ideja nije losa .
Znacilo bi nam to jako puno na poboljsanju imidza u svijetu ,ionako nas Srbe vezu samo za pusku.
Dovoljno je vidjeti koliko nam znace ovi nasi teniseri koji nas propagiraaju u najboljem mogucem svijetlu ili vaterpolisti ili kosarkasi..
Jest da je to krupan zalogaj sa formulom ali ako covjek vec ima para i ima ideju kako da ih ulozi pa poslije i zaradi na tom...sto da ne...
Ako bi to krenulo onda eventuano drzava da napravi stazu za trke ,ali drzava niposto ne smije da se mijesa u formulu kao tim posto ce je upropastiti u momentu...
Jedino ako skontaju da je veci nacionalni interes izgraditi pistu za trke od para koje uzmu za rasprodaju drustvene svojine ,no da ih ulazu u gluposti kojekakve a dobrim dijelom i u vlastite dzepove..
Nazad na vrh
Natasha
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 20, 2008

PočaljiPoslao: Thu Jan 07, 2010 9:04 am    Naslov: Re: Srpski tim Formule 1 Odgovoriti sa citatom

Drago, ja sam se jednom vozila sa tvojim bratom Milanom i mogu ti reci da sam se osjecala kao da se vozim u formuli-1 .On bi mogao biti uspjesan vozac formule -1. Pozdrav Very Happy Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Thu Jan 07, 2010 9:23 am    Naslov: Re: Srpski tim Formule 1 Odgovoriti sa citatom

Mogu zamisliti kako ti je bilo Rolling Eyes
Ja sa njim sjednem u auto samo kad moram i to pod oruzanom pratnjom..
Nedavno..ima mozda par nedjelja kad su bile one velike studeni, nam je umro neki rodjak ovamo u Backom Polju te Milan onda kao da ne idemo sa dva auta ,ajde ti sa mnom i mamom...
I snijeg i led i haos po putu a on mrtav hladan 140-150 na sat...non stop po takvom putu a rupe i da ne pominjem...
Nisam mogao ,a da mu ne kazem ako mu nije zao nas dvojice ipak majku vozi...
Ali izgleda nisam ja u pravu posto on tako vozi godinama i nema saobracajki ...
Ipak ja sam uvijek za tu opciju da postujem saobracajne znake i ogranicenja...dok ne izadjem na autoput...e tad onda ni ja nisam bas citav sto se tice voznje ,volim i ja brzu voznju Wink
Nazad na vrh
Natasha
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 20, 2008

PočaljiPoslao: Sat Jan 09, 2010 10:53 am    Naslov: Re: Srpski tim Formule 1 Odgovoriti sa citatom

Ha ,ha, ha. Ja sam cekala autobus u Futogu.Krenula sam bila do Celareva.Milan i Kina me prepoznali i stali da me povezu.Ja sam onih nekoliko minuta do Celareva prekocila. Confused Kad sam izasla iz kola pomislila sam : "Hvala vam na voznji ali drugi put ako me vidite da cekam autobus ,nemojte stajati da me povezete."Ja uglavnom postujem saobracajne propise ,mada i ja nekad znam prekoraciti dozvoljenu brzinu i to je uglavnom ,sto ti rece, na auto-putu.Pozdrav i oprez dok vozis Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe Sva vremena su GMT
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Du kan ikke legge til filer i dette forumet
Du kan ikke laste ned filer fra dette forumet

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy