Krnjeusa Online  
Toggle Content
Toggle Content Sponzori:
Freedom-WLAN

Toggle Content Main Menu
 Home Community Members options Forumi Traži Web
 Our Sponsors

Toggle Content Coppermine Stats
coppermine
 Albums: 15
 Pictures: 50
  · Views: 16443
  · Votes: 329
  · Comments: 3

Toggle Content Poruke...
Last 10 Forum Messages

Kaladont
Last post by munja in Krnjeusa cafe on Feb 19, 2017 at 12:41:35

Generacija 63/64
Last post by Mrdja in Generacija 60-ih on Sep 18, 2016 at 05:55:52

Sveti Jovan
Last post by dzaja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Jan 20, 2016 at 10:13:43

UTISCI SA PETROVDANA I GODISNJIH ODMORA
Last post by munja in Moj godisnji odmor on Jul 19, 2014 at 14:27:24

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!
Last post by Mrdja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Apr 20, 2014 at 14:12:11

HRISTOS SE RODI!!
Last post by TarDo.stupar in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Mar 07, 2014 at 21:58:51

Aktuelno
Last post by TarDo.stupar in Trenutna desavanja u Krnjeusi on Jan 26, 2014 at 21:31:33

Smijesnija strana zivota
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:16:10

Odnos vlasti prema povratnicima
Last post by TarDo.stupar in Povratnici i povratnicki problemi on Dec 28, 2013 at 00:14:40

Kako ste proveli danasnji dan?
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:12:15

Community Forums › Licno › Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. › HRISTOS SE RODI!!
HRISTOS SE RODI!!
Mjesto za licna obracanja i pozdrave..
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumPozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja..
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Strbac
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 28, 2011

PočaljiPoslao: Mon Jan 07, 2013 9:17 am    Naslov: Re: HRISTOS SE RODI!! Odgovoriti sa citatom

HRISTOS SE RODI!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email
Mrdja
Site Admin
Site Admin

Pridružio: Feb 09, 2008

PočaljiPoslao: Mon Jan 07, 2013 5:09 pm    Naslov: Re: HRISTOS SE RODI!! Odgovoriti sa citatom

Voistinu se rodi druze moj! Tebi ,tvojoj porodici i svim nasim Krnjeuscanima zelim srecan Bozic i da ga proslavite u krugu najmilijih u zdravlju,sreci i veselju!! Very Happy Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji email Poseti sajt autora
TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Sep 05, 2008

PočaljiPoslao: Tue Jan 29, 2013 1:58 pm    Naslov: Re: HRISTOS SE RODI!! Odgovoriti sa citatom

Evo da postavim i slike od ovogodisnjeg Badnjeg dana.
Ove godine Badnjak je vozio Spase Locar, i moram mu odati priznanje na odlicno obavljenom zadatku, jer je bukvalno obisao svaki zaseok, a vjerovatno i svaku kucu na podrucju Krnjeuse.

Crkva i ove godine puna (na zalost, samo od Badnjeg dana do Badnjeg dana).
Odrzan je i vatromet, ali mislim (kao i vecina prisutnih ljudi tamo) da je tu pretejrano, jer je bukvalno trajao vise od 15min. Smatram da je novac utrosen za vatromet mogao biti mnogo korisnije utrosen u humanitarne svrhe. Moglo se pomoci dal novcano, dal kroz bozicne pakete socijalno ugrozenim krnjeusacanima, jer je sam vatromet kostao oko 2-3000km.

Ovdje necu pisati o ruznim stvarima, koje su pratile i ovogodisnji Bozic, a odnose se na kupovinu djecijih paketica i kuvano vina za Badnje vece, a iza kojih je ponovo bila prisutna politika. Neki clanovi foruma su vjerovatno informisani o cemu se radi, ali necu ovdje iznositi nas "prljav ves". Samo cu reci da je novac za paketice dao covjek iz Bosanske Krupe, koji se slucajno nasao u Krnjeusi u momentu dok je bila pricao o kupovini paketica. Ne mogu mu se trenutno sjetiti imena, ali ispravicu tu gresku.
Evo kako je sve to izgledalo:
Nazad na vrh
TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Jan 29, 2013 2:01 pm    Naslov: Re: HRISTOS SE RODI!! Odgovoriti sa citatom

...
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Tue Jan 29, 2013 3:55 pm    Naslov: Re: HRISTOS SE RODI!! Odgovoriti sa citatom

Hvala ti na ovako lijepim slikama...bas sam se obradovao kad sam ih vidio..
Sto se tice kako kazes tih ruznih stvari koje su se desavale mislim da ih ipak treba napomenuti ,mozda caki precizirati sve i pojasniti pa ma o kom god se radilo,ako nista a ono da se ne ponovi vise...
Naravno najprije treba provjeriti sve da se bilo ko ni kriv ni duzan ne "prozove" slucajno..
Za vatromet ...lijepo je to zaista,ali preskupo za nase uslove tamo..vatromet u Novom Sadu za Novu Godinu je trajao mislim 5-6 minuta ..ali je bio mnogo skuplji..
Sve u svemu ,jos jednom ti hvala na informacijama i slikama ! Very Happy
Nazad na vrh
Strbac
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 28, 2011

PočaljiPoslao: Tue Jan 29, 2013 7:42 pm    Naslov: Re: HRISTOS SE RODI!! Odgovoriti sa citatom

Prelijepo i hvala od mene veliko!
Nazad na vrh
TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Wed Jan 30, 2013 3:58 pm    Naslov: Re: HRISTOS SE RODI!! Odgovoriti sa citatom

Hvala vam na pohvalama :-).
Imam jos nekih slika, ali njih cu postaviti kasnije.

Sto se tice ruznih stvari, ovo nije prvi put da se ponavljaju pred Bozic, a uvijek je glavni razlog politika i (ne)pripadanje jednoj politickoj stranci.
Imena cu ipak preskociti, a ukratko, radi se o tome da je dasadasnji "donator" djecijih paketica odbio da finasira kupovina paketica, jer je saznao da je novac za kuvano vino, donirao covjek iz Krupe (cini mi se da se preziva Melic), a koji ne pripada "odgovarajucoj" stranci. Nakon toga, Melic je dao novac za djecije paketice.
Nesto slicno se desilo i prosle godine, jer ljudi koji su organizovali palenje Badnjaka nisu u stranci i ne zanima ih politika.
Ima tu jos nekoliko slicnih primjera, ali ne zelim da ih ovdje iznosim, jer se svakako nece promjeniti nista.
Ovo su sve provjerene informacije 100%.
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Thu Jan 31, 2013 8:15 am    Naslov: Re: HRISTOS SE RODI!! Odgovoriti sa citatom

jbga...otisli smo mi po qrcu dok se politika mijesa cak i u Bozic...nemam rijeci zaista...sem da mi je sve to jako bljutavo...
Da li postoji covjek,firma ili bilo sta sto moze da ucini nesto pametno, a da time ne kupuje glasove za neke predstojece najprljavije izbore Question Question Question Question
Nazad na vrh
TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Sat Feb 22, 2014 11:07 pm    Naslov: Re: HRISTOS SE RODI!! Odgovoriti sa citatom

Evo konacno malo vremena da postavim nekoliko slika od Badnjeg dana.
Ove godine, nakon 7-8 godina, ponovo Badnjak krenuo iz Dola. Za one koji ne znaju, ovaj obicaj je obnovljen upravo na moju inicijativu, mislim 2003god, prvi put nakon II svjetskog rata.
Nakon 3-4 godine, pojedini su insistirali da badnjak ide iz drugih zaseoka, pa smo im to prepustili.
NA zalost, ove godine ponovo su svi odustali, pa smo na molbu svestenika Nikole, ponovo mi iz Dola to organizovali.
Dio slika cu postaviti ovdje, a ostatak u foto galeriju.
Nazad na vrh
Mrdja
Site Admin
Site Admin

PočaljiPoslao: Sat Mar 01, 2014 7:09 am    Naslov: Re: HRISTOS SE RODI!! Odgovoriti sa citatom

Bas lijepe slike,puno ti hvala ! Very Happy
Nazad na vrh
TarDo.stupar
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

PočaljiPoslao: Fri Mar 07, 2014 9:58 pm    Naslov: Re: HRISTOS SE RODI!! Odgovoriti sa citatom

Nema na cemu Drago.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumPozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. Sva vremena su GMT
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Strana 3 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Du kan ikke legge til filer i dette forumet
Du kan ikke laste ned filer fra dette forumet

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy