Krnjeusa Online  
Toggle Content
Toggle Content Sponzori:

Toggle Content Main Menu
 Home Community Members options Forumi Traži Web
 Our Sponsors

Toggle Content Coppermine Stats
coppermine
 Albums: 15
 Pictures: 50
  · Views: 16443
  · Votes: 329
  · Comments: 3

Toggle Content Poruke...
Last 10 Forum Messages

Kaladont
Last post by munja in Krnjeusa cafe on Feb 19, 2017 at 12:41:35

Generacija 63/64
Last post by Mrdja in Generacija 60-ih on Sep 18, 2016 at 05:55:52

Sveti Jovan
Last post by dzaja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Jan 20, 2016 at 10:13:43

UTISCI SA PETROVDANA I GODISNJIH ODMORA
Last post by munja in Moj godisnji odmor on Jul 19, 2014 at 14:27:24

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!
Last post by Mrdja in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Apr 20, 2014 at 14:12:11

HRISTOS SE RODI!!
Last post by TarDo.stupar in Pozdravi,zelje,cestitke,obavjestenja.. on Mar 07, 2014 at 21:58:51

Aktuelno
Last post by TarDo.stupar in Trenutna desavanja u Krnjeusi on Jan 26, 2014 at 21:31:33

Smijesnija strana zivota
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:16:10

Odnos vlasti prema povratnicima
Last post by TarDo.stupar in Povratnici i povratnicki problemi on Dec 28, 2013 at 00:14:40

Kako ste proveli danasnji dan?
Last post by TarDo.stupar in Krnjeusa cafe on Dec 28, 2013 at 00:12:15

Community Forums › Slobodne teme › Krnjeusa cafe › VICOTEKA
VICOTEKA
Nase slobodno vrijeme
Idi na stranu 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  Sledeci
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
pet.sara
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

Pridružio: Feb 23, 2008

PočaljiPoslao: Mon Feb 25, 2008 11:48 pm    Naslov: VICOTEKA Odgovoriti sa citatom

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ženi ljubavnik dolazi kuci dok joj je muž na poslu.
Njen devetogodišnji sin dodje iznenada kući,ugleda ih i sakrije se u ormar kako bi ih dalje posmatrao.
Ženin muž takodjer dolazi kuci.Ona trpa ljubavnika u ormar,ne znajući da joj je sin već unutra.
Dječak:-Mračno je ovdje?
Muškarac:-Da,mračno je!
Dječak:Imam fudbalsku loptu.
Muškarac:-To je baš lijepo.
Dječak:-Hoćeš da je kupiš?
Muškarac:-Ne,hvala.
Dječak:-Moj tata je napolju.
Muškarac:-OK,koliko?
Dječak:-250 EUR
Nakon nekoliko nedelja muškarac i dječak se ponovo sretnu u ormaru.
Dječak:-Mračno je ovdje?
Muškarac:-Da,mračno je!
Dječak:Imam patike za fudbal.
Muškarac:-Koliko?
Dječak:-750 EUR
Muškarac:-U redu.
Par dana kasnije otac kaže sinu:Uzmi loptu i patike za fudbal,idemo da se igramo!
Dječak:-Ne mogu,prodao sam loptu i patike.
Otac:-Za koliko si ih prodao?
Dječak:-Za 1000 EUR
Otac:-To je grozno,kako si mogao tako da opelješiš svoje prijatelje...To je mnogo više nego što vrijede!Vodim te u crkvu da se ispovjediš!!!
Otac odvede sina u crkvu,zajedno uđu u ispovjedaonicu,i otac zatvori vrata.
Dječak:-Mračno je ovdje.
Pop:-Ne počinji mi opet sa tim sranjem.....
[/b]
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika
Vera
Starosjedilac Krnjeuse
Starosjedilac Krnjeuse

Pridružio: Feb 15, 2008

PočaljiPoslao: Tue Feb 26, 2008 7:16 am    Naslov: Re: VICOTEKA Odgovoriti sa citatom

HAHAHA dobar je,znaci sa popom!
Nazad na vrh
Nono
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

Pridružio: Feb 18, 2008

PočaljiPoslao: Fri Feb 29, 2008 3:01 pm    Naslov: Re: VICOTEKA Odgovoriti sa citatom

ZDRAV ZIVOT

Kazu da svaki dan moramo da pojedemo jednu jabuku i jednu bananu zbog kalijuma.

Takodje i pomorandzu zbog vitamina C... I obavezno popiti jednu solju zelenog caja (bez secera, za prevenciju dijabetesa) za smanjenje masnoce u krvi.

Svakoga dana moramo da popijemo dva litra vode (da, i poslije je treba ispiskiti, sto udvostrucuje vreme koje smo do sada provodili u WC-u).

Svakoga dana treba uzeti barem jedan Bioaktiv ili jedan jogurt da biste imali sve dobre bakterije, za koje niko ne zna ¹ta su taèno, ali ako se ne snabdes sa barem milion i po tih bakterija, videces svoga Boga.

Svakoga dana jedan aspirin, za prevenciju infarkta, i jedna casa crnog vina, takodje protiv infarkta. I jednu casu belog, za nervni sistem... I jednu casu piva, ne mogu se setiti za sta... Ako ih popijes odjednom, medjutim, mozes dobiti mozdani udar, ali ne sekiraj se, neces ni primetiti.

Svakoga dana treba jesti zitarice. Mnogo, mnogo, gomilu zitarica, dok ne poseres govno velicine fotelje. Potrebno je 4 do 6 dnevnih obroka, laganih, s tim da ne smes da zaboravis da zvaces svaki zalogaj 100 puta.. Tako ti samo za jelo treba oko 5 sati.

E da, iza svakog jela trebalo bi oprati zube, tako da zube treba oprati i posle jabuke, posle Bioaktiva, posle banana, posle zitarica.. i tako sve dok imas zube u ustima, s tim da ne zaboravis zubni konac, masazu desni i ispiranje vodicom za usta... Bilo bi dobro urediti kupatilo, mozda staviti unutra CD plejer ili TV, jer s obzirom na vodu, zitarice i zube, provodices puno, puno vremena unutra...

Treba spavati 8 sati, raditi preko 8 sati, plus 5 za jelo, to je 21. Ostaje ti 3 sata, ako nije guzva u saobracaju. Prema statistikama, TV se gleda prosecno 3 sata dnevno.. Sada se to vise ne moze, jer svakog dana treba hodati najmanje pola sata (savet: nakon 15 minuta kreni nazad, jer i za povratak treba toliko). Treba njegovati prijateljstva, jer su poput biljaka, treba ih odrzavati svakodnevno. Pretpostavljam i kada ides na put.

Izmedu ostalog, moras da ostanes informisan i da citas barem dve dnevne i nekoliko nedeljnih novina, da bi imao kriticki stav... Treba upraznjavati seks svaki dan, ali bez upadanja u rutinu: treba biti inovativan, kreativan i iznova osvajati. Za sve ovo treba vremena... Da ne govorimo o tantrièkom seksu.

Treba imati vremena i za dodir s prirodom, pranje poda-suda-vesa, da ne govorimo o tome sta sve treba ako imas kucnog ljubimca ili decu.

Racunica kaze da je za sve to potrebno minimalno 29 sati. Jedina mogucnost koja se namece je raditi nekoliko stvari istovremeno

Npr: tusiraj se hladnom vodom i drzi usta otvorena - tako ces popiti 2 litra vode.. Dok izlazis iz kupatila s cetkicom za zube u ustima, istovremeno se seksaj (tantricki) s partnerom koji istovremeno gleda TV i cita novine dok ti peres pod.

Ostala ti je jedna ruka slobodna? Nazovi prijatelje! I rodbinu! Popij vino (posle razgovora s rodbinom ce ti trebati).

Uuuuuuf!

Sada vas pozdravljam, jer izmedju jabuke, jogurta, piva, prvog litra vode i treceg obroka s dnevnom dozom zitarica, ne znam vise sta mi treba, ali moram hitno u WC.

Ustedecu par minuta istovremeno peruci zube...
Nazad na vrh
Jelena
Super aktivni clan Krnjeuse

Pridružio: Feb 16, 2008

PočaljiPoslao: Fri Feb 29, 2008 4:57 pm    Naslov: Re: VICOTEKA Odgovoriti sa citatom

A kad se ide na poso..tu se totalni izgubi na vremenu..zato ne ici na posao.
Nazad na vrh
Nono
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

PočaljiPoslao: Sat Mar 01, 2008 8:33 am    Naslov: Re: VICOTEKA Odgovoriti sa citatom

Ponovo si u pravu.
Nazad na vrh
Jelena

PočaljiPoslao: Sat Mar 01, 2008 5:21 pm    Naslov: Re: VICOTEKA Odgovoriti sa citatom

Iskustvo!
Nazad na vrh
Nono
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

PočaljiPoslao: Mon Mar 03, 2008 3:44 pm    Naslov: Re: VICOTEKA Odgovoriti sa citatom

Ako vam je dosta svakodnevnog horoskopa, zabavite su uz bosanski!

Lopata (22..12. - 19.01.)

Roðeni u ovom znaku najèe¹æe najebu. Dovedu ih na pripremu gradili¹ta i do vrata su u blatu.

Inaèe se odlikuju analitièkim duhom i romantiènom prirodom, ali to im ni¹ta ne koristi ako ih dopadne lopata.

Dobro se sla¾u s roðenima u znaku Krampa.

Mije¹alica (20.01. - 18.02.)

Likovi iz ovog znaka su stalo¾ene i mirne osobe. Uglavnom su BMK, sve dok mije¹alica radi.

Malo popizde ako se pokvari, ali onda skupe one roðene u znaku Lopate da oni to ruèno odrade.

Izrazito su vesele naravi i vole djecu. Mu¹karci ¾ensku djecu od oko 250 mjeseci, ¾ene svoju.

Dizalica (19.02. - 20.03.)

Roðeni u znaku dizalice su, logièno, vitki, visoki i èvrsti. Malo nestabilni kao osobe, pa im se èesto dogodi da im zaliju stopala u beton.
Da se ne prevrnu. Dobro se sla¾u sa Mije¹alicama.

Dizalice su ljudi koji su tihi, oprezni i skloni magiji, misticizmu te vla¹iækom siru i janjetini s ra¾nja.

Kontejner (21. 3. - 19. 4.)

Njihov za¹titnik je Crveni orao. Nezna se za¹to, oni tako tvrde. Navodno to je zbog gu¾ve u baraci (kontejneru). Dobro se sla¾u s Lopatama, naravno ukoliko ovi ne pizde previ¹e.

Odlikuje ih velika umna snaga, emotivna energija i smrdljive noge.

Kramp (20. 4. - 20. 5.)

Izrazito produhovljene osobe kojima su obiteljski odnosi i vrednote na prvom mjestu.

To je osobito vidljivo u njihovim psovkama gdje redovito spominju Boga, Crkvu, mater, oca, sestru, itd. Najintenzivnija religiozna iskustva ove vrste do¾ivljavaju onda kad im ne¹to ne polazi za rukom. Treba jo¹ dodati da im je totem iz biljnog svijeta kupus.

Armirani beton (21.05.. - 20.06.)

Armirani beton je znak u kojem su roðeni glavne face na gradili¹tu. Tvrdi i glupi, èvrsti i zajebani, strah su i trepet za Dizalice i Mije¹alice.
Izbjegavati. Nemaju totema iz biljnog svijeta. Bradu i brkove rijetko briju. Neskloni iskustvima s podruèja higijene..

Pikhamer (21. 6. - 22. 7.)

Roðeni u ovom znaku su izrazito osjeæajne osobe.

Skloni depresivnim raspolo¾enjima kad im ponestane piva.

Emotivno vezani za majèinsku figuru u liku de¾urne konobarice.

Ne podnose Lopate i Betone.
Boja Pikhamera je ru¾ièasta, a totem iz biljnog svijeta je kakaovac.

Mesna konzerva (23. 7.- 22. 8.)

Osobe iz ovog znaka èesto pate od povi¹enog kolesterola. Dobro se sla¾u s Kontejnerima. O¹troumni su i hrabre voðe. Ljudi iz drugih znakova ih vole, ali im èesto iza leða jebu mater, naroèito Betoni. Tajnovitost je izrazita osobina Mesnih Konzervi. Njihova boja je smeða do crna.

Totem iz biljnog svijeta je grah.

©ljem (23. 8. - 22. 9.)

Roðeni u ovom znaku su izrazito intelektualne osobe. Sve posti¾u glavom.
Glavom najèe¹æe ¹temaju, a ponekad i misle, iako je nisu skloni koristiti u tu svrhu. Obo¾avaju ih Dizalice i Betoni. Èesto se bave poezijom i romantièni su. Hrabre i ustrajne osobe, sna¾ne u svakom pogledu s istanèanim smislom za pravdu i obitelj.

Zala¾u se za druge i legalizaciju prostitucije. Boja im je, naravno, bijela.

Mujo (23. 9. - 23. 10.)

Roðeni u znaku Muje, face su na gradili¹tu. Najbolje se sla¾u s Lopatama i Krampovima, a najte¾e s Betonom. Prilièno su socijalizirani i prijateljski nastrojeni, pa su rijetko kad sami.

Skloni kulturnom anga¾manu u birtijama i alpinistièkom penjanju na lokalne opajdare i radodajke.

Mujina boja je ljubièasta, a totem iz biljnog svijeta je burek.

Cigla (24. 10. - 21. 11.)

Cigla ima izrazito dobru sposobnost prosuðivanja i intuiciju, pa su struènjaci za ljudsku du¹u. Lako naslute kad se sprema neka pizdarija pa se mudro povlaèe u pozadinu odakle podjebaju u cilju mirnog rje¹enja konflikta..

Najbolje se sla¾u s Betonima i Mije¹alicama, a ne podnose Krampove, Lopate, Mesne Konzerve i pisanu rijeè.

Totem iz svijeta biljaka je br¹ljan, a boja je boja cigle, samo zelena.

Severina (22. 11. - 21. 12.)

Severina se najbolje sla¾e s Kontejnerom i Mujom. Roðeni u ovom znaku skloni su analnom sexu, ali im se isto tako trebaju nadodati du¹evne karakteristike kao ¹to su intuicija i velika sposobnost predviðanja. Osjeæaju jaku averziju prema kameri i inaèe bilo kakvom obliku snimanja.

Mane su im dlakavost. Boja Severine je crna, a totem biljka je trava - zelena, naravno
Nazad na vrh
Nono
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

PočaljiPoslao: Wed Mar 05, 2008 5:51 pm    Naslov: Re: VICOTEKA Odgovoriti sa citatom

Iz dnevnika jedne plavusice, (unaprijed se izvinjavam ako se neko nadje prozvan)

URRAAAA, DOBILA SAM VOZACKU DOZVOLU !!

Napokon mogu voziti svoj auto, a da mi instruktor stalno ne ponavlja: "Pazi ! Pogresan smer. Pazi pesak!"... ili nesto slicno. Uopste ne razumem kako sam ga podnosila dve godine, kakvo zanovetalo!

8. april
Autoskola je priredila zabavu, jer sam polozila vozacki.
Instruktori su bili stvarno ganuti. Jedan je cak rekao da ce dati prilog crkvi, za mene. Cini mi se da je jedan od njih imao suze u ocima, a jedan je rekao da ce se radi mene od srece napiti.
Jako ljubazni ljudi, ali nekako mi se cini da moja vozacka nije toliko bitna za tolika preterivanja.

12. april
Kupila sam svoj crveni automobil! Na zalost sam ga morala ostaviti u servisu da mi zamene zadnji blatobran, jer sam ubacila u "rikverc" umesto u prvu. Nemam prakse... tek nedelju dana vozim..

14. april
I konacno, moj auto je tu ! Bila sam tako zadovoljna da sam se odlucila jos malo provozati. Verovatno su i drugi imali istu ideju, jer je iza mene odjednom bilo puno automobila. Trubili su kao ludi... verojatno je to bila svadbena kolona, pa sam im se i ja pridruzila i smanjila brzinu sa 15 na 10 km na sat.
Verojatno im se to svidelo, jer su poceli jos jace trubiti..

22. april
Moji susedi su bas super. Napisali su veliki natpis "PAZI, KOMSINICA VOZI !!" i dali su mi najvece parkirno mesto, a deci su zabranili da se igraju dok ja ne parkiram.
Pretpostavljam, samo zato kako mi ne bi smetali. Kako su to dobri ljudi ..!!

30. april
Drugi vozaci oko mene stalno trube, masu mi i pokazuju nekakve znakove. Mislim da je to vrlo ljubazno, ali je opasno. Neki tip mi je nesto govorio, ali ga nisam razumela, jer nisam nasla dugme za otvaranje prozora i umalo sam pogodila pesaka.
Dobro je da sam vozila svojom standardnom brzinom... 15 na sat.

10. maj
Malo su cudni ti vozaci. Ne samo da stalno masu, nego stalno i vicu. Nikako da saznam sto hoce, jer jos uvek nisam nasla dugme za otvaranje prozora... Mozda mi zele dati nekakve korisne informacije ?
Mislim da je tako, jer sam cula jednog kada je rekao: "Idi kuci, idi!". Neverojatno! Kako je znao da upravo vozim kuci!? Kad nadjem dugme za otvaranje prozora, bice mi malo jasnije sto mi to pokusavaju reci...

19. maj
Nocu je grad vrlo slabo osvetljen. Danas sam prvi put izasla napolje nocu, pa sam morala stalno imati upaljena duga svjetla da bih uopce nesto videla. Izgleda da su se i ostali vozaci, koji su vozili u susret, slagali sa mnom, jer su i oni odmah palili duga svjetla. Jedino sto ne razumem, zasto su i trubili!? Mozda da prestrase i poteraju pse ili macke s ceste ? Kakvi cudaci !!!

26. maj
Danas sam imala saobracajnu nesrecu. Usla sam na kruzni tok, a kako je bilo puno automobila (nisam sklona preterivanju, ali bilo ih je najmanje cetiri), nikako nisam mogla izaci. Kruzila sam i kruzila, trazila mogucnost za izlazak. Od kruzenja mi se tako zavrtelo u glavi da sam udarila u spomenik na sredini kruznog toka..
Stvarno bi morali ograniciti voznju u kruznom toku, na samo jedan automobil !

3. jun
Nesreca me drzi i drzi. Danas sam isla po auto u garazu, a kad sam izlazila na cestu, promasila sam pedalu te pritisnula gas umesto kocnice. Pogodila sam prolazeci auto te mu razbila celu desnu stranu. To je bila cista slucajnost da sam udarila upravo mog instruktora voznje.
Dobar covjek... van svake sumnje.. Ja sam stalno ponavljala da sam ja kriva, ali on je neprestano ponavljao drzeci se za glavu: "Oprosti mi Boze, molim te !.... Oprosti mi Boze, molim te !"
Nazad na vrh
Joviska
Novi clan Krnjeuse

Pridružio: Mar 07, 2008

PočaljiPoslao: Sat Mar 08, 2008 11:54 am    Naslov: Re: VICOTEKA Odgovoriti sa citatom

www.mojvideo.com/video...01360473ed
Nazad na vrh
Nono
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

PočaljiPoslao: Sat Mar 08, 2008 1:19 pm    Naslov: Re: VICOTEKA Odgovoriti sa citatom

MALO I STOCARSTVA
Saznaju novinari kako jedna baba na nekoj planini ima mnogo ovaca i sama ih cuva.
Jedan od njih je nekako pronadje, sedi baba na stolici i prede, a ispred nje po livadi pase mnostvo ovaca.
- Bako, koliko imas ovaca ?
- Kojih, crnih ili belih, - pita baba.
- Pa, naprimer belih?
- Hiljadu.
- A crnih ?
- Isto, - mrzovoljno ce baba.

- A koliko jedna ovca daje vune ?
- Koja, crna ili bela ?
- Pa, naprimer, bela ?
- Dve kile godisnje.
- A crna ?
- Isto.

- A koliko se mesa dobije od jedne ovce ?
- Koje, crne ili bele ?
- Naprimer, crne ?
- Dva'es pet kila.
- A od bele ?
- Isto.

Novinar vec iznerviran, puk'o mu film, pa vikne na babu:
- Pa, dobro baba, kakva je razlika izmedju crnih i belih, kad me stalno pitas : "crne ili bele", a na kraju sve isto !?

- Eeee, crne su moje !!!
- A bele ?
- Isto...
Nazad na vrh
Nono
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Mar 11, 2008 8:02 am    Naslov: Re: VICOTEKA Odgovoriti sa citatom

Imali Fata i Mujo macku. Fata ju je prilicno voljela, ali Mujo ju je mrzio.
Odluci Mujo da je se nekako otarasi. Skont'o da je odnese i ostavi negdje u naselju. To sljedeci dan, kad nije bilo Fate i ucini. Vrati se kuci, kad tek
sto je us'o na vrata, ugleda macku na trosjedu.
Odluci on da je slijedeci dan odnese na drugi kraj grada. To i ucini. Vrati se kuci, kad ista slika kao od prethodnog dana, macka na trosjedu.
Otide on narednog dana u sumu kraj grada i ostavi tamo macku. Kad se vracao, izgubi se. Medutim, imao je mobilni te nazva Fatu. Ona se javi, a on
je pita:
- Je li macka kod kuce?
- Jeste
- Daj mi je malo na telefon...
Nazad na vrh
Jelena

PočaljiPoslao: Tue Mar 11, 2008 8:18 am    Naslov: Re: VICOTEKA Odgovoriti sa citatom

Very Happy
Nazad na vrh
Nono
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Mar 11, 2008 8:20 am    Naslov: Re: VICOTEKA Odgovoriti sa citatom

Sta je ova slicica tj. smijacica
Nazad na vrh
Nono
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Mar 11, 2008 8:48 am    Naslov: Re: VICOTEKA Odgovoriti sa citatom

Ako se neko pronadje sa srecom...

LADIES - Ako slucajno presolite jelo dok se kuva,
ubacite jedan oguljeni krompir i on ce upiti visak
soli za automatski "fix-me-up"

REAL WOMEN - Ako presolite jelo dok kuvate, to je
ful lose. Molim ponavljajte za mnom, moto Pravih
zena: "Ja sam to skuvala i ti ces to da jedes i ne zanima
me koliko je los ukus."

LADIES - Lek za glavobolju: Uzmite limun,
prepolovite na pola i utrljajte u celo. Pulsiranje ce
nestati.

REAL WOMEN - Uzmite limun, pomesajte sa tekilom,
ohladite i popijte. Mozda cete jos uvek imati
glavobolju, ali koga briga!

LADIES - Na dno korneta stavite salvetu da bi
sprecili curenje sladoleda

REAL WOMEN - Jednostavno isisajte sladoled odozdo,
za-boga-miloga. Ionako verovatno sedite guzicom na
kaucu, i s podignutim nogama

LADIES - Da bi sprecili klijanje krompira, ubacite
jednu jabuku u dzak sa krompirima.

REAL WOMEN - Kupite kutiju gotovog krompir-pirea i
necete morati da brinete o krompiru kome rastu noge i
ruke.

LADIES - Kada recept za kolace zahteva
brasnjenje kalupa, upotrebite malo suve smese
za kolac pa nece biti belih tragova sa spoljne
strane kolaca

REAL WOMEN - Idite u pekaru/poslasticarnicu - oni ce ga cak i ukrasiti

LADIES - Ako imate problema sa otvaranjem tegli,
pokusajte sa gumenim rukavicama za pranje sudova.
One onemogucavaju proklizavanje stiska i cine otvaranje tegli laksim.

REAL WOMEN - Idite pitati JAKO ZGODNOG komsiju da to uradi za vas.

I na kraju, najvaznije....

LADIES - Ne bacajte ostatke vina. Zamrznite u kockice
leda za buducu upotrebu u saftovima i gulasima

REAL WOMEN - Ostaci vina???
Nazad na vrh
Nono
Prijatelj Krnjeuse
Prijatelj Krnjeuse

PočaljiPoslao: Tue Mar 11, 2008 2:33 pm    Naslov: Re: VICOTEKA Odgovoriti sa citatom

EVO SAD MALO RAZONODE ZA NASE DAME

Upgrade
Postovana tehnicka podrsko,
Prosle godine sam unapredila svoj Decko 5.0 program u verziju Suprug
1.0 i primetila sam da novi program pravi neocekivane promerne u
modulu za knjizenje, ogranicio je pristup Cvecje i Nakit aplikacijama
koje su radile savrseno pod verzijom Decko 5.0 Povrh svega, Suprug
1.0 je deinstalirao vecinu mojih programa kao sto su Romantika 9.9 a
instalirao neke module koje ni sama ne znam sta znace, kao sto su NFL
5.0 i NBA 3.0, sa druge strane Dijalog 8.0 i Ciscenje Kuce 2.6
jednostavno sruse ceo sistem.
Probala sam da situaciju ocistim programom Zvocanje 5.3, 5.4 i 5.5.
ali na zalost nisam nista postigla.

Ocajna

Draga Ocajna,

Niste obratili paznju na deklaraciju, Decko 5.0 je zabavni paket, a
Muz 1.0 je operativni sistem. Pokusajte da unesete sledece komande ;

C:/MISLILA SAM DA ME VOLIS i instalirate programe Suze 6.2 Tada bi
trebalo da aplikacija Muz 1.0 automatski pokrene program Krivica 3.0
i Cvece 7.0. Ali upamtite, preterana upotreba ovog metoda moze da
pokrene Neprijatnu Tisinu 2.5 i Pivo 6..1. Posebno je Pivo 6.1
neugodna
aplikacija! Nikako ne instalirajte Tastu 1.0 i ne pokusavajte da
reinstalirate neku od starijih verzija aplikacije Decko.
Obe ove aplikacije nisu podrzane i samo ce srusiti Muz 1.0 sistem.
U sustini, to nije los program, ali ima ogranicenu memoriju i ne
moze da nauci nove aplikacije tako brzo. Porazmislite o nabavci novog
softvera, licno preporucujem vam Zacinjenu hranu 5.3 i Seksi donji
ves 1.0 . Oprezno koristite aplikaciju Zvocanje jer onda moze doci do
tajne instalacije virusa Ljubavnica 1.0 koji jedino mozete da
obrisete Privatnim detektivom
5.8 ili cak Advokatom 9.8. To je veoma tesko izvesti pravilno jer
moze doci do resetovanja sistema Muz 1.0 koje je bespovratno i
zahteva instalaciju Muza 2.0
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku   Printer Friendly Page     forumKrnjeusa cafe Sva vremena su GMT
Idi na stranu 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  Sledeci
Strana 1 od 38

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Du kan ikke legge til filer i dette forumet
Du kan ikke laste ned filer fra dette forumet

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy